Şimdi Ara

Anket Pus7101 & Uh770V & VLX9600

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Karasız kaldığım aşağıdaki 3 Tv için kendi tercihinizi belirtmenizi istiyorum anket açamadığım/açmayı bilmediğim için konu şeklinde açıyorum uzun uzun yazmak yerine bir kaç cümleyle tercihinizi belirtirseniz sevinirim.

1. Tv Lg UH770V

2. Tv Philips PUS7101

3. Tv Grundig VLX9600

Karşılaştırma linki :http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/48679-50595-53987/philips-49pus7101_lg-49uh770v_grundig-49-vlx-9600-sp/

• yunus707 Y kullanıcısına yanıt
    oyle bir kiyaslama yapmissinki ne desek bos ses ve goruntu icin 9600 cok ustun .lg kumanda cok kullanisli ve cozunurluk olarak ustun.pus ise arkadan isiklandirma,tkgs,ve android.tv yi nasil kullanicagina bagli burdaki ozelikler onceliklerin neler once onlari belirle ve secimini ona gore yap .bende 1 aydir test yapmaktan biktim konuyu daha genis acabilirim ama incelemeler kagit uzerindeki gibi olmuyor sonucda led sorunlu sans isi golgelenme,olu piksel, isik sizmasi,sistem vs..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında tvlerin özelliklerini biliyorum sadece 9600 ve 770 kıyaslarken 770 daha net geldi bana 9600 çok ustun demene şaşırdım ama ses ve SERVİS olarak 9600 öne çıkıyor ben aslında % 75-80 uydudan tv izlemek geri kalanı internetten film izlemek için kullanıcam o dallassın tabiriyle disko ışıklarını kıyaslarken saymıyorum bile sadece siz alsanız hangisini seçerdiniz onu merak ettim bende 1 aydan fazla süredir araştırıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.