Şimdi Ara

Anthem Kasma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimdeki sistem şu şekilde
    İntel i5 5600 skylake işlemci.
    Gtx 960 4gb gigabyte ekran kartı
    1 TB Harddisk
    H110M-S2V-CF ana kart.
    DDR4 8GB 1066 MHz Ram
    Bu sistewm ile Anthem oynayamıyorum. Low ayarlarda 1080p'de inanılmaz derecede takılma yaşıyorum. Oyunu 720p çözünürlüğe aldığımda da aynı sorunu yaşıyorum. Özellikle 720p ile bile oyunun asla oynanamayacak kadar kasması çok garip bir durum bana göre.
    Piyasadaki tüm oyunları hiç bir sıkıntı çıkmadan ve low ayarlara düşmeden ultra-high ya da medium-high grafik ayarlarında oynarken Anthem'de bu kadar kasması bence normal bir durum değil.

Youtube'dan GTX960 ile Anthem oynayanların videolarına baktım;https://www.youtube.com/watch?v=1d8HA_GkKsc
    Adam ultra ayarlarda 30 fps alıyor. Aynı ekran kartını kullanmamıza rağmen ben 720p ve Low ayarlarda 30 fps değerine ulaşamıyorum. Sizce nedeni nedir?

NOT:Sıkıntı yaşadığı tek oyun Anthem
    Ekran kartı sürücüleri güncel.

• 720p'ye alınca işlemci darboğaz yapıyordur. 1080p low yada media alın anti-alasing'i ve vsync'i komple kapatın . Oyunun optimizasyonu kötü. Ben ultra-high karışık ayarlarda anti-alasing taa olarak 1080p 60fps oynayabiliyorum ancak imzamdaki sistemle.
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim. Ancak dediğim gibi. Tamamen low ayarlarda bile aşırı kasıyor. Anti-alasing ve vsync kapatıp deneyelim birde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.