Şimdi Ara

ANTİ KOXP BİRLİĞİNE HEDİYEM ^^(SS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
4.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler koxp 1461 indirdim dosyaları açmak için şifre istiyo bilen varsa söleyebilirmi

• @delimanyak3333@ uğraştığın şahıslara biraz bakarmısın...sana yakışıyor mu?
  • delimanyak sen galiba olaı kavrayamadın!!

ben bu oyunda koxper karşıtıyım tmm mı? koxperları goleme çektiimi söledim 1 ss daha koymuştum bu 2. koyuşum ve oyunu bu hale getirenleri artık öldürecem artık harpyde kasamıoz harpy de geldiler!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: iceman002

ben söledim daha önce anti koxpcuum die bazıları inanmadı e buyrun şuradan:D

http://img70.imageshack.us/img70/8050/emx0.jpg

kardeş anlayan anlıyor seni diğerleri büyük ihtimal koxp kullanan kişilerdir. Sen kafanı yorma %1000 haklısın o bazıları senın hala normal kişileri goleme çektiğini sanıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: _OxxO_

quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

gün gelir derman döner eziqler yine koxperlardan parti diler

edit:yazım hatası

senin gibi ş.....z olmaktansa lvl olarak ezik olmayı tercih ederim
    ayrıca asıl ezik senin gibi elle lvl kasamayıp hileye başvuranlardır

senden daha çok şerefim olduğuna adım gibi eminim...senin 69 lwl warriorun 55 lwl asasın emekle kasttığın tabiki soyuldumu?bunları söylesene bana!!!!siz anca bilmeden konuşmayı bilirsiniz...sor bi koxpera neden koxp kullanıyosun die...sana cevaplarını söyleyim mi?biyerin şişmez dimi....
    söylüyorum çoğunun 55+ çarı hacklenmiş dedikleri şu emekle kastık noldu koxpla kasıyoruz noluyor....ikisininde sonucu hüsrann

• mobbyyyyy(burakkk) sen bişi söle sende tanırsın beni ya beyler yanlış anlaşılmasın ben milleti goleme çekmiorum koxperları çekiorum koxper warsa aramızda dürüstce sölesin gelsin onuda çekiim!!
  • ii olmuş koxpla kastıkları gitmiş
  • bu forumun bittigi topictir bence bu yuh bea yazıklar olsun 3-5 koxper warken bütün koxperlara ana avrat sayıyodunuz şimdi siz koxper oldunuz koxperları savunuyosunuz mage kardeş sana helal olsun bende olsam bende çekerdim bu oyunu adam gibi oynadıgın için saol bu arada sana kızan arkadaşların hiçbirinin ailesi yok galibaa çünkü çokkk küfür yiyolar çokkkkkkkkkk
  • quote:

mobbyyyyy(burakkk) sen bişi söle sende tanırsın beni ya beyler yanlış anlaşılmasın ben milleti goleme çekmiorum koxperları çekiorum koxper warsa aramızda dürüstce sölesin gelsin onuda çekiim!!

gel çek beni pathosta orc um pathosa geldiğin zaman bana pm at sseekingimi açam çekersin nick:XxxxplayerxxxX herzaman online olmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isbara ALP -- 4 Kasım 2006; 19:13:07 >
  • milletin iç yüzü görünüor arttık alın teker teker geliolar
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KoXXX

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: delimanyak3333

ii b.. yemişsin sen koxperden betersin

adam gibi konuş artist msn sen? alla alla adamlar baktım koxp la kesiorlar direk goleme vurdum ne war ala alla

Sanane koxpla kestiig golememi çekmen lasım senin gibi şerefsizler yüzünden oyun battı !!
    çıkarsın partiden olur biter Senide goleme çekerlerde yersin ******

@KoXXX

ne biçim herifsin ln sen ..allahblilr sende koxpcusundur ..... herif

@iceman002
    helal sana dostum iyiki çekmişin gitsin koxpla kastığı bütün expler

_Oxx0_ burda sana sovüp banlanmak istemiorum senin gibi bebelerle dolu etraf

alın siz 0x0 nun fotografı
    http://img105.imageshack.us/my.php?image=1ed5.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoXXX -- 4 Kasım 2006; 19:17:44 >

