Şimdi Ara

Ankara Uygun Fiyatlı İftar Menüsü Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
177
Favori
43.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paylaşımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar :)

Öncelikler bir çaya 3-4 tl alan mekanların inadına, daha uygunu da varmış demek için açtım bu başlığı, sizlerinde katkılarını bekliyor olacağım.

İftariyelik (hurma-kayısı-ceviz-zeytin-peynir-bal-reçel-tereyağı)
    Çorba (günün çorba çeşitleri)
    Ara Sıcak (sigara böreği ve yaprak sarma)
    Ana Yemek (ızgara köfte veya ızgara tavuk veya mantı çeşitleri)
    Salata (yeşil salata)
    Tatlı (baklava veya şekerpare veya güllaç veya mozaik pasta)
    Meyve (karpuz)
    Meşrubat (kutu içecek + su + çay)

Kişi başı fiyatı 35 TL yerine Donanımhabere Özel 30 TL'dir.

*Yüksek iftar fiyatlarını gördüğümden dolayı bu fırsatı sadece bu konu için oluşturmuş bulunmaktayım. Şuan için sıcak fırsatlarda konu açmayı düşünmüyorum.
    *Bu fırsat sadece DH'üyelerine özeldir, başka bir sitede, fırsat sitelerinde kullanılamaz.
    *Gelmeden lütfen rezervasyon yaptırın, telefonda Donanımhaber'den geliyoruz demeniz yeterli.
    *Nakit ve kredi kartı ile ödeme kabul edilir.

Adres: Kızılırmak Mahallesi 1450.Cadde Ankara Ticaret Merkezi B Blok Çukurambar/Ankara
    Telefon: 0(312) 286 86 46 - 0(312) 286 86 56

Web Sitesi:www.balmanti.com
    Instagram:https://www.instagram.com/balmantiankara/

Optimum avm nin karşısında Alnıaçıklar diye bir yer var, yeni keşfettim. Fiyatlar güzel umarım yemeklerde güzeldir.

- Kızılay Selanik 2 de Spatula Dilim Pizza var 3,5 TL 2 tane pizza+ icecek 8 tl

Ben genelde kisir yiyorum o da 3,5 TL çok güzel, nutellalı pizza aldim bi tane de :)

- Konur sokakta Chicken House var. Ezgi cafe'nin tam karşısında.
    Tavukla ilgili yaklaşık 30 civarında menu var. fiyat aralığı 10-15 tl arası üstünü görmedim hiç. genelde kampanyada 2 menüleri oluyor 10 tlden.

Seçtiğiniz tavuk türü + içecek + salata + patates kızartması + tatlı şeklinde.
    Garsonlarından bilal isminde güler yüzlü bir arkadaş var, donanımhaberden geldiğinizi söylerseniz daha çok yardımcı olur.

- Künefe + Dondurma + Çerez Tabağı + Süt + Çay 10 TL

https://m.facebook.com/Antebia-künefe-219141048553430/?hc_ref=SEARCH&fref=nf

https://goo.gl/maps/PKpYs2zx9x42

- 3. Caddede hmbgr var. Hafta içi 12-15.00 galiba Happyhour var. Tavukburger patates sınırsız içecek 9,99 tl

- Yine 3. Caddenin başında Üniversiteler tarafında yani Arabica Coffe var bu yıl açıldı Saat 12ye kadar 1 kahve alana 2. Bedava.

-Yine o sırada biraz daha ilerde Limon Ağacı Ev yemekleri var öğrenciye %10 indirim yapıyor. 1. Caddeden Markaf kafenin ordan yukarı doğru giderken sağda Waffleci var WaffleArt Belli günler Waffle 6 TL Belli saatler Çay ücretsiz vs. Waflle Art i geçince solda ev yemekleri var. Çorba + Ana yemek + Pilav + Cacık öğrencilere 10 tl aklıma gelenler bunlar

- Kahvaltı için kızılayda su cafe var, sınırsız çay eşliğinde kahvaltı tabağı 9,5 tl saat 13:00 a kadar geçerli, karsi kafede de ayni fiyattı ama biz buraya gittik. Beğendik bitiremedik bile hepsini.

-The bigos Kajun baharatlı tavuk acayip doyurucudur, 13,5TL.

- 7 seven pubs bahcelievler de 12-18 arasi %20 indirim

- Varuna gezgin bahcelievler de 1 lt bavyera 17 tl yaninda turşu ve fistik ikram ediyorlar gayet mantıklı bir secim. Varuna gezginde haftaiçleri 22.00 a kadar bavyera 17tl, haftasonu ve cuma günü akşamüstü 18.00a kadar.

- El Paso bahcelievler 12-18 arası tüm ürünlerde %25 indirim var.

- Aslı börek bahcelievler de 14:00 dan sonra sıcak icecekler %50 indirimli çay 1,5 tl

-Coffemania'da al götür küçük boy kahve 4 lira.

