Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
44
Favori
178.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aulu

Arkadaşlar bende de bir sıkıntı oluştu. Bu hafta 2 adet Q10 aldım. Biri bana diğeri oğluma. Oğlumun kulaklığı, onun bilgisayarı ile müzik dinlerken bir müddet sonra ses kesilmeye başladı. Şimdi her türlü ses dosyası kesik kesik çalıyor. Sanki bağlantı sürekli kopup bağlanıyor gibi. Benim bilgisayara bağlayınca sorun yok ama oğlumun bilgisayarına tekrar bağlayınca yine kopuk kopuk sürekli. Bağlantıyı kesip tekrar bağladık olmadı. Kulaklığı kablolu bağlayınca aynı bilgisayarda sorun yok ses süper. Ama bluetooth ile bağlayınca ses sürekli kesik kesik geliyor. Sorun kesinlikle bilgisayarda ama çözemedim. Bluetooth sürücülerini güncellemek istedim hepsi güncel diyor. Tavsiyesi olan varsa memnun olurum.
    Arkadaşlar hem kendi soruma cevap olsun ve hem de kulaklığı yeni alan, alacak olan arkadaşlara yorum olsun. İki- üç gün kulaklığı bilgisayara bağlı müzik çalar vaziyette dinlesem de dinlemesem de kapatmadım (Forumda sağolsun arkadaşlar yorumlarında belirtmişlerdi). Toplamda yaklaşık 10- 12 saat müzik çaldıktan sonra kesinti ve cızırtılar kendiliğinden son buldu. Bu mesajı yazarken de müzik dinliyorum herhangi bir kesiklik yada cızırtı yok. Nasıl oldu bilmiyorum ama düzeldi. Harika bir şekilde ses var şu anda. Herkese sorunsuz müzik keyfi diliyorum.

• aulu A kullanıcısına yanıt
    Dip ses var ama değil mi hocam bu belirttiğiniz cızırtı farklı bi sorun galiba ben müzik çalarken sesi tamamen kıstığımda dip ses geliyor ayrıca tam ses kısıkken 1 kademe arttırınca da hala müzik sesi gelmiyor 2 kademe açınca geliyor sizde de öyle mi teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Veee beklenen indirimle şu anda 259 Liraya düştü, daha da düşmez arkadaşlar almak isteyen kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

Neyse 350ye aldım kart puanı falan vardı güzel oldu.İnşallah erken gelir de hemen test ederim
    270 e tekrar düşmüş arkadaşlar iptal edip 270ten aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a önce 259 tl den aldım. hadi hayırlısı
  • Pek ihtiyacım yokken sırf yorumlardan dolayı merak edip ben de sipariş verdim. Bakalım söylenilen kadar başarılı bir kulaklık mı
  • Arkadaşlar bu çoklu bağlanma modu tam olarak ne açıklayan olursa çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetow123

Dip ses var ama değil mi hocam bu belirttiğiniz cızırtı farklı bi sorun galiba ben müzik çalarken sesi tamamen kıstığımda dip ses geliyor ayrıca tam ses kısıkken 1 kademe arttırınca da hala müzik sesi gelmiyor 2 kademe açınca geliyor sizde de öyle mi teşekkürler
    O kadar incelemedim hocam. Baktım ses düzelmiş, benim için kafi. Başka beni rahatsız eden bir sorun yoktu zaten. Teşekkürler.
  • quote:

Arkadaşlar bu çoklu bağlanma modu tam olarak ne açıklayan olursa çok sevinirim
    Ses açma ve kısma tuşlarına kulaklık açık haldeyken bir süre basılı tutun, ışık yanıp sönmeye başladığında eşleştirme modu aktif olur ve ikinci cihaza aynı anda bağlayabilirsin. Mesela TV Box ya da ikinci telefona bağlanabilir. Hangisinde ses yürütülüyorsa kulaklıktan o cihazı duyarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ketupa -- 11 Mayıs 2020; 22:0:9 >
  • Ketupa kullanıcısına yanıt
    Bende iPhone ve MacBook var hocam mesela telefona bağlı diyelim telefonun Bluetoothunu kapatıp bilgisayarınkini açıyorum sonra bilgisayardan bağlan diyorum.. bununla ne farkı var pek anlamadım

• quote:

Arkadaşlar bu çoklu bağlanma modu tam olarak ne açıklayan olursa çok sevinirim
    Destek sayfasından alıntıdır---Sayfanın alt sıralarında
    Ben coklu bağlantı kullanmıyorum., denemedim
    -----------------------------------https://www.soundcore.com/products/variant/life-q10/A3032012