• quote:

quote:

quote:

senden daha çok şerefim olduğuna adım gibi eminim...senin 69 lwl warriorun 55 lwl asasın emekle kasttığın tabiki soyuldumu?bunları söylesene bana!!!!siz anca bilmeden konuşmayı bilirsiniz...sor bi koxpera neden koxp kullanıyosun die...sana cevaplarını söyleyim mi?biyerin şişmez dimi....
    söylüyorum çoğunun 55+ çarı hacklenmiş dedikleri şu emekle kastık noldu koxpla kasıyoruz noluyor....ikisininde sonucu hüsrann

+1905 bende kullanıyorum itirazı olan varsa buyurn söyleyin...ama neden kasıyorum? günde yaklaşık 20saat (3kişi) kasarak lvl 62 %60oldum ama ben bu lvldeyken 75lvl adamlar varsa ben neden kasmayımki bana bunun açıklamasını yapın bende kasmayım 2. bir şık adam cz de savaşta koxpla gezerken ben salakmıyım koxpla kasmayım? sana desemki gel seni kasıcam 24saat koxpla hiç kusura bakma gelirsin etrafımdaki admlardan biliyorm...

• artık foruma yalancılarda gelmee başladı koxpa hayır diyip koxpcu çıkıolar şu koxpa evet hayır oylamasının oy isimleri açıklansa keşke!
  • quote:

quote:

quote:

bilmeden konuşma bnm 2 tane acc.um gitti birinde 3 tane 57+ char(asas-buffer-warrior) dierinde ise 65 lvl asas wardı.bu charlarımın hepsi gitti hepsi de lvllarına göre çok sağlam charlardı hiç birini koxpla dupe la kasmadım ama gitti hepsi de!peki ben naaptım gittim yeni bi char açtım ve onu kasmaya başladım KOXP kullanmadan!işte fark burda nasılsa hacklencektir diyip başkalarının hakkını yiyerek koxp kullanmadım sizin gibi!

• quote:

artık foruma yalancılarda gelmee başladı koxpa hayır diyip koxpcu çıkıolar şu koxpa evet hayır oylamasının oy isimleri açıklansa keşke!

o oylamaya koxp kullanıyorum fakat cz ardream vb yerlerde kullanmam diye cvp verdim
  • o adamlar kullanırsa kullansın oyunda herkes kullanırsa artık oyunun adı koxp online olur ne yani o adam öldürse kendini sende mi aynısını yapacan?
  • quote:

artık foruma yalancılarda gelmee başladı koxpa hayır diyip koxpcu çıkıolar şu koxpa evet hayır oylamasının oy isimleri açıklansa keşke!

Buda senin fotografın forumu bebeler işgal etti

http://img404.imageshack.us/img404/4493/9rw0.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoXXX -- 4 Kasım 2006; 19:21:54 >
  • adam gibi resim koymaı bilmiosun daha :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bilmeden konuşma bnm 2 tane acc.um gitti birinde 3 tane 57+ char(asas-buffer-warrior) dierinde ise 65 lvl asas wardı.bu charlarımın hepsi gitti hepsi de lvllarına göre çok sağlam charlardı hiç birini koxpla dupe la kasmadım ama gitti hepsi de!peki ben naaptım gittim yeni bi char açtım ve onu kasmaya başladım KOXP kullanmadan!işte fark burda nasılsa hacklencektir diyip başkalarının hakkını yiyerek koxp kullanmadım sizin gibi!

69 lwl çarın yeri başka oluyodur bilmem anlatabildim mi ?görevlerinin hepsi açıktı bide itemleri saydırma yoramam sayk0 nun şu isilioon lu videosunda 49.saniye beni kesiyodukesilmesinin sebebi oyna orda başlamıştım bi bakmışım sayk0 kesmiş...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: delimanyak3333

ii b.. yemişsin sen koxperden betersin

adam gibi konuş artist msn sen? alla alla adamlar baktım koxp la kesiorlar direk goleme vurdum ne war ala alla

Sanane koxpla kestiig golememi çekmen lasım senin gibi şerefsizler yüzünden oyun battı !!
    çıkarsın partiden olur biter Senide goleme çekerlerde yersin ******

@KoXXX

ne biçim herifsin ln sen ..allahblilr sende koxpcusundur ..... herif

@iceman002
    helal sana dostum iyiki çekmişin gitsin koxpla kastığı bütün expler

_Oxx0_ burda sana sovüp banlanmak istemiorum senin gibi bebelerle dolu etraf

alın siz 0x0 nun fotografı
    http://img105.imageshack.us/my.php?image=1ed5.jpg

buyrun bu da KoXXX
    http://img511.imageshack.us/img511/2689/koxxxqn8.jpg

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.