Şimdi Ara

ANYCOOL tc800 vision mobile kullanalar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sorun ve çözümleri burda değerlendirelim mesela bana kullamna kılavuzu lazım nerden indirebilirim

• klavuzu yok...
    cunkı uretıcısı anycool degıl o telefonun...

anycool klavuzu dıye orda burda dolasanda letus fırmasının hazırladıgı bır klavuz...
    cın malı almayın aldırmayın
    aldıysanızda ne yazkkı bu sacmalıklara katlanacaksınız :(
    cogu modelın henuz gercek uretıcısı kım onu bıle bılmıyoruz...
    cectmı flyıngmı ktc mı....
  • quote:

Orjinalden alıntı: McOrco

klavuzu yok...
    cunkı uretıcısı anycool degıl o telefonun...

anycool klavuzu dıye orda burda dolasanda letus fırmasının hazırladıgı bır klavuz...
    cın malı almayın aldırmayın
    aldıysanızda ne yazkkı bu sacmalıklara katlanacaksınız :(
    cogu modelın henuz gercek uretıcısı kım onu bıle bılmıyoruz...
    cectmı flyıngmı ktc mı....[/
    color]

• yav bende almayı düşünüyorum bu cihazdan,acaba hiç kullanan yok mu?
    var sa bir bilgi versin telefon hakkında....

mesela kamera net fotoğraf ve video çekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAHANLI_81 -- 9 Eylül 2008; 21:33:52 >
  • KESİNLİKLE FOTOĞRAF ÇEKİYOR DENEMEZ.....ALIRSAN ELİNDE KALIR KAÇAK İMEİ DEN 3AY ŞİÇİNDE KAPATILIR..PARANA YAZIK ETME GİR ADAM GİBİ GARANTİLİ VE YASAL TELEFON AL ..SEVGİLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARAHANLI_81

yav bende almayı düşünüyorum bu cihazdan,acaba hiç kullanan yok mu?
    var sa bir bilgi versin telefon hakkında....

mesela kamera net fotoğraf ve video çekiyor mu?

VGA resim çekiyor ve hiç kaliteli değil. Bilgin olsun. Onun yerine illa çift sim diyosan General Mobile al.
  • General mobile almayında ne alırsanız alın.

General mobilenin ne olduğunu yazdım daha önce forumda.

ama bir yetkili gelip aksine cevap bile yazamadı. yazamazda. ( çünkü ben onları kendilerinden daha iyi tanıyorum )

General mobilenin aslını astarını öğrenmek istiyorsan linke tıkla ----->http://forum.donanimhaber.com/m_26039395/tm.htm
  • EĞER GENERAL MOBİLE BEN GENERAL ELEKTRİK İLE AYNI FİRMAYIM DİYE BİR AÇIKLAMA YAPMIŞSA ÇOK DOĞRU SÖYLÜYORSUNDUR....BÖYLE BİR AÇIKLAMA VARMI?

AYRICA ORTAK OLMAK BAŞKA BİR ŞEYDİR.........KISACASI ORTAKLIĞIMIZ VAR DİYORLARSA O KONU AYRI BİR KONU ORTAK OLMAK İNSANLARI KANDIRMAK DEĞİLDİR.

AMA......TEKRARLIYORUM........GENERAL MOBİLENİN.....HERHANGİBİR YERDE.......BİZ AYNİ FİRMAYIZ.....DİYE BİR AÇIKLAMASI VARSA SEN HAKLISIN ALNINDAN ÖPERİM.......BÖYLE BİR AÇIKLAMA YOKSA YANILIYORSUN DERİM.
  • yani senin için insanlara biz amerikan firmasıyız diye yalan atmaları ve insanları kandırmaları önemli değil.

"Biz aynı firmayız" deyip dememeleri önemli ! Öylemi.

---------------------------------------------------------------------------------------

Diğer çin mallarını yerden yere vur. Kandırıkçıyı ise met et.

yoksa sendemi onlardansın ?

• BEN DEVLET MEMURUYUM ARKADAŞIM.................

