Şimdi Ara

--------AntepMu YeNiLenSe ??? ---------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

exp : 5000
    res siniri : FULL
    ExecLant : %100 düşse
    Drop : %100

olsa kiMler GeLir. ??? BöLe FazLa KaTiLim GöremeDim. DeğişTirmeyi Düşünüorum SıFırdan Ve Dedigim ÖzeLLikLerle Ama KimLer GeLir YazarSaniz SeviniRim..!!

• Çok Kolay fun server sevenler gelir
  • bence exp cok ama cok ama cok fasla sen tam olarak ne istiyosun...playerlarin kolay kasip fulleyip sora duel server i olmasinimi yoksa cekismeli gejmesinimi playerlerin res res res res die delirmesinimiona gore soyle bnde ona gore yorum yapayim..
  • arkadasim su an server oNLine vehttp://antepmu.servegame.com

gir bak siteye özellikleri ve kendisi yazıo orada o özelliklere göre 15 player geldi şimdiye kadar daha 3 - 3.5 hafta oldu acalı.. acaba deiştirsem kolay yapsam nasıL oLur kaç kişi geLir..
    anladı =?
  • ben sana bi oneride bulunayim..hem res konusu playerlari biraz sıkıyor hemde her reste buyuler fln 0 laniyor...ben olsam baktigimda yani hem 20 res hmde bole gelmesdimtabi renk zevk meselesi o ayri konu..exp cok gzl elleme benje dediklerimi dusunursen iyi olur...
  • Sen 1 soru sordun ama ben başka sorular merak ettiğini sanıyorum... Eğer istediğin kalıcı bir serwer ise ex 200 den fazla olursa kalıcı olması zor olur. Birde güzel spotlar olmalı. Oyunda lag olmamalı ve 7/24 olması önemli... Birde öyle birşey yapki serwer da sadece arıyan jewel bulabilsin. Yada satılsın ama satılırsa para toplaması kolay olmamalı Ex item düşme oranı da herkese ex item düşmemeli.... Bu benim düşüncem. Benim gibi düşünmeyen birçok kişi var ama aynı düşünen de vardır. En iyisi senin bildiğindir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.