Şimdi Ara

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
7
Favori
8.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi de söylüyoo yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilaydakardelen

Bi de söylüyoo yaa

gıcıksın
  • kararanay K kullanıcısına yanıt
    Bugün annemin kurduğu cümleden anladığım kadarıyla nevresim takımına ihtiyacı var Nasıl bu?
     Anneler Günü Hediyesi Fikirleri
  • Mor Lahana M kullanıcısına yanıt
    İhtiyacı varsa yerli yerinde bir hediye olacağa benziyor :) Ben daha ilginç hediyeler alınması taraftarıyım.
    Bu arada yeni hediye seçenekleri de ekledim. İlk yazımı güncelledim göz atın derim
    Aslında yeni eklediğin mutfak önlüğü de çok farklı bir hediye olabilir. Nevresimin yanında bir de öyle bir şey mi yaptırsam bilemedim ki O mutfak önlüğünde fotoğraf ve yazı bize ait oluyo dimi biliyo musun?
    Aynen bende onu araştırdım, fotoğraftaki kadın yerine kendi annenin fotoğrafını ekliyosun. Önlüğe yazılacak yazıyı da kendin belirleyebiliyomuşsun. Ben yazı sabittir diye düşünmüştüm, öyle değilmiş.
    Böyle bi gözlük almayı da düşünmedim değil. Rayban da indirim vardı geçen ay ama şimdi anneler günü hediyesi almak isteyenler için fiyatlar yine tavan yapar
  • quote:

Böyle bi gözlük almayı da düşünmedim değil. Rayban da indirim vardı geçen ay ama şimdi anneler günü hediyesi almak isteyenler için fiyatlar yine tavan yapar

Gözlüğü başka bir günde alırsın, bence daha farklı bir şeyler düşün

Bu arada dediğin siteye baktım çok güzel askjhad Ben bunu çok beğendim

Ne biliyim ya şimdi yaz geliyor ya.. Bu gidişle karar veremeyecekmişim gibi hissediyorum. Şu sihirli yumurta neymiş? Sevimli bişeye benziyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mor Lahana

Ne biliyim ya şimdi yaz geliyor ya.. Bu gidişle karar veremeyecekmişim gibi hissediyorum. Şu sihirli yumurta neymiş? Sevimli bişeye benziyo

Benimde o dikkatimi çekti. Siteden baksana her şeyi açıklamışlar nasıl büyüteceğini felan. Kararanay çok teşekkürler böle her şeyi sana soruyoruz diye ben kendimi töhmet altında hissettim

• Her zaman ki gibi arayıp anneler günün kutlu olsun dicem ve bitecek . Para yok olum.ogrenci adamım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jasonn123 kullanıcısına yanıt
    Ahaha vefalı evlat Aşağıdaki bakışı da atarsın sen annene
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararanay

Yoooo böyle şeylere hiç gerek yok.aramam yeterli oluyor,şükür kadının pek bir ihtiyacı yok.koltuk takımlarını yeni değiştirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Yoooo böyle şeylere hiç gerek yok.aramam yeterli oluyor,şükür kadının pek bir ihtiyacı yok.koltuk takımlarını yeni değiştirdi.

Koltuk takımı felan zaten öğrenci adamı tamamen aşar. Ama ne biliyim küçükte olsa bir şeyler alınabilir diye düşünüyorum. Çünkü anneler hediyenin küçük ya da büyük olduğuna bakmıyo ki. Ama sen anneler gününü kutlayacağını söylemişsin onu yapmayanlar bile var ona da şükür

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mor Lahana

Benimde o dikkatimi çekti. Siteden baksana her şeyi açıklamışlar nasıl büyüteceğini felan. Kararanay çok teşekkürler böle her şeyi sana soruyoruz diye ben kendimi töhmet altında hissettim

Yoo ben büyük bir zevkle cevaplıyorum, ne güzel herkes annesi için bir şeyler yapmaya çalışıyor Fikir alışverişi yapıyoruz, güzel şeyler bunlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Koltuk takımı felan zaten öğrenci adamı tamamen aşar. Ama ne biliyim küçükte olsa bir şeyler alınabilir diye düşünüyorum. Çünkü anneler hediyenin küçük ya da büyük olduğuna bakmıyo ki. Ama sen anneler gününü kutlayacağını söylemişsin onu yapmayanlar bile var ona da şükür

Zamanında bişiler almışlıhım var.aştık biz artık o şeyleri ben gelmişim 23 yaşıms o gelmiş nerdeyse 60 yaşıns tabi bişiler alsam guzel olur ama durumlar müsait değil

Şimdi bahar mevsimi, mis gibi çiçekler var her tarafta.. Bir buket çiçek topla annene teşekkür et ve ver. Biz kadınlar çok duygusalız Annen bence çok mutlu olur. Maddi durumlar müsait olmayabilir ama doğa sana çiçeklerini sunuyor bence böyle bir şey yapabilirsin. Hani bir hikaye vardı bilmem biliyor musun, bir dilenciye 5 kuruş atmaya utanan bir adam varmış istiyormuş ki fakir olanlara daha fazlasını versin. 5 kuruşu değersiz görüp fakirlere vermiyormuş. Bir dervişte ona "5 kuruş 5 kuruştur, sen yine de ver. 5 kuruş vermek hiç vermemekten iyidir " demiş. Aynı hesap. Sen annen için küçükte olsa bir şeyler yap. Hiç yapmamaktan iyidir.

Maddi durumun müsait olmayabilir ama biz o şeyleri aştık deme arkadaşım Sevgi hiç bitmez. O zaman sende annene sıkıca sarılırsın. Maddi yetersizliklerinden bahsedersin, bu açıklamayı yapman bile anneni mutlu eder. Candır anneler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.