Şimdi Ara

Anneler Günü’ne özel, seçili sitelerde 100 TL’ye varan Worldpuan fırsatı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
17
Favori
13.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam kampanya kazanımı için sorun olmuyor fakat Trendyol world için sektör soruyorsanız elektronik geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 Mayıs a çok var, Combo gelebilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir defa 500 liralık alışveriş yapıp 50 puan kazanan kişi, ikinci defa 500 liralık bir alışveriş yapıp 50 lira daha puan kazanabilir mi acaba ?
    Bu konuda ben bir açıklama göremedim

• Nörofizyolog kullanıcısına yanıt

kazanamaz tabiki. o zaman 1500/100 yerine 1000/100 olur :)

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam yapı kredi ve Vakıfbank için sektör elektronik mi acaba Trendyol birde üye işyerimi bilginiz varmı

• Bozkurt.85 kullanıcısına yanıt

Hocam Trendyol Ykb ve vakıf için elektronik geçiyor ve üye işyeri.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam sağolasın

• Bozkurt.85 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek Allah sizden de razı olsun keyifli alışverişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

trendyol cüzdan olurmu?

vakıfbank trendyol cüzdan elektronik geçiyor ama yapı kredi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: asakarya19

iş yerleri kapanırsa adam ürünü evinden çıkmadan nasıl gönderecek tam kapanma diyor Bu tarihler arasında kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır. İçişleri Bakanlığı genelgesinde belirtilen üretim, imalat, gıda, temizlik, sağlık gibi alanlarda istisna tutulan kuruluşlar hariç tüm iş yerleri faaliyetlerine ara verecektir.

İçişleri bakanlığı genelgesi ilgili madde aşağıdaki gibi,kargo hizmetlerinde sıkıntı yok.

11. Ürün ve/veya malzemelerin nakliyesinde ya da lojistiğinde (kargo dahil), yurt içi ve yurt dışı taşımacılık, depolama ve ilgili faaliyetler kapsamında görevli olanlar,

• Vakıfbank ile TY cüzdana 500 lira attım. E-ticaret kampanyası sayacı işledi ama bu kampanya için işlemedi. Provizyondan çıksın, işlemezse çağrı merkezini bir arayacağım.

• egridereli kullanıcısına yanıt

Kargo çalışacak ancak insanlar is yerine gitmeden ürünleri nasıl kargoya verecek? Mesela Altungold sitesine girin bakın uyarı koymuşlar 29 nisan ve sonrasında alınan fiziki ürünler 17 Mayıs sonrasında kargolanacak diyor.

• shark1907 kullanıcısına yanıt
    Kargoya gitme yok, kargo gelip iş yerinden alıyor,, siz bireysel satıcıları diyorsanız bireysel saticidan şahsen ben birsey almam, mağazası olmalı onlarca satışta olan ürünü olmalı normal esnaf olmalı, yok trendyol dan çeşitli yazılımlar ile dolandırıcılık yaparak elde ettiği çek kupon ile dolap uygulamasında bir paket çayı 55 60 a satışa koyup, herkese dolap 60a30 çek vermiş onunla satın alır kerizin biri diye satış yapan hırsızlardan ürün alınmaz tabiki çünkü bunlar ancak 17 mayıs sonrası kargoya gidebilir, kargo çağır olayı var fakat bunlar onun fiyat farkını vermek istemeyeceği için kargoyu çağırıp ürün göndermez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shutterbug kullanıcısına yanıt

Geçen ay amazon kampanyasında da sayaç işlememişti,ama puanlar sorunsuz yattı. Büyük ihtimal yine aynı olacaktır

• Anneler Günü’ne özel, seçili sitelerde 100 TL’ye varan Worldpuan fırsatı!

Birleşir mi bununla?

• quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

Geçen ay amazon kampanyasında da sayaç işlememişti,ama puanlar sorunsuz yattı. Büyük ihtimal yine aynı olacaktır

Parayı cüzdandan geri yükledim.

Yeni bir işlem denemesinde bulundum.

Fark ettim ki PARAM posundan çekmeye çalışıyor.

Asistana yazdım. İlgileneceklermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shutterbug -- 28 Nisan 2021; 20:6:49 >
  • shutterbug kullanıcısına yanıt

Bende param posundan çekmedi trendyol postan islem oldu ancak sayaç yine de işlemedi neyse vakti gelince yatırmazlarsa kayıt açar alırız. Ben sorun olacağını düşünmüyorum vakıf bu sayaç işlerinde başarısız bir banka.

• Hem world kart hem Vakifbank world kart ile yararlanabiliyor muyuz?

Sorun olmaz sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

Hem world kart hem Vakifbank world kart ile yararlanabiliyor muyuz?

Sorun olmaz sanırım

Yararlanılır.

Daha önceki kampanyalarda yaranlandık.

• S20FE S kullanıcısına yanıt
    Onlar da kapalı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.