ARKADAŞIM SÖYLE YADA AÇIKLMAYI BURAYA KOY...
    NERDE VE NE ZAMAN BİZ AMERİKAN MARKASIYIZ...DİYE YAZMIŞLAR.....EĞER BİZ AMERİKAN MALIYIZ DİYE BEYANLARI VARSA BURAYA KOY O ZAMAN SANA HAK VEREYİM.....ZATEN ADAMLAR MALLARININ ARKASINA AÇIKCA YAZMIŞLAR MD CHİNA DİYE ...
    EĞER TELEFONLARININ ARKASINA MD.USA YAZMIŞLARSA DEDİKLERİNİ BENDE DESTEKLERİM....İNCELEDİĞİM HİÇ BİR GM TELEFONUNUN İÇİNDE MD USA GÖRMEDİM.
    AYRICADA ------BEN GENERAL MOBİLE OLARAK,GENERAL ELEKTRİKLE AYNI MARKAYIM YAZISI VARMI VARSA ...SENİ ALKIŞLAYAYIM.......SEVGİLER
  • Sen general i kesinlikle hiç tanımıyorsun . yada kesinlikle onlara çalışıyorsun. yoksa bu kadar taraflı savunmazdın.

Biraz eskileri takip etseydin firma sahibinin eskiden daha neler neler dediğinide bilirdin.

bak altta 2 şubat 2007 tarihinde ned johnlansen nick li üye ne yazmış aynen alıntı yaptım.

quote:

Orjinalden alıntı: ned johnlansen

kvk, genpa kadar cok cihaz sirkulasyonlari olmamasina ragmen teknik servis hizmetlerinin zayif oldugunu ve tamir edilemeyen arizali urun degisiminde sorun cikardiklarini..
    />

ayrica firma sahibi telefonda musteriye aydin dogan benim ahbabim olur diyebilecek kadar mesnetsiz..

1 sene oncesine kadar boyleydi durum.. genelleme yapmayalim yine de..
    />

Alıntı yapılan yazı linkteki 3. mesajdır :http://forum.donanimhaber.com/m_12061051/tm.htm

• ARKADAŞIM.BEN O BÖLGELERDE(KAÇAKCILIK YAPILAN) UZUN YILLAR ÇALIŞTIM...BEN DEVLET MEMURUYUM..DİYORUM..O HALA DUYDUKLARI İLE İLGİLİ HARARETLE YAZILAR YAZIYOR....
    BURADAN TEKRAR SORUYORUM...
    GENERAL MOBİLENİN TELEFONLARINDA MD. USA YAZIYORMU? YAZIYORSA HEP BİRLİKTE LANETLİYELİM
    YAZMIYORSA MD CHİNE YAZIYORSA NE DİYEBİLİRİZKİ...
    ÇİNDE MERDİVEN ALTINDA ÜRETİLİP DE YANILMIYORSAM EN AZ 10 İSİMLE TÜRKİYE YE GÖNDERİLİP SATILAN BU ÜRÜNLERİ ALMAYIN DİYORUM......SAMSUNG ALIN KARDEŞİM KAÇAK VE YASAL OLMAYAN MALI ALMAYIN DİYORUM....ADAMDA DİYORKİ SEN GM ADAMISIN.ALLAHA ŞÜKÜR KİMSENİN ADAMI OLMADIK...ÜLKEMİZİ SEVDİK.......SAĞDAN SOLDAN DUYULANLARI DA YAZMIYORUZ...DOĞRULARI,,GERCEKLERİ VEDE TEKNOLOJİYİ YAZIYORUZ....BU ARKADAŞIN ZANNEDİYORUM.BU KAÇAK MALLARDAN BİR KAZANCI VAR HERHALDE..HERKESE SEVGİLER.

• Bak kardeşim senin en büyük suçun kimsenin hakkında bir şey bilmeden konuşmandır.

Trident, Anycool , Letus, infinity,piranha bu markaların kaçak çalıştığını bana ispatlayabilirmisin. hepsine çamur atıyorsun bilip bilmeden heryerde.

General e gelince

takmışın aynı firmayız deyip demediğini ispatlayabilirmisin diye.

diğer taraflarını neden açıklamıyorsun . yada genereal mobile yetkilisi neden açıklamıyor. ( açıklayamaz gerçide )

Hadi açıklasında görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bageera -- 11 Eylül 2008; 16:56:45 >
  • HANGİ MARKAYI ALIRSANIZ ALIN
    AMA GARANTİLİ YASAL VE DE FATURALI ALIN AÇIK ARTTIRMA SİTELERİNDEKİ KAÇAK MALLARI DEĞİL.
    SONRA ELİNİZDE KALIR EYVAH DERSİNİZ

HİÇ BİR YERDE Trident, Anycool , Letus, infinity,piranha BU MARKALARIN KAÇAK OLDUĞUNU SÖYLEMEDİM........
  • quote:

Orjinalden alıntı: ARIKAN

HİÇ BİR YERDE Trident, Anycool , Letus, infinity,piranha BU MARKALARIN KAÇAK OLDUĞUNU SÖYLEMEDİM........

