Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ankarada Xbox360

11
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Ankarada Xbox360
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1010 Mesaj
      19 Aralık 2006 12:43:08 Konu Sahibi
      Selam,
      1 haftaya kadar xbox360 almayı düşünüyorum.Ankarada aklıma gelen tek yer metrodaki japon oyuncak sarayı.Başka satan yer varmı acaba? Birde güvenilir şekilde firmware yükleyen yer varmı Ankarada?
      Şimdiden teşekkürler.

|
      |
      19 Aralık 2006 13:22:39
      Irmak elektronik var orayada bakabilirsin fw konusunda ise Murat708 nickli kullanici sana yardimci olur
      |
      |
      19 Aralık 2006 13:25:35
      ARMAĞAN OYUNCAK VAR!!! ADAMLAR PROFOSÖRÜ XBOX'IN VE PS3 ÜN

CAFE DOWNUN ALT KATI
      |
      |
      19 Aralık 2006 13:55:56
      ARMAĞAN OYUNCAĞIN ADRESİ ESKİ ÇARŞI MAĞAZASININ YANINDA VEYA KOÇ BANKIN YANINDA ARMAĞAN PASAJI VAR ATATÜRK BULVARI KIZILAY 76 NUMARADA LAR ADAMLAR TEKNİK SERVİSİNDEDE FİYATLARI İYİ XBOX TADA İYİLER HOCAM
      |
      |
      19 Aralık 2006 14:13:50 Konu Sahibi
      Teşekkürler,bu hafta içi uğramaya çalışacağım.
      |
      |
      19 Aralık 2006 21:45:33
      hocam ırmak ı tavsiye ediyorum 15 gün önce aldım ordan hizmetleride cok iyi oyunlarda mevcut enson cıkanlar hemen geliyor ben cok memnunum 2.kolla 1050 ytl aldım ben ps3 cok para degmez zaten onuda görerek aldım xbox360 daha saglam
      |
      |

ps4
    • Binbaşı
      1010 Mesaj
      19 Aralık 2006 23:22:36 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: emre_81

hocam ırmak ı tavsiye ediyorum 15 gün önce aldım ordan hizmetleride cok iyi oyunlarda mevcut enson cıkanlar hemen geliyor ben cok memnunum 2.kolla 1050 ytl aldım ben ps3 cok para degmez zaten onuda görerek aldım xbox360 daha saglam

Irmak tam olarak nerede acaba ?
      |
      |
      20 Aralık 2006 05:09:11
      ırmak üst geçitin içindeki japon oyuncağın şubesinin karşısında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterchief33 -- 20 Aralık 2006; 5:10:41 >
      |
      |
      24 Aralık 2006 11:52:09
      xbox360 a çip taktırabileceğiz bir yer bilen var mı ankara arkadaşlar
      |
      |
      24 Aralık 2006 19:53:56
      quote:

Orjinalden alıntı: JAOMEN

ARMAĞAN OYUNCAĞIN ADRESİ ESKİ ÇARŞI MAĞAZASININ YANINDA VEYA KOÇ BANKIN YANINDA ARMAĞAN PASAJI VAR ATATÜRK BULVARI KIZILAY 76 NUMARADA LAR ADAMLAR TEKNİK SERVİSİNDEDE FİYATLARI İYİ XBOX TADA İYİLER HOCAM

Hocam azıcık dürüst olsak diyorum. Zira nick inizden de anlaşılacağı üzere JAOMEN tahminen japon oyuncak ın baş harflerinden oluşmakta, herneyse kendinizden neden başka biriymiş gibi söz ediyor sunuz. Yoksa kimse size güvenmiyor mu bu forumda? Çıkın delikanlı gibi japon oyuncak biziz, bize gel yardımcı oluruz desenize. Sizin metrodaki Japon oyuncakla hiç bir bağlantınız olmadığını da biliyoruz artık yani bence ne bileyim bu davranışınız bende bir kuşku, bir şüphe, bir kaygılanma hatta ufaktan bir kıllanma meydana getirdi.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Aralık 2006 17:19:54
      quote:

Orjinalden alıntı: giannakopoulos

quote:

Orjinalden alıntı: JAOMEN

Hocam azıcık dürüst olsak diyorum. Zira nick inizden de anlaşılacağı üzere JAOMEN tahminen japon oyuncak ın baş harflerinden oluşmakta, herneyse kendinizden neden başka biriymiş gibi söz ediyor sunuz. Yoksa kimse size güvenmiyor mu bu forumda? Çıkın delikanlı gibi japon oyuncak biziz, bize gel yardımcı oluruz desenize. Sizin metrodaki Japon oyuncakla hiç bir bağlantınız olmadığını da biliyoruz artık yani bence ne bileyim bu davranışınız bende bir kuşku, bir şüphe, bir kaygılanma hatta ufaktan bir kıllanma meydana getirdi.

dostum neden sinir yapıyorsun ki...kaygılanma, kıllanma, şüphe ve de bilumum benzeri kelimeler kullanmana ne gerek var hani hislerim bu kadar yoğun diyorsan onu bilemem ama bence sakin olmanda fayda var
      |
      |

• Onbaşı
      19 Mesaj
      27 Aralık 2006 14:22:10
      hocam reklam oluyor diye yazamıyoruz anlayan anlıyor sende anlamışsın bekleriz senide
      |
      |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,168
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.