Şimdi Ara

ANTHEM [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
9
Favori
43.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitter'dan yapımcı kaynaklı bazı bilgiler.

-Craft malzemeleri Coin (oyun içi para) ile satın alınabiliyor ama haftalık bir sınırı var. Shard (gerçek para) ile craft malzemesi alınamayacak.

-Fort Tarsis'de (Pazar alanı) karakterin hareketi çok yavaş olduğu için eleştiri gelmişti, tam sürümde karakter biraz daha hızlı hareket edebilecek.

-Sub-machine sınıfı silahlar yok ama aynı görevi üstlenen Otomatik Pistol yer alıyor.

-Konsollarda 30 FPS olacak.

-E3 2017 tanıtımında Jarra's Wrath diye bir silah göstermişlerdi, aynı isme sahip bir silah var ama işlevi farklı.

-Zamanla silah, zırh ve yetenek içerikleri artacak.

-Destiny'de tek bir Exotic eşya takılabiliyor olmasından ötürü Anthem'deki Legendary eşyalar ile ilgili olarak, tüm set Legendary olabiliyor bir sınır yok.

-Demoda grup lideri atama yer almıyordu ama tam sürümde olacak.

-Colossus en güçlü Javelin olmasına rağmen kalkan kullanmadığında çok fazla hasar görüyor, bu konu üzerinde de değerlendirme yapılacak.

-Son level'e ulaşıldığında XP anlamını yitirdiği için buna bir çözüm olarak bazı planlar yapılmış, tam sürüm çıktıktan bir müddet sonra oyuna dahil edilecek.

-Freeplay'de harita üzerinde waypoint yapılamıyordu, bununla alakalı da bir çalışma yapılacak ama tam sürüm çıkışına yetişmiyor.

-Karakterlerin tüm statlarını görebildiğimiz bir seçenek yok ama ilk fırsatta eklenecek özelliklerden biri.

-Tam sürüm, demodan çok ciddi derecede büyük ve çok daha fazla içeriğe sahip.

-Su altında yön tayin etmek biraz zor olduğu için bununla alakalı bir geliştirme yapılacak.

-Alelade düşman öldürmek XP kazandırmıyor. XP için Feats görevlerini tamamlamak gerekiyor. Şu kadar düşman öldür, bu kadar düşmanı zayıf noktasından vur, ultimate kullanarak öldür, kombo yap vs. vs.

-Javelin'lerin oyun içerisinde mmorpg'lerde olduğu gibi tank, healer, dps gibi kesin bir rolü yok, herkes istediği gibi build yapabilecek.

-Oyuncuların isteği üzerine 16 kişilik sosyal alan eklenmişti ancak sosyal alanda diğer oyuncuların eşyalarını inceleme seçeneği tam sürümün çıkışına yetişmiyor, daha sonra aktif olacak.

-Tam sürümde 6 farklı zorluk seviyesi mevcut ama oyun belli bir noktaya geldiğinde yeni zorluk seviyeleri eklenecek.

-Silah özelleştirme yok, görünümleri sabit.

-Legendary ve Masterwork seviyesindeki loot'ları gözden kaçırsanız dahi görev sonunda oyun onları size iade ediyor ancak diğer düşük seviyedeki loot'ları kaçırırsanız elde edemiyorsunuz.

-Npc'ler ile yoğun ilişkiler kurulabiliyor ama romantizm yok.

-Oyundaki Aliance (ittifak) sistemi bir çeşit Guild mantığında, beraber oynadıkça aşama yükseliyor ve daha fazla XP elde ediliyor.

-Cross-save sistemi (Kayıt dosyanızı bir platformdan diğerine aktarma) eklenmesi planlanan özellikler arasında.

-Takım arkadaşlarınızın sağlık durumlarını ve nerede olduklarını gösteren hud eklendi.

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar hızlı bir oyunun konsollarda , özellikle son çıkanlarda ,30 FPS olması çok kötü olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi zahmet, pvp yi de oyuncularin feedbekleriyle ekleyeceklerini yazdiklarini da ekler misiniz?(redit te 9 yasindaki veletten feedback alacaklar ayni bf de yaptiklari gibi) Bunu gectim hic birsey yetismiyorsa niye cikariyorlar. Ayripca NPC ile iliski var, romantizm yok cumlesi beni korkuttu :) Orumcege Javelini giyip stronghold de tecavuz mu edecek oyuncular? :) Tovbe estağfurullah...

https://wccftech.com/bioware-new-region-anthem-pvp-feedback/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 31 Ocak 2019; 14:43:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Oyun şu yazıdığınız eksikliklerden ötürü bayağı bir eksik cıkıyor.

Oyunu edindim fakat 6 aya kadar biraz iyileşecek gibi geldi bana.

Paylaşımınız için ayrıca teşekkür ederim. Önemli bilgiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Open beta saat kacta acilacak? Bu defa umarim oyunu oynayabiliriz.
    Beta değil demo yani oyunun son hali.

Hocam kişisel zevklere hitap ettiği konusunda çok haklısınız ama olayın diğer taraflarına da bakmak lazım. Diğerlerinin ne dediğini pek bilmiyorum Murat Sönmez Konsolussu patlama ihtimalinin yüksek olduğunu söylediğinde bunu düşünmesinin sebeplerinden birinin Bioware'in gunplay konusunda pek iyi olmaması(Masa Effect serisinin en büyük eksiği bence buydu.). Ben oynama fırsatı yakalayamadım videolardan izledim gayet keyifli bir hale bürünmüş. Destiny tarzı oyun isteyenler için ilaç gibi gelecektir.

