Şimdi Ara

ANYCOOL MOBILE DS66N BLACK NASIL BILIRSINIZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
6.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanan arkadaşlardan olumulu veya olumsuz izlenimleriniz bekliyorum. almayı düşünüyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozo2 -- 7 Aralık 2007; 19:36:37 >

• evet kullanan arkadaş varsa bizleri bilgilendirebilir mi acaba?
  • yuh...

yokmu hiç kullanan yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: johnmcclane

yuh...

yokmu hiç kullanan yaa

SANIRIM OYLE KULLANAN KIMSE YOK
  • arkadaşım ben dün doğubank kat 2 249 numaradan modeli sanırım 800 lü bişey 330 ytl ama 10 numara ses kalitesi olsun çift sim kart sorunsuz çalışıyor televizyon çekişi görüntüsü harika.radyosu falnda.bir ses var radyo yada mp3 dinlediğinde yani hiçbir markalı telefonda böyle kaliteli yüksek sesli bir telefon tanımıyorum.
    tavsiye ederim.
  • pinarli1964
    ARKADAŞ BURASI TİCARET YERİ DEĞİL .LÜTFEN BURADAKİ ARKADAŞLARI YANLIŞ YÖNLENDİRME!
    ZATEN MESAJ SAYINDA DÜŞÜK DAHA FAZLA ŞÜPHE ÇEKİYORSUN.
    MAL İYİYSE İYİDİR KÖTÜYSE KÖTÜ

MALI O KADAR ÖVMÜŞSÜNKİ YANİ KULLANMASAK...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sefa044

pinarli1964
    ARKADAŞ BURASI TİCARET YERİ DEĞİL .LÜTFEN BURADAKİ ARKADAŞLARI YANLIŞ YÖNLENDİRME!
    ZATEN MESAJ SAYINDA DÜŞÜK DAHA FAZLA ŞÜPHE ÇEKİYORSUN.
    MAL İYİYSE İYİDİR KÖTÜYSE KÖTÜ

MALI O KADAR ÖVMÜŞSÜNKİ YANİ KULLANMASAK...

ne alaka izlenimlerini yazmış sadece
  • bende şu an o telefonu kullanıyorum
    öncelikle ürün internetteki özellikleri ile aynı değil.

-mesela telefonun hafızası yok hafıza kartını çıkarttığın zaman resim çekmiyor.

- çift kameralı bir telefon fakat 1,3mp falan deil.640x480 ile fotoğraf çekiyor.iki kamera da bu çözünürlükle foto çekiyor.640x480 çözünürlüğünde zoom yapamıyorsun.

-mp3lerini belirtilen klasörün dışına attığın zaman mp3 çalar parçaları görmüyor. telefona hafıza kartını takınca otomatik olarak my music diye bi klasör açıyor. mp3lerini onun içine atmak zorundasın yoksa mp3 çalar görmüyor. aynı şey fotoğraflar için de geçerli. fotoğrafları belirtilen klasör dışına attığın zaman resim görüntüleyicisi fotoları görmüyor. hafıza kartına girip teker teker bakmak zorundasın.

-mpeg4 oynatmıyor halbuki internetteki özelliklerinde oynatıyor diyor.

-pc ile bağlantı için data cdsi yok. usb ile bilgisayara bağlandığın zaman 3 seçenek sunuyor.
    1-yığın bellek-flash bellek gibi işte-
    2-web cam-640x480 çözünürlükte bir web cam-
    3-anycool port- bunun ne olduğunu çözemedim yazılımı olmadığı için bilinmeyen aygıt olarak tanımlıyor-

-symbian falan açmıyor herhangi bir yerden duyarsan açıyor diye inanma. bırak symbian'ı java uygulama bile yükleyemedim. ya ben bilmiyorum yada yüklenmiyor. ama nette araştırdığım zaman uygulama yükleyebilen birini görmedim sanırım data cdnin eksikliğinden kaynaklanıyor bu sorun.

-arkadaşımın telefonundan 3,2 mp ile çekilmiş bir fotoğraf aldım. açtı. gayet de güzel bir görüntü.
    görüntülemede bir sorun yok fakat fotoğraf çekimi düşük.

-çift hoparlörü var çok yüksek ses seviyesine sahip. fakat parçalardan da kaynaklanan ve sağlam ses düzeni isteyen müzik dosyalarında boğuk bass ve kulak tırmalayan tiz lere sahip. ses efeklerinle oynayayıp güzel ses çıkışı elde edebiliyorsun.

