Şimdi Ara

Antec 1200 SoftMod

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kasamın fotolarını sizlerle paylaşmak istedim.İlerde penceresi üzerinde çalışmalar olacak

Antec 1200 SoftMod

Antec 1200 SoftMod

Antec 1200 SoftMod

Antec 1200 SoftMod

Antec 1200 SoftMod

Antec 1200 SoftMod

Antec 1200 SoftMod

Antec 1200 SoftMod

• Gayet hoş duruyor ama benim kasam daha güzel
  • öncelikle eline sağlık. iyi ki de kasanın değerini bilen birine satmışım bu yavrucağızı. çok güzel bir soft mod olmuş bence. sırıtmadan cuk oturmuş. aynı sunbeam fan kontrolden bende de var. resimde o kadar iyi çıkmamış gibi ama gerçekte süper duruyor bu kasada. tekrar eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

Gayet hoş duruyor ama benim kasam daha güzel

yorum yapmıyorum o kasayı taşırken sana nasıl yardım ettim....onu bırak o kasayı sana neden buldum sana o kötülüğü nasıl yaptım kendime şaşırıyorum

Melih abi saolasın fanları önplana çıkarmak için ışık hassasiyetini biraz artırdım bu durumda kontrolcunun ışıkları fazla parladı çok güzel kontrolcü dediğin gibi.0-12 v arası ayar yapması çok çok güzel

• quote:

Orjinalden alıntı: WoXeD

quote:

yorum yapmıyorum o kasayı taşırken sana nasıl yardım ettim....onu bırak o kasayı sana neden buldum sana o kötülüğü nasıl yaptım kendime şaşırıyorum

Melih abi saolasın fanları önplana çıkarmak için ışık hassasiyetini biraz artırdım bu durumda kontrolcunun ışıkları fazla parladı çok güzel kontrolcü dediğin gibi.0-12 v arası ayar yapması çok çok güzel

Açıkçası bende şaşırdım bana nasıl yardım ettin o konuda diye

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: WoXeD

quote:

Açıkçası bende şaşırdım bana nasıl yardım ettin o konuda diye

ayık olmadığı bi gününe denk gelmiştir seçkinin

• ön paneldeki kontrolcünün marka ve modeli nedir acaba bi ara ben de bu tip bişey taktırmak istiyorum da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cakiciselo38

ön paneldeki kontrolcünün marka ve modeli nedir acaba bi ara ben de bu tip bişey taktırmak istiyorum da...

http://www.sanalmarketim.com/urun/0db3f9787f390581afbc08d0e1fcbc8e/SUNBEAM-Rheobus-Extreme-6#39;li-Fan-Kontrolcu-(Siyah)

• WoXeD Çok Güzel Olmuş Hocam. Gördüğüm Güzel Soft Modlardan
  • Seçkin süper olmuş kasa, çok hoş duruyor. Yusuf'çum senin de şu yeni kasanın bi fotolarını görsek artık.Bana da zorla yeni mod yaptıracaksınız haaa.
  • woxed bişi sorcam içeri hdd yuvasına takılan fan yuvasından kutudan bir tane çıkar sen 2 . ciyi nerden temin ettin ?
  • quote:

İstediğin resim olsun al abi
    http://img3.imageshack.us/img3/2567/dsc03768kopya.jpg

Tekrar hayırlı olsun abicim, sonunda kavuştun fıstık gibi kasaya
  • quote:

Orjinalden alıntı: StreamRolleR

woxed bişi sorcam içeri hdd yuvasına takılan fan yuvasından kutudan bir tane çıkar sen 2 . ciyi nerden temin ettin ?

gelince bak acil
  • Hayırlı olsun güzel kasa, Nanoxia fanlar güzel durmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: StreamRolleR

woxed bişi sorcam içeri hdd yuvasına takılan fan yuvasından kutudan bir tane çıkar sen 2 . ciyi nerden temin ettin ?

ya sorma antec i aradım len dedim nasıl kasa yapıyonuz eksik bunun kutu içeriği.3 tane yuva koymuşunuz 1 tane aparat var.nasıl olacak bu dedimonlarda tamam abi niye kızıyosun dedi yolladılar 2 tane

şaka bi yana kasada onun 1 tane çıkması bana göre eksiklik.hadi 1 sini hdd lerden dolayı kullanamıyoruz ama 2 tane olmalıydı.fanı nasıl tutturduğuma gelince.fanı aparatın üzerine koyarsan vida deliklerinin oralara delikler geliyor.oralardan plastik kelepçelerle taktım modifiye olayı biraz uydurma birazda el becerisine bakıyor

Antec 1200 SoftMod

• 3 lü hdd kafesinemi kelepçeliyim ?
  • evet ben öyle yaptım
  • fan club kuralım dicem 2 kişiyiz forumda kullanan cm cileri susturmak için
  • belki kullanan başkalarıda vardır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.