YALAN SÖYLEME ÇARPILIRSIN BU ALTTAKİ YAZILARI DEDEM Mİ YAZIYOR.

2 hafta forumu boş bırakmaya gelmiyor hemen saldırıya geçiyorsun.

quote:

ağzına sağlık arkadaşım nunların markası bile belli değil LETUS-ANYCOOL-FİRİG-D2000-TRİDENT-CHİNE MOBİLE-CETZ- KAÇAK BUNLAR .....KAÇAK İMEİ KAÇAK MARKA NE DERSEN DE BUNLARA OYUN MOYUN YÜKLENMEZ............ALMAYIN ARKADAŞLAR ALMAYIN KAÇAKCILARIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYİN....
  • Tüm anycool,lar kaçak degildir garantilisi faturalısı var garantisiz faturasız alanlarda bunları bilerek alıyor zaten parası ancak ona yetiyor ben kullanıyorum şu an 3. ayını 4 gün geçti hiç bir sorunum yok he sizdede sorun olmayacak diyede birşey yok şansınıza kalmış bir olay ben garanti olayını göze alarak aldım yani kumar oynadım tuttu şu an sorunsuz kullanıyorum
  • General Mobile'ın zamanında tarafıma cevap oalrak attığı mail, orijinal hali mailimde kayıtlıdır:

General Mobile'ın merkezi Amerika da bulunmaktadır.Ancak çeşitli ülkelere Distiribütörlük vermektedir.
    Önceliklipazarları arasında Ukrayna, Rusya, Almanya, Azerbaycan ve Genccell bünyesinde Türkiye yer almaktadır.
    Şu an itibariyle Avrupa Birliği ülkelerinde ve Doğu bloğu diye tabir edilen ülkelerde de Distribütörlük anlaşmaları yapmaaşamasındadır. Ekim ayı itibariyle Amerika pazarında da yeni ürün gamı ile yeni ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanmaktadır.
    Üretim yeri olarak Sony, Samsung, Motorola, Philips, LG gibi birçok büyük üretici gibi General Mobile da üretimininçoğunu bu ülkelerde gerçekleştirmektedir.
    Umarım sizi sormuş olduğunuz sorular konusunda aydınlatabilmişizdir.

DST PICCO'nun SAR değeri 1.338 W/kg dır.
    (Not: Avrupa Birliği tarafından belirlenen SAR limit değeri 2 W/kg dır.)

Saygılarımla
    http://www.generalmobile.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alageyik34 -- 13 Eylül 2008; 0:33:09 >

• arkadaşlar tc800 2mp foto 320/240 video çekiyor birde anlayan arkaşlar bir sorum var
    menüsünde ana ekranda walpaperin üstü mavi bir ikon çıktı baloncuk gibi nedir fikri olan varmı üst sol tarafta ekranın bilgisi olan varmı?
  • bende de var bu oyuncaktan :D doğubanka ilk gittiğimde abi şu vitrindeki modelin gerçeğini istiorm diyp adam aynısını vernce çok şaşrmştm :D ama özellikleri fln gayet ii.. 225 ytlye aldım.. kamera kalitesi idare eder 5mp olmasada 2mp fln gibi.. ses performansı güzel de bazen sesi açık unutunca biraz utanıorm bumm die çalınca :D şarjı az gidiyo nedense bende onu anlayamadım :S televizyon çekimi de istanblda atv kanald star show fln çekio diğerleri biraz bozuk.. tdağda 15 kanal fln çekiyo.. Valla verdiğim paraya değiyo kim ne derse desin.. iki hattımıda kullanabiliorm
  • quote:

Orjinalden alıntı: bageera

quote:

YALAN SÖYLEME ÇARPILIRSIN BU ALTTAKİ YAZILARI DEDEM Mİ YAZIYOR.

2 hafta forumu boş bırakmaya gelmiyor hemen saldırıya geçiyorsun.

quote:

ağzına sağlık arkadaşım nunların markası bile belli değil LETUS-ANYCOOL-FİRİG-D2000-TRİDENT-CHİNE MOBİLE-CETZ- KAÇAK BUNLAR .....KAÇAK İMEİ KAÇAK MARKA NE DERSEN DE BUNLARA OYUN MOYUN YÜKLENMEZ............ALMAYIN ARKADAŞLAR ALMAYIN KAÇAKCILARIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYİN....

süper ya:) nerden de yakaladın helal olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.