Life Q10'u başka bir cihaza nasıl bağlarım?
    Life Q10 açıldığında otomatik olarak son eşleştirilen cihaza bağlanır. Farklı bir cihazla eşleştirmek istiyorsanız,
    aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
    ----------------------------------------------
    Farklı bir cihazla eşleştirmek için:
    - Life Q10'un eşleştirme moduna tekrar girmesini sağlamak için ilk cihazdaki Bluetooth'u
    kapatın. Ardından ikinci cihazla eşleştirin.
    -----------------------------------------------
    Aynı anda iki cihazla eşleştirmek için:
    - Life Q10'un eşleştirme moduna tekrar girmesini sağlamak için Volume + ve Volume - düğmelerini aynı anda 4 saniye basılı tutun,
    Ardından ikinci cihazın mevcut Bluetooth cihazları listesinde Life Q10'u bulun.
    ------------------------------------------------------
    Life Q10 otomatik olarak kapanacak mı?
    Evet, Life Q10, bir Bluetooth cihazla bağlantısı kesildiğinde 2 dakika sonra otomatik olarak kapanacaktır.
    ------------------------------------------------
    Life Q10'u nasıl sıfırlarım?
    1. Güç kaynağına takın.
    2. Güç ve Ses + düğmelerini 5 saniye basılı tutun. İki kez kırmızı / mavi bir ışık yanıp söner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 12 Mayıs 2020; 0:56:6 >

• Bende aldım dün az önce kargolandı. Airpods var ama tvde kullanırken epey rahatsız ediyor o yüzden tercih ettim umarım memnun kalırım

• Arkadaşlar kulaklik elime gecti fakat sol kulakliktan daha az bas aliyorum sag tarafa gore. Bu normal mi yoksa iade edeyim mi

• Bir süredir takip ediyordum. Buradan takip edemedim ama indirim görünce alayım dedim. Dışarıda değil evde kullanmak için alıyorum. Bu yüzden estetik ve kabalığını çok önemsemedim. Ancak uzun kullanımda ne kadar ağrı veya rahatsızlık yapacak tek endişen bu şu an için. Bir de bilgisayara takılı orico blutooth aparatla sorun yaşamam inş.

Aslında kafamda şu kulaklık vardı ama bunun da padleri biraz küçük gibi göründüğünden kararsız kalmıştım.
    https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-sony-wh-ch510-kablosuz-kulak-ustu-fiyati,548247721.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 12 Mayıs 2020; 16:8:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Destek sayfasından alıntıdır---Sayfanın alt sıralarında
    Ben coklu bağlantı kullanmıyorum., denemedim
    -----------------------------------https://www.soundcore.com/products/variant/life-q10/A3032012

Life Q10'u başka bir cihaza nasıl bağlarım?
    Life Q10 açıldığında otomatik olarak son eşleştirilen cihaza bağlanır. Farklı bir cihazla eşleştirmek istiyorsanız,
    aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
    ----------------------------------------------
    Farklı bir cihazla eşleştirmek için:
    - Life Q10'un eşleştirme moduna tekrar girmesini sağlamak için ilk cihazdaki Bluetooth'u
    kapatın. Ardından ikinci cihazla eşleştirin.
    -----------------------------------------------
    Aynı anda iki cihazla eşleştirmek için:
    - Life Q10'un eşleştirme moduna tekrar girmesini sağlamak için Volume + ve Volume - düğmelerini aynı anda 4 saniye basılı tutun,
    Ardından ikinci cihazın mevcut Bluetooth cihazları listesinde Life Q10'u bulun.
    ------------------------------------------------------
    Life Q10 otomatik olarak kapanacak mı?
    Evet, Life Q10, bir Bluetooth cihazla bağlantısı kesildiğinde 2 dakika sonra otomatik olarak kapanacaktır.
    ------------------------------------------------
    Life Q10'u nasıl sıfırlarım?
    1. Güç kaynağına takın.
    2. Güç ve Ses + düğmelerini 5 saniye basılı tutun. İki kez kırmızı / mavi bir ışık yanıp söner.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler ellerinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Bir süredir takip ediyordum. Buradan takip edemedim ama indirim görünce alayım dedim. Dışarıda değil evde kullanmak için alıyorum. Bu yüzden estetik ve kabalığını çok önemsemedim. Ancak uzun kullanımda ne kadar ağrı veya rahatsızlık yapacak tek endişen bu şu an için. Bir de bilgisayara takılı orico blutooth aparatla sorun yaşamam inş.

