Şimdi Ara

Ankara Waffle Severlere İndirim :) ( 1 TEMMUZ Pazar 2018 'e Kadar Devam Ediyor ) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
13
Favori
31.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Irelia Sucks

Gerçekten geleyim mi

Hahaha buyrun gelin hocam enerjiyi alınca koşarak gidersiniz İstanbul 'a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaz Günlerinde Dondurmalı Waffle İle Serinleyin

• DH 'den Gelen Tüm Dostlarımıza Teşekkür Ederiz :)

• Bugün öğlen 15.30da eşim ve çocukla gittik, waffle güzeldi gerçekten, nasıl doyurduysa geceye kadar yemek ihtiyacı hissetmedim, eline sağlık Levent Beyin, ben de tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: heart_attack

Bugün öğlen 15.30da eşim ve çocukla gittik, waffle güzeldi gerçekten, nasıl doyurduysa geceye kadar yemek ihtiyacı hissetmedim, eline sağlık Levent Beyin, ben de tavsiye ederim.

Teşekkür ederiz hocam afiyet olsun :) Memnun kaldıysanız ne mutlu bizlere .

• Gelmeyi düşünüyoruz inşallah bugün o kadar övdüler ki merak ettik :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

Gelmeyi düşünüyoruz inşallah bugün o kadar övdüler ki merak ettik :)

İnşAllah hocam beklerim bugün gün boyu dükkandayım. . Pişman olmayacaksınız

• Waffle harikaydı. Meyveler çok taze ve lezzetli %10 indirim de yaptılar. Oradaki eleman baştan söylediniz mi donanımhaberden geldiğinizi falan dedi ama sonradan indirimi yaptı. Gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Çay da ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNKaLe -- 29 Temmuz 2017; 20:27:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gideli baya oldu DonanımHaberlilere waffle bu sene kaç lira ? çaylar da hala ikramsa yarın tekrar geleceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

Waffle harikaydı. Meyveler çok taze ve lezzetli %10 indirim de yaptılar. Oradaki eleman baştan söylediniz mi donanımhaberden geldiğinizi falan dedi ama sonradan indirimi yaptı. Gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Çay da ücretsiz.

teşekkür ederiz hocam güzel yorumlarınız için :) her zaman bekleriz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

Gideli baya oldu DonanımHaberlilere waffle bu sene kaç lira ? çaylar da hala ikramsa yarın tekrar geleceğiz.

Çaylar 9 seneden beri ikram hocam buyrun gelin :) Waffle ; DH özel Sandwich 11 ₺ Tabak 12 ₺ ... DonanımHabere her zaman kapımız sonuna kadar açık :)
  • Ben de beğendim.

Tavsiye edebilirim. Öyle waffle uzmanı biri sayılmam hatta hayatımda 2. defa yedim. :)

Meyveler taze, arkadaşlar titiz ve güleryüzlü.

Çaylar ücretsiz ve tazeydi.

Şunu önerebilirim çaylar için cam bardak alternatifi düşünülebilir.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Ben de beğendim.

Tavsiye edebilirim. Öyle waffle uzmanı biri sayılmam hatta hayatımda 2. defa yedim. :)

Meyveler taze, arkadaşlar titiz ve güleryüzlü.

Çaylar ücretsiz ve tazeydi.

Şunu önerebilirim çaylar için cam bardak alternatifi düşünülebilir.

Teşekkürler.

Beğenmenize sevindim hocam teşekkür ederiz . Yoğunluk anında bardaklarla ilgilenemeyeceğimizi düşündüğümüz için çayı ikram edip karton bardakta vermeye başladık . Tavsiyeniz için teşekkür ederiz bazı müşterilerde temizlik açısından karton bardağı tercih edebiliyor

• Her haftasonu olduğu gibi bu hafta sonu da sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız ; bekleriz efendim

• Gectigimiz gun oradaydim cok naif bir isletmeci ve wafflelari da cok guzel öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: asemihc

Gectigimiz gun oradaydim cok naif bir isletmeci ve wafflelari da cok guzel öneririm.

Afiyet olsun hocam her zaman bekleriz :) Teşekkürler

• 1 lira indirimin bir sıcaklığı yok. Çaylar ise eskiden beri ücretsizmiş. Yani sıcak fırsatlarda durmasına gerek yok. Levent bey beyfendi iyi birisi ancak burası reklam alanı değil.

• fiyat zaten uygun ekstradan 1 lira indirimin de zararı yok sıcaklık bir lirada değil çevredekilere göre uygun olmasında, ve çayın diğer yerlede 3 lira iken burda ücretsiz olmasında. Nacizane fikrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

1 lira indirimin bir sıcaklığı yok. Çaylar ise eskiden beri ücretsizmiş. Yani sıcak fırsatlarda durmasına gerek yok. Levent bey beyfendi iyi birisi ancak burası reklam alanı değil.

2006 'dan beri forumu kullanıyorum . Her konuda desteğini gördüm . Şu aralar da reklam için kullanıyorum evet doğrudur ''Reklamın iyisi , kötüsü , yeri , zamanı olmaz hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.