Şimdi Ara

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi için sorularınızı alıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağlar çok önemli yerlere gelinebilir donanımlı olduktan sonra her şey mümkün
  • İstanbul hukukla kıyaslar mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul hukuk hakkında bilgim yok pek kıyaslama yapmam dogru olmaz sanırım :)
  • teaekkur ederim. sizin ygs-5 siraniz kacti gecen sene merak ettim. bir de meslek konusunda kararsiz birisine bilkent isletme gibi yerlerden ziyade hukugu onerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi von Hohenheim -- 24 Mart 2015; 22:00:04 >
  • benim ygs 5 sıralamam :3200dü lys ile 4900a geriledi. Benim hedefim boğaziçi işletmeydi ancak o olmadıgı için ankara hukuk yazdım ancak suan çok memnunum. TAbi bilkent odtü işletme falan da düşünülebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhfalay

benim ygs 5 sıralamam :3200dü lys ile 4900a geriledi. Benim hedefim boğaziçi işletmeydi ancak o olmadıgı için ankara hukuk yazdım ancak suan çok memnunum. TAbi bilkent odtü işletme falan da düşünülebilir

hocam bir aksilik falan mi cikti lysde? benim 9.000 siralamam hocalar falan herkes zorlarsan ilk 2k'ya girersin diyor simdi gozum korktu acikcasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi von Hohenheim -- 24 Mart 2015; 22:05:23 >
  • mlhfalay M kullanıcısına yanıt
    Yakininda hangi fakulteler var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

quote:

benim ygs 5 sıralamam :3200dü lys ile 4900a geriledi. Benim hedefim boğaziçi işletmeydi ancak o olmadıgı için ankara hukuk yazdım ancak suan çok memnunum. TAbi bilkent odtü işletme falan da düşünülebilir

hocam bir aksilik falan mi cikti lysde? benim 9.000 siralamam hocalar falan herkes zorlarsan ilk 2k'ya girersin diyor simdi gozum korktu acikcasi.

Ameliyat oldum o sebeple. Ayrıca sistemli çalışırsan ilk bin bile olur sakın bırakma calısmayı :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

quote:

Ameliyat oldum o sebeple. Ayrıca sistemli çalışırsan ilk bin bile olur sakın bırakma calısmayı :)

gecmis olsun, cok tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin motive ettiniz gercekten.

• iletişim, egitim bilimleri ve siyasal fakültesi ile cebeci kampüsünde yer alıyor
  • rica ederim hoşça kal :)
  • mlhfalay M kullanıcısına yanıt
    Peki ygs5-4k +50edb,+45 matla ilk 100 olur mu?(cog geo +20)burs icin sayisalim da.gecen sene edb 50 yaptim

• quote:

Söylediğin gibi o üniversite de cok köklü bir üniversite ve yakın bölümler sayılır. Burda hedeflerin dogrultusunda ilerlemen daha mantıklı geliyor. Ayrıca aühf'nin ilk hukuk fakültesi oldugunu da unutma :)

kardeşim..ilk hukuk 1880 İstanbul hukuktur.. Aühf cumhuriyetin ilk hukukudur :)
  • Hocam ss atarmisin ygs ve lys netlerini

• Hocam mezun olduktan sonra nasıl yukselınıyor ? Yanı mezun bır ogrencı ne yapıyor ? Dırek buro acamaz heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim sıralamam 34bin. Çalışma sistemim oturdu fakat edebiyata ağırlık veriyorum. Sizce ilk 5bin için şansım var mı?

• ben de aühf'de okuyorum ama bu sene deü'ye geçiş yapıcam :D
  • cezzardede kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam düzelttiğin için teşekkürler :)
  • Staj zorunlulugu var 6 ay galiba. Daha sonrasını açıkçası ben de pek bilemiyorum yanlış bilgi vermek istemem :)
  • Gcl93 G kullanıcısına yanıt
    Hocam önündekilerin cogu sayılsalcıdır diye tahmin ediyorum. Sistemli bi çalışmayla edebiyat agırlıklı çalışarak ilk 5bine rahatlıkla girersin. Hatta ötesi de mümkün :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.