Şimdi Ara

Anket Sonuçlandı Kazanan: Darksiders Genesis

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anketimiz sonuçlandı. Sıradaki projemiz Darksiders Genesis olacak. Police Stories'in testi tamamlanmak üzere. Biter bitmez yeni projemize start vereceğiz. Yalnız dil dosyalarının kontrolünün yapılması için deneme amaçlı orijinal oyuna ihtiyacım var. Elinde olup da paylaşmak isteyen olursa özelden dönüş yapsın.
    Herkese iyi günler, iyi oyunlar.

ANKET SONUÇLARI :

Darksiders Genesis : 102 oy
    Thronebreaker: The Witcher Tales: 93 oy
    The Council : 39 oy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 31 Aralık 2019; 8:44:21 >

• The Walking Dead: The Telltale Definitive Series bir el atın kardeşim güzel bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: buqrakral

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series bir el atın kardeşim güzel bir oyun
    Önerin için teşekkürler. O kadar çevirmeye değer oyun var ki ama seçeceğimiz oyunun hem dil dosyaları ulaşılabilir hem de insanlar tarafından ilgi gören oyunlar olmazı lazım. Çok fazla zaman ve emek veriyoruz. Ama en çok oyunları sevdiğimiz için yapıyoruz.
  • yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler TWD oyunu aslında Türkçe yaması beklenen bir oyun umarım bu oyunun çevirisinide yaparsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buqrakral

Cevabınız için teşekkürler TWD oyunu aslında Türkçe yaması beklenen bir oyun umarım bu oyunun çevirisinide yaparsınız.
    Ben teşekkür ederim desteğiniz için.
  • yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum Telltale The walking dead "Definitive series".Ülkemizde de çok ses getirmiş muhteşem serinin son halkası Definitive series.Üstelik halihazırda çıkmış 4 sezonun yamaları mevcut,yapılması gereken bunları definitive sürüme uyarlamak.Yama çıksa indirme butonu patlar o derece :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: purrfect

Arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum Telltale The walking dead "Definitive series".Ülkemizde de çok ses getirmiş muhteşem serinin son halkası Definitive series.Üstelik halihazırda çıkmış 4 sezonun yamaları mevcut,yapılması gereken bunları definitive sürüme uyarlamak.Yama çıksa indirme butonu patlar o derece :)
    Oyunu eski sürümlerini oynamışlığım var. Hatta ilk 2 sezonu iphone 5 de bitirmiştim. Dizisin de izliyorum. . sezondayım.
    Ama başka birilerinin yaptığı yamaları bir araya getirip sonra bu benim çevirim diyemem. <ve duyduğuma göre önceki yamların kalitesi çok düşükmüş. Hepsini ben çevireyim desem ömrüm yetmez. Sonuçta tak başımayım.
    İnşallah çeviren bir ekip çıkar.

• Thronebreaker'ın yamasını başka bir ekip zaten hazırlıyor, hatta sanırım bitirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scotfold

Thronebreaker'ın yamasını başka bir ekip zaten hazırlıyor, hatta sanırım bitirdiler.
    merhaba
    yüzde 30 da bırakılmış diye biliyordum ama
    dediğiniz gibiyse listeden çıkartalım
  • Merhaba, Fable'yi çevirecektiniz. Çoğu kişide çevrilmesini istiyordu. O iş ne oldu?
  • Scotfold kullanıcısına yanıt
    Yayınladılar ama çok kötü bir yamaydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Yayınladılar ama çok kötü bir yamaydı...
    Öyle mi? Ben yamanın kalitesini hiç bilmiyorum vallahi, zaten yorumu da bir ara konu başlığını görmüştüm bitti diye ondan attım. Aa konusunu da kaldırmışlar, var mı elinizde SS'dir falan merak ettim nasıl çevirdiklerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scotfold -- 26 Aralık 2019; 18:49:31 >
    Keşke yorumların ekran görüntüsünü alsaydım :(( Şu kadar söyleyim fena gömüyodu millet yamaya. Bende öyle olduğunu görünce hiç denemedim bile.
  • Fable olabilir güzel oyun tabi ağır gelmezse
    Adamlar nasıl başarmışlarsa olumsuz anlamı olan cümleyi olumlu olarak çevirmişler falan. Yani atıyorum Ahmet'i cezalandırmak gerek tarzı bir cümleyi ödüllendirmeliyiz olarak çevirmişler. Seçimlerin önemli olduğu oyun türlerinde küfür gibi olur bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Merhaba, Fable'yi çevirecektiniz. Çoğu kişide çevrilmesini istiyordu. O iş ne oldu?
    hocam fable toolsu excel e aktarılamıyor diye police stories ile başlayyaım dedim. Eğr toolsu aktarabilen olursa seve seve yaparım yamayı
    bu arada police stories çok zormuş test edeyim derken sürekli ölüyorum trainer da çalışmadı
    var mı teste gönüllü:)
  • Test edersem yama ingilizce çıkar Türkçeden 50 zor alıyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darksiders genesis guncel bir oyun cevrilmesi gerektigini dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günaydın oyun severler
    115 adet oy kullanılmış.
    The Witcher Tales 45
    The Council 28
    Darksiders Genesis de 42 adet oy almış.
  • Genesis ve Witcher Tales 49 a 49
    Büyük çekişme :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.