-şarj ve kulaklık aynı anda olmuyor maalesef. şarjı güzel gidiyor ama önceki telefonum samsung idi. şarj konusunda samsungu ezici bir üstünlüğü var. bu arada şarj ve kulaklık girişi aynı ve samsung u600 d900 gibi modellerin girişleri ile aynı. şu an u600 kulaklığı kullanıyorum yani.

-dokunmatik ekran. kalemi ile mesaj yazabiliyorsun fakat karakterleri teker teker girmelisin.

-şu ana kadar çift hatta bir sorun göremedim.

-radyodan wav formatı ile kayıt yapabiliyor.

-mesaj saklama kapasitesi 125.

-çok büyük bir sorun yaşamadım fakat konuşurken ses seviyesi eski telefonlarıma nazaran biraz daha düşük.

-2. el piyasası olmayacağına inanıyorum.

-şu an kapalı bir kutu gibi görünüyor telefon ilerleyen zamanlarda telefonun işletim sistemini geliştirebilir mi bilemem.

nokia 6230i yi biliyor musun? onun çift hatlısı gibi düşün nerdeyse aynı. şarjı daha uzun gidiyor

yardımcı olabildiysem ne mutlu
    saygılarımla

• bende bu telefondan almayı düşünüyorum ama anycool un dıger modellerınde televızyon var bunda yokmu varsa eger çekimi olsun görüntü kalitesi olsun nasıl bilgi verirseniz çok sevinirim
  • merhaba telefon kulaklıksız radyo calıyormu acaba bılen varsa cevap verırse cok sevınırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Texsin

merhaba telefon kulaklıksız radyo calıyormu acaba bılen varsa cevap verırse cok sevınırım

Kendinden tvli ise muahakkak anteni vardır
  • Arkadaşım süper açıklamalarda bulunmuşsun teşekkürler ama sen telefondan memnunmusun değilmi onu yazmamışsın onuda belirtirsen bize iyi bir referans olmuş olur bende almayı düşünüyorum tavsiye edermisin ben fiyatına göre baya özellikli olarak gördüm ne dersin.ben anycool t 808 için bahsediyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: antimod

bende şu an o telefonu kullanıyorum
    öncelikle ürün internetteki özellikleri ile aynı değil.

-mesela telefonun hafızası yok hafıza kartını çıkarttığın zaman resim çekmiyor.

- çift kameralı bir telefon fakat 1,3mp falan deil.640x480 ile fotoğraf çekiyor.iki kamera da bu çözünürlükle foto çekiyor.640x480 çözünürlüğünde zoom yapamıyorsun.

-mp3lerini belirtilen klasörün dışına attığın zaman mp3 çalar parçaları görmüyor. telefona hafıza kartını takınca otomatik olarak my music diye bi klasör açıyor. mp3lerini onun içine atmak zorundasın yoksa mp3 çalar görmüyor. aynı şey fotoğraflar için de geçerli. fotoğrafları belirtilen klasör dışına attığın zaman resim görüntüleyicisi fotoları görmüyor. hafıza kartına girip teker teker bakmak zorundasın.

-mpeg4 oynatmıyor halbuki internetteki özelliklerinde oynatıyor diyor.

-pc ile bağlantı için data cdsi yok. usb ile bilgisayara bağlandığın zaman 3 seçenek sunuyor.
    1-yığın bellek-flash bellek gibi işte-
    2-web cam-640x480 çözünürlükte bir web cam-
    3-anycool port- bunun ne olduğunu çözemedim yazılımı olmadığı için bilinmeyen aygıt olarak tanımlıyor-

-symbian falan açmıyor herhangi bir yerden duyarsan açıyor diye inanma. bırak symbian'ı java uygulama bile yükleyemedim. ya ben bilmiyorum yada yüklenmiyor. ama nette araştırdığım zaman uygulama yükleyebilen birini görmedim sanırım data cdnin eksikliğinden kaynaklanıyor bu sorun.

-arkadaşımın telefonundan 3,2 mp ile çekilmiş bir fotoğraf aldım. açtı. gayet de güzel bir görüntü.
    görüntülemede bir sorun yok fakat fotoğraf çekimi düşük.

-çift hoparlörü var çok yüksek ses seviyesine sahip. fakat parçalardan da kaynaklanan ve sağlam ses düzeni isteyen müzik dosyalarında boğuk bass ve kulak tırmalayan tiz lere sahip. ses efeklerinle oynayayıp güzel ses çıkışı elde edebiliyorsun.