-Batikent halk ekmek tesisleri
    Cam bardak cay 1 tl
    Karton bardak cay 50 kurus
    Pogaca simit borek va hersey ucuz

-Newcastle Tunali Çevre Sokak

https://g.co/kgs/Yyswxg

Her gün 16.00-19.00 arası içecekler %40 yiyecekler %20 indirimli. Ptesi ve Salı tüm gun içecekler %40 indirimli.

GarantiONE kullananlar için restoran kampanyasına dahil.

Diger Newcastle'lara göre biraz küçük ancak ambians ve servisi güzel.

-Podium avm de köfteci Yusuf var. Porsiyon köfte 12 tl gayet lezzetli ama asıl sıcak fırsat kaymaklı ekmek kadayıfı. Resimde gördüğünüz şu kadayıf sadece 4 tl.

- 3.cadde de Zerdali var . Türk Kahvesi 3.75 damla sakızlı Türk Kahvesi 4.25 falan Mekana gore fiyati gayet uygun :)

-Hamamonunde Rize konağı çay 1 tl gayet güzel yerdir :)

-Akbaylar Aspava gazi mah. Kıymalı pide 13 tl, asıl bomba salatası, cacığı, patates kızartması ben sürekli bi tane cacık daha istiyorum, sonra çay ve irmik helvalı dondurma geliyor :) paket program

- Bahçelievler 7. cadde de Kahveci Efendi 2 kişilik serpme kahvaltı 29,5 tl sınırsız çay ile

- El Paso Atlantis'de hafta içi 12.00-18.00 nakitte %25 indirimli.

- En son 1 ay önce Ankara'ya gittiğimde uğradım ; gimsanın bütün şubelerinde restaurant katında kıymalı pide 5,5 lira, kuşbaşılı pide 7,5 lira, lahmacun 2,5 liraydı. (fiyatlar +/- kuruş farkeder zam vs... geldiyse). gidip alışverişinizi yapıp üst katında tıka basa karnınızı doyurabilirsiniz. ayrıca köfteci yusufu söylemiş arkadaşlar, onlara ilave olarak kahvaltı+sınırsız çay 14 lira gibi bir fiyatı vardı. birde burada ne yerseniz yiyin, istemeniz halinde Türk kahvesini ücretsiz olarak ikram ediyorlar. ayrıca köfteleri öyle çok ahım şahım lezzetli değildir ama doyurur, yanında verdikleri turşu biber salçalı sos vs... iyi gidiyor. tavsiyem kasap reyonundan parça et alıp pişirttirmeniz. kilosu 60 liraydı sanırım pişirmesi içinde, 300 gr bonfile 18 liraya geliyor. kasap kendisi verirse ve kafasına göre pişirirse, her zaman aynı doku tutmuyor, bazısı ince bazısı kalın bazısı kurumuş olabilir, seçerken siz seçerseniz ve nasıl pişmesini isterseniz gerisini onlar hallediyor.

-Kizilay avmnin en alt katinda kahve fincan cesitlerini 2-2,5 tlden satan bir kahveci var makro marketn karsisinda.fiyatlar ayniysa kizilay icin iyi fiyat guzel secim.

- Maltepe reyhan pastanesi. Her gun 5 çeşit yemek 13.5TL
    Günlük menüleri görebilirsiniz
    https://tr-tr.facebook.com/Reyhan1958/

- Armada hayat sokaginda Dubh Linn pub'da pazartesi ve sali gunleri tum yiyecek ve iceceklerde %25 indirim var (20 de olabilir)
    hic yemek yemedim ama fici biralar 13-20 TL arasinda idi indirimsiz. Hayat Sokagi gibi bir yer icin guzel fiyat

- marko pascha ( sanirim 3 subesinde de gecerli, bahceli, cayyolu, cigdem ) yakala.co koduyla 22 civarina acik bufe kahvalti yapabiliyorsunuz... 200 cesit diyor... bir kac gittim, kiz arkadasimi da goturmustum.. tad olarak orta ama cesit cok.. 2 kisi de olmak zorunda degilsiniz, haftasonu yuruyus amacli gidip kahvalti yapmistim.. sucuklu, kasarli omlet yaptirabiliyorsunuz, sinirsiz cay...

- Kızılay, Konur Sokak'daki Turuncu Cafe'nin kahvaltısını tavsiye ederim..
    Çeşit çeşit 4-5 farklı kahvaltısı var. 9 ila 15 TL arası hepsinde sınırsız çay ve kızartılmış ekmek seçeneği var..

- Konur 2 Sokak'da Soul Pub'ın yemeklerini şiddetle tavsiye ederim.. Kaliteli bir mekan. Ana yemek porsiyonları çok fazla ve aşırı doyurucu. Bitiremeyebilirsiniz.. 12-15 TL'ye tıka basa doyarsınız.

