Şimdi Ara

Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
5
Favori
11.176
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aemless A kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu yüzden kredi kartımın market kampanyasına dahil olmadı
    POS sektörü toptancı olarak geçiyormuş
  • Bence çok güzel market.. Bol çeşit uygun fiyat..
  • Zaten Haramidere'de değil mi Anpagross? Neden o kadar yakınına bir başka şubesini açıyor? Çok mantıklı gelmedi...
  • Anpa fiyatları iyidir. Her üründe en iyisi olan bir market zaten olamaz öyle bir örnekte yoktur.
    Ama genel manada bir çok ürün bildiğiniz marketlerden daha iyi fiyattır. Bunun dışında çeşit boldur. her ürün grubunda birden çok marka bulunmaktadır. 18 temmuzu bekliyorum. Çok izdiham olmazsa da gidip alışveriş ypmayı düşünüyorum.
  • Valla benim gördüğüm en iyi market şimdiye kadar. Geçen 74lü bebek bezini 60 tlye aldım. Aynısı a101in katalog gününde 75tl idi. Migrosta 90 tl.
    Mehmet efendi kahve 4.50 tl. Kızılay soda 4.20 tl.
  • chalap kullanıcısına yanıt
    Zamanla eskisini kapatırlar belki
    Veya başka yere taşıtlar
  • fiyatları piyasa fiyatına göre herzaman uygundur
    yolu düşen uğrayabilir
  • 18 Temmuz 2020 Cumartesi günü açılış fiyatları çok iddialı.. Sadece o kadar söyleyeyim
  • Açılış inserti eklendi 👍
  • Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası) Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası) Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası) Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası) Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası) Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası) Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası) Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası) Anpa Gross İndirimleri (TÜM MAĞAZALAR INSERT EKLENDI) (İstanbul Avrupa Yakası)

• Fiyatları gayet iyi görünüyor,Corona'dan dolayı kararsızım gidip gitmeme konusunda.
    Yine de teşekkürler.👍🏻
  • Meyve suları, sular, Colgate Üçlü etki diş macunu, 5lt teneke yağlar, 4lt pet yağda fiyatlar iyi onun dışında piyasayla eşit fiyatlar
  • İlk gün covid kapmak isteyenler davetlidir
  • Güzel kampanyalar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: chalap

Zaten Haramidere'de değil mi Anpagross? Neden o kadar yakınına bir başka şubesini açıyor? Çok mantıklı gelmedi...
    Küçük geldiği için.
  • Ürün stoğu yeterli, indirim 9 gün sürüyor. İlk gün izdihama gerek yok. Diğer günler özellikle sabah açılış saatlerinde çok müsait olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: koleman

Ürün stoğu yeterli, indirim 9 gün sürüyor. İlk gün izdihama gerek yok. Diğer günler özellikle sabah açılış saatlerinde çok müsait olur
    Sabah saat kaç gibi açılıyor acaba? Pazar günü için sordum.
  • uzak. yaktığın yakıt ile piyasa fiyatını geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Meyve suları, sular, Colgate Üçlü etki diş macunu, 5lt teneke yağlar, 4lt pet yağda fiyatlar iyi onun dışında piyasayla eşit fiyatlar
    Yorum olsun diye mi yapıyorsunuz.
    Bu kadar keskin iddialı cümleler kurmayın kale alanlar olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.