Şimdi Ara

ANTİ KOXP BİRLİĞİNE HEDİYEM ^^(SS) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
4.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ioriyagamib

Partideki Adamda 4x YapmışYani Senin Partindeki Adamda Koxpçu.ßirde iyi ßişey Yapmışsın Gibi Çekiyorsun.Senin Yaptığını 10 Yaşındaki Veletler yapıyor

• BEN BUGUN 4 TW ÇEKTIM KOXPERLERIN YANINA TOPLAM 24 KAYIP YAŞAŞIN ANTI KOXP
  • SERVERDA GM YOKSA KENDİ ADALETİMİZİ KENDİMİZ SAĞLARIZ. SIRF DÜN AKŞAM 12 KOXPER I TW ÇEKİP KESTİRDİK ARKADAŞLARLA. VE BUNDAN BÖYLEDE KOXPER LARI GÖRDÜĞÜMÜZ YERDE İNDİRECEĞİZ BU BÖYLE BİLİNE.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^muzocat^

SERVERDA GM YOKSA KENDİ ADALETİMİZİ KENDİMİZ SAĞLARIZ. SIRF DÜN AKŞAM 12 KOXPER I TW ÇEKİP KESTİRDİK ARKADAŞLARLA. VE BUNDAN BÖYLEDE KOXPER LARI GÖRDÜĞÜMÜZ YERDE İNDİRECEĞİZ BU BÖYLE BİLİNE.

helal olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

gün gelir derman döner eziqler yine koxperlardan parti diler

edit:yazım hatası

SEN O KADAR EZİKSİN Kİ KOXP KULLANMADAN KASAMIYORSUN KÖPEK
  • AFEDERSİN AMA SENDE DİĞER ŞEREFSİZLER GİBİMİŞİN
  • BU ARADA BU MAGE BUGÜN KOXPCULARI ÇEKİYOR ESKİDEN BİZİ ÇEKİYORDU!!!! KOXPCULARI ÇEKTİĞİN İÇİN SANA HELAL OLSUN AMA SENDE SEEKTEN ADAM ALIP YADA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ADAM ÇEKTİĞİN İÇİN SANADA
  • Bence iyi yapmış Alın teriyle kasılan bir ex deildi zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

we all niger neoldu dostum kim seviyesizmiş gördük..bidaha terbiyeli olmayı bilirsin.adalet devletin temeli demişler..forumun devleti modlar ve doğru kişiyi banladıklarını gördüğümden dolayı dh ninde temelleri sağlam diyebilirizbeni şikayet eden kendi banlanmış zuhahahahahah

adamı gereksiz yere banlamışlar bence modlar koxpun ne olduğunu bir öğrensin ondan sonra adam banlasın senin gibi ller de
    koxp u savunmaya devam eder
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiapo

beyler koxp 1461 indirdim dosyaları açmak için şifre istiyo bilen varsa söleyebilirmi

bu ne şimdi

burda koxpa karsıyız senn dedigine bakk aaaaaaaazuhaehuhu

koxperlar >>>>f*c**

• quote:

Orjinalden alıntı: KoXXX

quote:

Orjinalden alıntı: iceman002

quote:

Orjinalden alıntı: delimanyak3333

ii b.. yemişsin sen koxperden betersin

adam gibi konuş artist msn sen? alla alla adamlar baktım koxp la kesiorlar direk goleme vurdum ne war ala alla

Sanane koxpla kestiig golememi çekmen lasım senin gibi şerefsizler yüzünden oyun battı !!
    çıkarsın partiden olur biter Senide goleme çekerlerde yersin ******

ulan beyin özürlümüsün sen bu oyun koxperler yüzünden battı
    kardeşim senide tebrik ediyorum

• bu yaptığınla gururmu duyuyosun çok kötü bir iş yaptığını farkında bile değilsn
    sen sadece zevk uğruna yapıp bi kaç koxpçu gerlncede buraya koyuyosun
    sana sadece

• ah benide çle biri çeksede ama cafeden olsa onu öle bir döverim ki bi daha knight oynayamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: iceman002

ben söledim daha önce anti koxpcuum die bazıları inanmadı e buyrun şuradan:D

http://img70.imageshack.us/img70/8050/emx0.jpg
    hahaha kanka eline sağlık çok güsel
  • değil mi ama?
  • arkadasım senin yaptıın cok mu doğru adamı goleme cekmek
  • 68 LWLİM VE MANESDE Bİ CLANA GİRMEK İSTEDİM %90 GECEN KONUSMALARI YAZAYIMM SİZE

S.A
    A.S
    CLAN+?
    65
    68 LWLİM YER VARMI
    1 CLAN. KOXP VARMI
    2 CLAN. NP?
    3 CLAN. SEKK AC
    4 CLAN .SİE 68MİŞ :)

İNANMAYAN OLURSA BEKLESİN MANES ACILDIGINDA AYNI OLAYLARI TEKRARLARIM VE SS LERİ İLE KOYARIM ...
    ARTIK HERKEZ KOXPER İSTİYOR ÇÜNKÜ KOXPER LWLDE KASAR NP DE KASAR TEK BASINA TKDA KESER..
  • super olmus.
  • xxplayerxx sen her topicte olumsuz şeyler yazmak zorundamıısn arkadas yapmıs etmıs eline sağlık alla alla adama bak
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.