- Armada AVM arkasında Wyndham Otel karşısında Özgür Şef'in Deli Kasap isimli mekanın etini, hamburgerini, sucuk ve sosisini şiddetle tavsiye ederim..
    12:00-18:00 veya 12:00-16:00 arası %20 Happy Hour indirimi de vardı.. Arayıp teyit ederseniz iyi olur..
    Nusr-et'e direk rakip bence Ankara'da. Başarılı bir mekan. Etleri çok leziz. Servisi çok kaliteli..
    İki kişi gidip; Kaşarlı köfte, 2 sosis, klasik burger, 2 kola ve 1 su için 49 TL hesap ödemiştik. Tavsiye ederim.

- Bahçelievler Pastannecimi öneririm arkadaşlar. Hem mekanda , hem eve teslim pastalarını tattım beğendim ; pek yaş pasta sevmem.
    Sınırsız çay ve sınırsız pasta 14.90 yazıyor sitesinde.
    Ayrıca 19dan sonra alınan yaş pastalarda %50 indirimliymiş , 4-6 kişilik pasta normal fiyatı 30 tl

- Bu kartı bilmeyenlere duyurulur, %15-%20 indirim imkanı mevcut, eğer varolan indirimlere ek indirim olursa güzel kombo olur :))
    http://www.magicwithyou.com/

Şimdilik bu kadar aklıma geldikçe ekleyeceğim arkadaşlar, sizlerinde katkisini bekliyorum mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7nbitirdin -- 31 Mayıs 2017; 13:21:09 >

• Ankaralılar için güzel konu olmuş favoriledim Aklıma geldikçe yazarım ben de
  • Güzel konu takip edelim
  • Varuna Gezgindeki litrelik bira hangi saatler arasında acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulut4003

Varuna Gezgindeki litrelik bira hangi saatler arasında acaba?

Bahcelide 20:00'da almistim ben o fiyata, dün eskisehirde ki varunaya gittim aksam 9 idi , 18:00 a kadar dediler 22 tl fiyat cektiler, demekki degisiyor yerinden yerine pek anlam veremedim.
  • Coffemania'da al götür küçük boy kahve 4 lira.
  • Batikent halk ekmek tesisleri

Cam bardak cay 1 tl

Karton bardak cay 50 kurus

Pogaca simit borek va hersey ucuz
  • Newcastle Tunali Çevre Sokak

https://g.co/kgs/Yyswxg

Her gün 16.00-19.00 arası içecekler %40 yiyecekler %20 indirimli. Ptesi ve Salı tüm gun içecekler %40 indirimli.

GarantiONE kullananlar için restoran kampanyasına dahil.

Diger Newcastle'lara göre biraz küçük ancak ambians ve servisi güzel.

Edit: Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wurtz -- 27 Mart 2017; 0:40:15 >
  • Podium avm de köfteci Yusuf var. Porsiyon köfte 12 tl gayet lezzetli ama asıl sıcak fırsat kaymaklı ekmek kadayıfı. Resimde gördüğünüz şu kadayıf sadece 4 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 27 Mart 2017; 0:13:29 >
  • Ankara için güzel fırsatlar paylaşacağımızı düşünerek konuya katılım sağlıyorum..

Su cafe de yakın zamanda kahvaltı deneyimim olmuştu, bence de güzeldi.
  • wurtz kullanıcısına yanıt
    Cevreyolu dediginiz neresi oluyor hocam
  • Takipteyim
  • Abicim konu güzel, faydalı da olabilir lakin bazı arkadaşların 'uygun fiyatlı mekan' anlayışında sorun var. Adam kalkmış Batıkentteki halk ekmeği tavsiye ediyor.

Burada mekandan kasıt: aile veya sevgiliyle gidilebilecek, uygun fiyatlı, nezih, ferah restoran/kafe/eğlence yeri olmalı, aksi taktirde ortalık Kel Ali'nin bağına döner
  • otopark O kullanıcısına yanıt
    Çevre Sokak olacaktı yanlış yazmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Podium avm de köfteci Yusuf var. Porsiyon köfte 12 tl gayet lezzetli ama asıl sıcak fırsat kaymaklı ekmek kadayıfı. Resimde gördüğünüz şu kadayıf sadece 4 tl.

sadece kadayıf o fiyat. kaymaklı yada dondurumalı olunca 7 lira . ikisi 10 lira. bu arada kaymak gerçek kaymak değil. bayağı çok koyuyorlar. o koydukları kaymak olsa tek başına 7 lira eder. tadı değişik böyle yapışkan kremamsı bişi. kaymak değil ona yüzde yüz eminim

• 3.cadde de Zerdali var . Türk Kahvesi 3.75 damla sakızlı Türk Kahvesi 4.25 falan Mekana gore fiyati gayet uygun :)

Hamamonunde Rize konağı çay 1 tl gayet güzel yerdir :)
  • Yazdiklariniz, ilk mesaja eklenmiştir arkadaşlar ☺
  • güzel konu olmuş
  • Çok güzel konu olmuş. Takipteyim
  • iyi konu !

xxlboy bunu beğendi!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.