İlginç dememin nedeni bu oyunun diğer oyunlardan farklı tarzda olmasıydı. EA bence acaip planlar yapıyordur diye düşünüyordum. Çünkü bu işin piri Destinyde dlclerden deli gibi para kazanmışlardır. Komik olan hala para peşinde olduklarını düşünüyorum. Skinlerden çok para kaldıracaklar bence. Daha çıkmadan 20 dolarlık skin ortaya çıktı. Oyundan alınabildiği doğru ama 20 dolar? Fiyatı üzerinde tartışma yapıyorlarmış. Neyin tartışmasını yapıyorlar? Bir skinin fiyatı ne olabilir ki? 3-5 dolardır. Mesela buna benzer bir şey bedava bir oyunda olsa bir şey demezdim ama 60 dolarlık oyunda bunu görmek üzücü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Beta değil demo yani oyunun son hali.

Alıntıları Göster
    Oyuna guncelleme geldi. Belki erkenden oynariz demo'yu.
  • Oyunun çatışma sisteminde çok önemli bir yeri olan combo sisteminden de biraz bahsedeyim, hem bu sayede daha önce oyunu deneyimleme şansı bulamamış olanlar için de faydalı olur.

Sistem Primer ve Detonator adında iki başlık altında çalışmakta ve iki özellik de bir simge ile belirtiliyor.

Primer, Alev işareti

Detonator, Patlayıcı işareti

ANTHEM [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Sistem temelde şu mekanik üzerine kurulu; Primer ile (Acid, Lightning, Fire, Ice elementlerinden biri) düşmana saldırarak comboyu başlat, Detonator (Melee, bomba çeşitleri vs.) ile de comboyu bitir.

Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus var. Her element ve her patlayıcı tipi yetenekler Primer ve Detonator değil. O belirtilen Alev ve Patlayıcı simgesinin, R1-L1 tuşlarına atadığınız yeteneklerde olması gerekiyor aksi takdirde tek başınıza combo yapamıyorsunuz. Örneğin sadece Primer yeteneğiniz var, comboyu tamamlayamazsınız ama Detonator yeteneğine sahip grup arkadaşınız sizin Primer saldırınızı combo ile tamamlayabilir ya da sadece Detonator yeteneğiniz var diyelim, o halde grup arkadaşlarınızın Primer saldırılarını tamamlayıp combo yapabilirsiniz.

Javelin'lerin combo saldırılarındaki etkisi de farklılık gösteriyor. Eğer bir combo saldırısını,

Ranger ile yaparsanız tek hedefe çok yüksek hasar verebiliyorsunuz
    Colossus ile yaparsanız hasar biraz daha geniş bir alana yayılıyor (Area of Effect saldırısı)
    Storm ile yaparsanız daha az ama zincirleme yayılan bir hasar verirsiniz
    Interceptor ile yaparsanız Aura elementi elde ediyor ve yakındaki düşmanlar bu elementten etkileniyorlar

• cmt saat kaçta serverlar açılacak. bilgisi olan var mı? teşekkürler
  • Cuma gecesi 20.00 de acilacak pazari pazartesiye baglayan 05.00 da kapanacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • loading ekranı derdinden kurtuluruz bu sefer umarım, şöyle keyiflice bi haftasonu oynayalım yav.
  • Demoyu 3. kez indirdim.
    cache felan da sildim.
    bakalım akşam oyuna ilk kez girebilcek miyim :/
  • Var mı girebilen, bağlantı problemi veriyor , bu hep böyle mi olacak, yoksa daha açılmadı m ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk destiny oyununu çok seven birisi olarak 2. Destiny oyununu ön sipariş ve sezon pass dahil olarak almıştım. Sonucu benim için tam bir hayal kırıklığı olmuştu. Bu hatayı antem de yapmak istemiyorum. Bu yüzden aradan biraz zaman geçmesini bekleyeceğim. Geçen demoya bağlantı problemi yüzünden girmeyi başaramamıştım. Umarım bugün sorun yaşamayız. Oyun sabit 30 fps sunduğu sürece benim için sorun teşkil etmiyor. Fakat diğer yönlerden oyundan pek umutlu olduğumu söyleyemem.

• PuSaT28 P kullanıcısına yanıt
    bu akşam 20:00'de açılıyor.
  • Teşekkürler 🙏

Ben bugünü c.tesi sanıyorum 🤭

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 1 Şubat 2019; 11:46:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun combo mantığı

tüm ability damageleri

4 javelin'in ability videoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 1 Şubat 2019; 11:48:20 >

• oyunda dlc mevzususu olacak mı destiny gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

oyunda dlc mevzususu olacak mı destiny gibi ?
    evet DLC olacak.
    yapımcıların söylediğine göre oyuncuların bölünmemesi için DLC'lerin tamamı bedava olacakmış.
    (inşallahhhh :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoRriZ

evet DLC olacak.
    yapımcıların söylediğine göre oyuncuların bölünmemesi için DLC'lerin tamamı bedava olacakmış.
    (inşallahhhh :)

Alıntıları Göster
    destiny nin 2 oyundada yaptıgı çok büyük hataya düşmeyecek ozaman ea.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.