Şimdi Ara

Annem için Hazır Kart paket önerisi yardım lütfen:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, anneme hazır kart aldım. tamamı türkcell hattı olan aile üyeleri ekmek al demek için, marketi de ekmek getir demek için arıyor:) bugüne kadar hep standart 20tl yüklüyordum. tarifelere bakim dedim.. başım döndü.. bu kullanım için en uygun paket hangisidir acaba ? benzer durumda olan vardır mutlaka :) uzun vadeli bir çözüm önerisi olan var mı ? saygılar,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az konuşan için Bimcell iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Az konuşan için Bimcell iyidir.

cevap için tşk :) ama mevcut hat için uygun bişi olsa daha iyi.. ben anlatana kadar... :)

• Hocam dediğiniz gibi kullanıyorsanız Turkcell kullanmanız parayı çöpe atmanız demek BimCell'de 1 dakika konuşma 10 kuruş.

• yeni hat alanlar için 19 tl ye yıldız 500 paketi var. Sadece dakika istiyorsanız çok uygun.

• quote:

Hocam dediğiniz gibi kullanıyorsanız Turkcell kullanmanız parayı çöpe atmanız demek BimCell'de 1 dakika konuşma 10 kuruş.

22.07.2014 te 25 tl yüklemişim. bugün bitmiş mesela.. bimcell de faturasız yok galiba.. bir de ben akbank ile ödüyorum.. bimcell ödeme bölümünde yok.. mümkünse hazır kart için bi paket yoksa malum 3 operatörden birini seçmeliyim.. durum böyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallenangel_1903 -- 17 Eylül 2014; 16:19:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece yeni aboneler için diyor.. ayrıca sabit ücretli tarife galiba o.. zaten 2 ayda 25 tl lik yüklüyorum.. aslında aylık 12 13 e geliyor.. 50 tane nar patates patlıcan paket görünce dedim daha uygunu var mıdır acaba :)

• Dediğim Bimcell tarifesi zatan faturasız. Bimcell'de faturalı tarife yok.
  • Vodafone duble 500 yada 1000 tarifesine gec gitsin dostum hem cekim olarak iyi hem ac kapat bitmez dakikalar kolay kolay,zaten kontorlu hatlarda ucret periyodu 60 saniye oldugundan 500 dakika sana oluyor 300 dakika kafan rahat olur.

• Öneride bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim.. şimdilik adsl deki hatta splitter takıp salona eski ahizeli teli uzattım :) marketin numarasını da duvara yazdım :) dedim marketi bunla arayın, 100 dk varmış içinde.. annemin karta bi 25 tl yükledim.. bi de böyle deneyeceğim.. market araması çıkınca 25 tl anneme 6 ay yeter gibime geliyor :) hayırlısı bakalım.. mevcut haliyle 25 tele 2 ay gittiğine göre aylık 12,5 tl yapıyordu.. diğer tarifeler daha kapsamlı sms ve internet vs var.. kendim için iyi bilgi oldu :) ama annemin kullanımı için yeni method daha uygun sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallenangel_1903 -- 17 Eylül 2014; 23:11:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

Hocam dediğiniz gibi kullanıyorsanız Turkcell kullanmanız parayı çöpe atmanız demek BimCell'de 1 dakika konuşma 10 kuruş.

22.07.2014 te 25 tl yüklemişim. bugün bitmiş mesela.. bimcell de faturasız yok galiba.. bir de ben akbank ile ödüyorum.. bimcell ödeme bölümünde yok.. mümkünse hazır kart için bi paket yoksa malum 3 operatörden birini seçmeliyim.. durum böyle..

BimCeLL için AVEA kısmından yükleme yapabiliyor musunuz?

BimCeLL numaraları AVEA havuzundan çektiği için bimcell numarası avea gibi gözükebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

BimCeLL için AVEA kısmından yükleme yapabiliyor musunuz?

BimCeLL numaraları AVEA havuzundan çektiği için bimcell numarası avea gibi gözükebilir.

telden girip bakip söylerim az sonra..

buraya kadar menüde yok.. bimcell numarası yazınca oluyorsa bilmem.. :))
     Annem için Hazır Kart paket önerisi yardım lütfen:) Annem için Hazır Kart paket önerisi yardım lütfen:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallenangel_1903 -- 18 Eylül 2014; 0:27:56 >

• İllede Turkcell olacaksa en uygunu bu.

Heryöne 400 dakika
    500 mb internet
    15 Lira

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yaz-400-paketi?place=campaigns_category
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

İllede Turkcell olacaksa en uygunu bu.

Heryöne 400 dakika
    500 mb internet
    15 Lira

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yaz-400-paketi?place=campaigns_category

tşk ederim.. inceleyeceğim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.