Aslında kafamda şu kulaklık vardı ama bunun da padleri biraz küçük gibi göründüğünden kararsız kalmıştım.
    https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-sony-wh-ch510-kablosuz-kulak-ustu-fiyati,548247721.html
    Uzun süre kullanımda hiç merak etmeyin. Ben çok kulaklıkla müzik dinleyen biri olmadığım halde bir kaç saat kullanıyorum ve çok rahatım. Pedleri büyük olduğu için kulağı tamamen içine alıyor. Ben ve oğlum çok memnunuz.

• Pc de kullanmak için bluetooth 4.0 alıcı ile 5.0 alıcı arasında bir fark oluyor mu deneyen var mı? Yani daha kesintisiz ve daha uzak mesafe ile daha kaliteli ses alınabiliyor mu ?

Pc de harici alıcı kullanan varsa hangi markalarda sorunsuz kullanıyorlar?

https://urun.n11.com/bluetooth-urunleri/bluetooth-50-tuslu-pc-aux-arac-tv-stereo-ses-alici-verici-P413378130
    https://www.hepsiburada.com/coverzone-mini-v5-0-usb-bluetooth-dongle-5-0-bluetooth-adaptor-p-HBV00000QUHNJ

• quote:

Orijinalden alıntı: aulu

Uzun süre kullanımda hiç merak etmeyin. Ben çok kulaklıkla müzik dinleyen biri olmadığım halde bir kaç saat kullanıyorum ve çok rahatım. Pedleri büyük olduğu için kulağı tamamen içine alıyor. Ben ve oğlum çok memnunuz.

Alıntıları Göster
    İçim rahatladı çok teşekkürler hocam.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Ben de 21 kasımda aldım Yoğunluktan olsa gerek 30 kasımda geldi.
    İlk defa kulaklıkda bu kadar yüksek bas duydum.Ekstra bas ayarı var açmanıza gerek yok.
    Kablolu veya kablosuz aynı kalite sesi veriyor.
    Sanki evde anfi açık gibi ses hissi veriyor.
    Kulaklık açılınca pil durumunu veya bas açıp kapadığınızda önemli bilgileri eng kadın sesli söylüyor.
    Pili dolu geliyor. Notebook USB ye taktım 1 saatte ful şarj oldu.
    Aktif gürültü önleme yok ama ihtiyaç da yok.
    Çünki kulağı tamamen kapadığı için kafanızda iken müzik olsun veya olmasın dışardan ses almıyor dışarıya da ses vermiyor.
    Kulaktan çıkartınca diğer insanlar sesi duyuyor.
    Uzun kullanımda sanki biraz terleme yapıyor gibi, sıkı geldi bana.
    Win 10 Notebook ve Xiaomi redmi 6 tel anında gördü çalıştı.
    Bir de saklama kutusu olsa iyi olurmuş.
    Ben ambalajından cıkan şef plastik kalıbı atmadım. Onun içinde tutuyorum
    Fiyatı 300 TL altında ise alınabilir.

Kulaklıktan bir hafta önce de N11 indirimden aşağıdaki BT verici ve alıcı aparatı 200 TL ye aldım.
    Anker ve taotronics beraber kullanmak için.

https://urun.n11.com/ses-sistemleri/taotronics-tt-ba09-bluetooth-50-vericialici-dijital-optik-35m-P390835587

Yalnız bu ürünü BT olmayan tv de transmitter ile kullanmak isteyen var ise uyarayım
    Hem BT vericinin hem de kulaklığın ekranları olmadığı için göremiyorsunuz ve siz farkında olmadan etrafta açık başka cihaz varsa;
    hem BT vericisi hem de kulaklık başka aletlere bağlanmaya calısıyor ve sorun cıkıyor eşleşmiyor.
    Yani Etrafta BT yayan cihazın olmadığı bir yerde eşleştirme yapmak lazım
    Ben 15 dk uğraştım ancak eşleştirebildim.

Merhaba. Resimdeki aletten aldım lakin bt kulaklığı tv ye bağlayamadım. Teknoloji özürlü olduğum için size aletin tv ye nasıl bağlanması gerektiğini sormak istiyorum. Mesela aleti tv ye bağlarken 3.5 mm ses kablosu ve optik SPDIF ses kablosunu aynı anda mı bağlanacak ? Bu durumda tx - rx kısmı mı aktif olacak ? SPDF - Aux kısımlarından hangisi aktif olacak ? Cevap verirseniz sevinirim. Kulaklığı pc ve telefonda bağlarken herhangi problem olmadı lakin tv de başarılı olamadım.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.