Şimdi Ara

Ankastre Fırın, Vestel mi Zanussi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankastre fırın alacağım. İki model arasında kaldım. Önceliğim hızlı ve sorunsuz pişirmesi.
    VESTEL AFW-902VT (Vestel'in fırın konusunda iyi olduğunu duydum.)
    ZANUSSI ZOB35712BK (Zanussi, servis sorunu yaşamaktan korkuyorum.)
    Hangisini tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Ankastre fırın alacağım. İki model arasında kaldım. Önceliğim hızlı ve sorunsuz pişirmesi.
    VESTEL AFW-902VT (Vestel'in fırın konusunda iyi olduğunu duydum.)
    ZANUSSI ZOB35712BK (Zanussi, servis sorunu yaşamaktan korkuyorum.)
    Hangisini tavsiye edersiniz?

Vestel ankastre kullanıyorum 3 yıldır daha önceki fırınımda vesteldi memnunum.Ama şuan ayni fiyat bazinda Profilo gibi alternatif varken Vestel almazdım.Profilodan bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce yaşadığım solo fırın ve hala yaşadığım buzdolabı tecrübesinden sonra, Profilo-Bosch-Siemens grubunu düşünmüyorum.
  • ZOB35712BK tepsi hacmi, fan yapısı kapı camı sökülme kolaylığı ile çok başarılı bir fırın. Fiyatına göre üstün Özelliklere sahip. Yaşadığınız yeri yazmamışsınız ama büyük Şehirde iseniz servis sorunu olmaz. Fırın zaten pek arıza yapacak bir fırın değil.

Vestel solo fırında iyidir; ancak ankastre seride dikkatli seçim yapmak gerekiyor. Bazı modellerde soğutma fanı olmadığından etrafındaki mobilyalara zarar verebiliyor. Tercihinizi yaparken bu konuya dikkat edin. Modele detaylı bakmadım ama Zanussi fırını tanıdığımdan rahat yorum yapabiliyorum.

• Çok teşekkür ederim. Antalya merkezde yaşıyorum. Tercihim Zanussi'den yana olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

ZOB35712BK tepsi hacmi, fan yapısı kapı camı sökülme kolaylığı ile çok başarılı bir fırın. Fiyatına göre üstün Özelliklere sahip. Yaşadığınız yeri yazmamışsınız ama büyük Şehirde iseniz servis sorunu olmaz. Fırın zaten pek arıza yapacak bir fırın değil.

Vestel solo fırında iyidir; ancak ankastre seride dikkatli seçim yapmak gerekiyor. Bazı modellerde soğutma fanı olmadığından etrafındaki mobilyalara zarar verebiliyor. Tercihinizi yaparken bu konuya dikkat edin. Modele detaylı bakmadım ama Zanussi fırını tanıdığımdan rahat yorum yapabiliyorum.

Üst seri modellerde soğutma fani mevcut hocam.Bendekindede var

• quote:

Çok teşekkür ederim. Antalya merkezde yaşıyorum. Tercihim Zanussi'den yana olacak.

Hayırlı olsun şimdiden ben de Ekim Kasım gibi annemin mutfağını yenilemeyi planlıyorum, bu fırının beyazı aklımda, bakalım.

• Birkaç haftadır pusuda beklediğim fırını Teknosa'dan biraz önce aldım.

ZANUSSI ZOB35712WK (Beyaz) Ankastre Fırın Liste Fiyatı: 849 TL
    Beyaz Eşyada %10 Kampanya İndirimi İle: 764 TL
    PR000MODAGRAM Kodunu Girince: 714 TL
    Ziraat Maximum Puan Kampanyası: 50 TL puan (14-15-16 Temmuz'da geçerli. Kampanyaya katılmak için SMS göndermek gerekiyor.)
    Net Fiyat: 664 TL
  • Hayirli olsun. Ben de zanussinin bu modelini dusunmekteyim. Gelince bir değerlendirme yazar misiniz buradan.

• Teşekkürler. Tabii ki. Bayramdan önce kargo-kurulum zor olur. Bir iki hafta sonra yazabilirim.
  • Tsk ederim. Bekleriz zamanimiz var :)

• Bu fırın hakkındaki tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • vestel her türlü üründe çok fazla sorun çıkartıyor. bir tv ve çamaşır makinesi attığımızı bilirim çıkardığı soruna dayanamayıp. tamirci parasından illalah edip yenisini aldık.
  • quote:

Teşekkürler. Tabii ki. Bayramdan önce kargo-kurulum zor olur. Bir iki hafta sonra yazabilirim.

fırın nasıl çıktı? biz de bu fırını alırsak, set şeklinde 3ünüde aynı anda aynı marka almak istiyoruz, takım olsun...

ada tipi davlumbaz, vok gözü olan 5li ocak ve bu fırın? sizce doğru yolda mıyız, kullanan biri olarak yorumlarınız önemli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 19 Eylül 2015; 19:36:09 >
  • Piyasada incelediğim bir çok ürüne göre malzeme kalitesi, işçilik ve özellikler bakımından gayet iyi bir fırın. Bence tam bir fiyat-performans ürünü. Benim için birinci öncelik pişirme performansı idi, iyi pişiriyor.
    Tavsiye ederim.
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Fırından memnun musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Fırından memnun musunuz

Memnunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.