-şarj ve kulaklık aynı anda olmuyor maalesef. şarjı güzel gidiyor ama önceki telefonum samsung idi. şarj konusunda samsungu ezici bir üstünlüğü var. bu arada şarj ve kulaklık girişi aynı ve samsung u600 d900 gibi modellerin girişleri ile aynı. şu an u600 kulaklığı kullanıyorum yani.

-dokunmatik ekran. kalemi ile mesaj yazabiliyorsun fakat karakterleri teker teker girmelisin.

-şu ana kadar çift hatta bir sorun göremedim.

-radyodan wav formatı ile kayıt yapabiliyor.

-mesaj saklama kapasitesi 125.

-çok büyük bir sorun yaşamadım fakat konuşurken ses seviyesi eski telefonlarıma nazaran biraz daha düşük.

-2. el piyasası olmayacağına inanıyorum.

-şu an kapalı bir kutu gibi görünüyor telefon ilerleyen zamanlarda telefonun işletim sistemini geliştirebilir mi bilemem.

nokia 6230i yi biliyor musun? onun çift hatlısı gibi düşün nerdeyse aynı. şarjı daha uzun gidiyor

yardımcı olabildiysem ne mutlu
    saygılarımla

• valla çok çok olmasa da memnunum. şekil olarak biraz büyük işte. ben alalı 1 ay oldu hiç bir sorunla karşılaşmadım.

bu arada bir arkadaş kulaklıksız radyo çalıyor mu demiş. hayır radyo için kulaklık istiyor.
  • quote:

valla çok çok olmasa da memnunum. şekil olarak biraz büyük işte. ben alalı 1 ay oldu hiç bir sorunla karşılaşmadım.

bu arada bir arkadaş kulaklıksız radyo çalıyor mu demiş. hayır radyo için kulaklık istiyor.

Arkadaşım,aynı telefonu bende kullanıyorum kulaklık olmadan radyo dinleme imkanı var.
    Bence kullanışlı bir cihaz yalnızca biraz kaba, oda ekrandan dolayı devasa bir ekranı var yani. Rahatça tv izleyebiliyorsun.
    Kısacası cihazdan ben memnunum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shark44

quote:

valla çok çok olmasa da memnunum. şekil olarak biraz büyük işte. ben alalı 1 ay oldu hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Arkadaşım,aynı telefonu bende kullanıyorum kulaklık olmadan radyo dinleme imkanı var.
    Bence kullanışlı bir cihaz yalnızca biraz kaba, oda ekrandan dolayı devasa bir ekranı var yani. Rahatça tv izleyebiliyorsun.
    Kısacası cihazdan ben memnunum.

cihazın çözünürlülüğü nedir? 2 mp diil heralde kamerası
  • benim telefonum ds66n googledan bi aratın şeklini cismini görün.
    ds66n'de tv yok ve radyo da kulaklık istiyor sanırım arkadaş modelleri karıştırdı.
    ds66n in kamerası vga kamera 640x480 çözünürlükte megapixel kamera deil.
  • arkadaslar bu anycool telefonların yazılım desteği yok sanırım, yazılım desteği satandart denio bu ne anlam ifade ediyor, java çoğu telefon modellerinde standart olmuş durumda, ama bu telefonun standardı nedir, java desteklemiyormuş bildiğim kadarıyla, umarım ilerleyen günlerde javadan daha güzel yazılımlarla gelir bu anycool telefonlar, şimdiki haliyle bile piyasayı sallamaya başladı, almayı düşünüyorum ama daha çok erken, beklemedeyim, ilerde wi-fi özelliği olanıda muhakkak çıkartacaklarına inanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi köksal -- 30 Mayıs 2008; 13:11:05 >
  • Anycool un Samsung la bir bağlantısı var sanırım...
  • kardeş bunu nerden çıkardın?

quote:

Orjinalden alıntı: MaTRiX

Anycool un Samsung la bir bağlantısı var sanırım...
  • anycool oyun arşivi burada http://cepcanavari.tr.gg/ANYCOOL-OYUN-%26%23304%3BND%26%23304%3BR.htm bazı telefonlarda çalışıyor bazılarında çalışmıyor. anycool telefonu olan arkadaşlar denesinler.

http://cepcanavari.tr.gg/ANYCOOL-OYUN-%26%23304%3BND%26%23304%3BR.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.