Şimdi Ara

Ankaradan satılık temiz lumia 525 (250TL) xx SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Nokia Modeller #Lumia 525
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mart ayında annem için forumdan bir arkadaştan almış olduğum lumia 525 telefonu boşa çıktığı ve nakit ihtiyacım olduğu için satıyorum.

Aldığım ilan linki :http://forum.donanimhaber.com/m_103671412/f_//tm.htm#103671412

Kutusuna sığmadığı için kılıfı göndermemişti arkadaş. Alındığı günden beri de annem kullanıyordu. Geldiği gün ekran filmi çektim. Üzerindeki çizikler ekrandaki filmin çizikleri. Alan arkadaş yenileyebilir biraz çizilmiş kullanıma bağlı olarak. Fakat ekranında hiç çizik yoktur. Telefonun durumu gayet iyidir. Zaten aldığımda da çok temizdi. Şu anda da çok temizdir. Kutusu şarj aleti ve data kablosu var. Siyah kapak haricinde sarı ve kırmızı olmak üzere iki adet ekstra kapağı var. İkiside hiç kullanılmadı bugün resim çekmek için sarı olanı taktım sadece. Aldığım arkadaş faturasını göndermedi fakat dediğine göre aldığımda cihaz 4 aylıktı. Halen 1 yıldan fazla garantisi var galiba. Ama fatura olmadığı için kesin birşey söyleyemiyorum.

Birkaç resim ekleyim görmek isteyenler için bi kaç resim ekledim.

Ankara içi batıkent yada kızılayda elden teslim edebilirim. Şehir dışına önce havale sonra kargo olmak koşulu ile alıcı ödemeli kargo ile gönderebilirim.
    Hayırlı ramazanlar dilerim.

Ankaradan satılık temiz lumia 525 (250TL) xx SATILDI Ankaradan satılık temiz lumia 525 (250TL) xx SATILDI Ankaradan satılık temiz lumia 525 (250TL) xx SATILDI

SATILDI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WiLdNesS -- 26 Temmuz 2015; 21:27:18 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• tarafımdan alınmıştır kargo beklenmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solucan41 -- 18 Ağustos 2015; 22:54:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.