Şimdi Ara

ankarada captain black`i nereden bulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar konu baslignda da yazdigi gibi captain blacki nerden bulabilirim kizilayda yada ulusta bide hangi saatlerde bulabilirim?simdiden tsk

• bilen yokmu/
  • dostum batıkent metro çıkışı

demet metrosu çıkışı

kızılay izmir caddesi amerikan pasaı önü

bahçeli tunalı taraflarında lüks büfelerde bulunuyor

ha birde ulusta kaçakçılarda genellikle itfaye meydanı tarafı

daha sayıyımmı
  • sagolasin ama izmir caddesinde bulamadim saat kacta oluyo isportacilar orda?
  • dostum birde bahceli de 7inci caddede varmidir varsa hangi bufede satiyolar acaba?
  • black djarum nerde var ankarada?
  • bulamadıysan pasajın içine gir amerikan pasajında mutlaka vardır herçeşit puro vs oluyor
  • saat kaca kadar acik kardes simdi almaya gidecemde:D
  • acıktır suanda sanırım bu saatte nabacaksın neyse

:D
  • Ulusta gece itfaye meydanının üst tarafında var.Gece 11-12'ye kadar satıyorlar seyyarda.
  • ustad lazim birazdan cikicam evden hangisini onerirsin cikolatali mi en iyisi?
  • çikolatalı ama ilk içiyorsan ciğerden içme yani nefesini içine çekme rezil olabilirsin

birde bu mereti 1 paket içtikten sonra diğer sigaralardan hiçbir tat alamazsın haberın olsun çok fazla hafif gelir alışman zaman alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: tatbkath

Ulusta gece itfaye meydanının üst tarafında var.Gece 11-12'ye kadar satıyorlar seyyarda.

kardes oralar tekin yerler degil ben izmir caddesindeki amerikan pasajina gidecem birazdan cvp icn tsk.
  • sigara 5-6 ay oldu baslayali bi arkadasin tavsiyesi uzerine alicam cikolatali blacki alisirsam buna artk bunla devam ederim:)
  • seyyardan aldığınız captain black çakma içine saman dolduruyorlar. Sadece kağıttan ağzınıza çikolata tadı geliyor.
    Orjinalini alın.
  • amerikan pasajindan aldim orjinalini fakat adam cikolatali bu dedi tek bir cikolata tadi biile alamadim normali boylemi oluyo bide cok agir geldi cidden sigara.
  • amerikan pasajindan aldim orjinalini fakat adam cikolatali bu dedi tek bir cikolata tadi biile alamadim normali boylemi oluyo bide cok agir geldi cidden sigara.
  • Ya cıkolata derken agzına cıkolata yıyormussun gıbı tat gelmıyor kardes, sadece cıkolata aroması var. Askerde 12 ay ıctım bu meretı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.