Şimdi Ara

Ankastre de marka tavsiyesi acil lütfen......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankastre ocak fırın ve aspiratör almak istiyorum ancak hangi marka almalıyım kararsızım.beyaz bir set almayı düşünüyorum.servis ağı geniş olmalı.1000 tl civarı güzel bir öneriniz varmı?tşk ederim.....

• quote:

Orijinalden alıntı: numankeles

Ankastre ocak fırın ve aspiratör almak istiyorum ancak hangi marka almalıyım kararsızım.beyaz bir set almayı düşünüyorum.servis ağı geniş olmalı.1000 tl civarı güzel bir öneriniz varmı?tşk ederim.....

boscha bakın arcelıke bakabılrsınız.ama beyazlar 1200 1300 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Ankastre ocak fırın ve aspiratör almak istiyorum ancak hangi marka almalıyım kararsızım.beyaz bir set almayı düşünüyorum.servis ağı geniş olmalı.1000 tl civarı güzel bir öneriniz varmı?tşk ederim.....

termikelin ocakla fırınını öneriyorlar sizce nasıl acaba?http://www.profilo.com.tr/ankastre/ankastre-setler/ankastre-setler/BeyazSet.html?source=browse birde bu profılo kullanıslımıdır acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

termikelin ocakla fırınını öneriyorlar sizce nasıl acaba?http://www.profilo.com.tr/ankastre/ankastre-setler/ankastre-setler/BeyazSet.html?source=browse birde bu profılo kullanıslımıdır acaba?

ODA GÜZEL BİR ÜRÜN AMA ASPİRATÖRLÜ, ALMIŞKEN YÜKSEK PERFORMANS İÇİN DAVLUMBAZLI ALIN MESELA BOSCH UN VAR 1100 TL YE ARÇELİKİN 990 TL YE İKİSİNİN ARASINDA SECİM YAPABİLİRSİNİZ.YANLIZ İNOX SİZİN ZEVKİNİZE KALMIŞ AMA İNOX RENK ALIN.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.