Şimdi Ara

Anker yeni ev tipi güç kaynağını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anker yeni ev tipi güç kaynağını duyurdu
    Enerji depolama ürünleri ile yakından tanıdığımız Anker, ardı ardına ev tipi güç istasyonları tanıtmaya devam ediyor. Bu kez çok daha güçlü ve yüksek kapasiteli ev aletlerini çalıştırabilen bir güç kaynağı geliyor.

Anker Solix F2600 özellikleri ve fiyatı

Anker Solix F2600 güç kaynağı 2560Wh kapasiteye ve 3600W çıkışa sahip. Entegre bir feneri var ve tekerlekleri ile kolay bir şekilde taşınabiliyor. Güç kaynağı ile akıllı telefonları 162 kere şarj edebilirken bir mikro dalga fırını da 3.3 saat çalıştırabiliyor. Ek modül ile kapasite 4608Wh seviyesine kadar çıkıyor.

Ayrıca Bkz.Anker SOLIX C1000 güç kaynağı Avrupa’ya geliyor

Solar paneller ile 2 saatte yüzde 80 doldurulabilen güç kaynağında 2400W AC priz ve araç şarjı için çıkış yer alıyor. Wi-Fi ve Bluetooth üzerinden kontrol edilebilen cihaz kullanıcısına kişiselleştirilmiş kullanım istatistikleri de verebiliyor. Anker Solix F2600 güç kaynağı 2199$ fiyat etiketi ile satılacak. 3 yıllık koruma planı ise 170$.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2023/11/07/anker-solix-f2600-portable-power-station-2560wh-capacity-goes-on-sale/

• Anker L70 akıllı robot aldım. 2 sene garanti süresince 3 defa batarya değişti. Son takılan batarya bir sene dayandı. Garanti bitti batarya da bitti.

Yeni batarya 2750 tl.

Anker böyle kaliteli! bataryalara sahipken asla anker ürünü almam.

Bu arada aynı robottan 2 kişiye de aldırdım ikiside aynı sıkıntıları yaşadı.

Anker ve batarya aman benden uzak dursun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bizimde var hem de Turna kuşundan esinlenerek yapmışlar. Ben alakayı çözemedim ama.

https://www.aspilsan.com/cozumler/enerji-depoloma/tasinabilir-guc-kaynagi/

• Anker baseus gibi kaliteli de gözükse gerçekte pek öyle olmayan marka

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben Anker’in type-c 20w adaptörünü kullanıyorum. Voltaj ve amper değerleri orijinal Apple adaptörüne en yakın adaptörü üretiyor. Tabi diğer ürün gamlarında nasıllar bilemiyorum…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anker’in soundcare ses bombasını, Q35 kulaküstü ve Liberty 3 Pro kulakiçi Bluetooth kulaklıklarını, iPhone için hızlı şarj adaptörünü kullanıyorum. Batarya süreleri çok iyi, malzeme kalitesi üst seviyede…

İsmi az bilinen ama üst seviye isimlerle boy ölçüşebilecek ürünleri olan bir marka…

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.