Şimdi Ara

ANKARA TIP VE ÇAPA TIP SIRALAMALRI NE OLUR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok 1 e hacettepe yazdim öylesine. 2 ankara 3gazi. Sıralamam 2800

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • little.devil L kullanıcısına yanıt
    o 400 kişinin çoğunun ilk tercihleri boundur tutmadığından hacettepeye giddiyorlar.bu sene mühendisliklerin sıralamaları baya baya değişecek,eski günlerine dönecektir.4-5 sene evvel ilk 100 genelde bouna ve bilkente giderlerdi,bakma son zamanlarda iş garanti derdine tıplar tercih edildi...yinede herkes için ...Ya nasip
  • yalnizakbabaa kullanıcısına yanıt
    Hacı sordun ortada kaldı benim cevap

• little.devil L kullanıcısına yanıt
    bak senin dediğin benim dediğim doğru olayına girmeyelim..ben diyorumki boun tutabilecek insanların çoğu bounu tercih eder. boun e.e de yök atlasta bak 81 kişinin ilk tercihi boun...bu hacettepe yazanlar boun gelmeyeceğini bildiği için ilk tercihine boun yazmıyor
    U turn

• adsızdoktor A kullanıcısına yanıt
    taahminime göre ankara ya aynı sırada kalır yada 2820 e kadar düşer... h.o sanada
    Hayirlisi inşallah dediginiz gibi düşer

• yokmu fikri olan
  • benim sıralama 2829 ankara çapa diye sıraladım ankara 2600lere ilerleyecekmiş gibi his var içimde

• James0100 J kullanıcısına yanıt
    Tövbe de hocam inşallah gerilerde sizde girersiniz bende

• inşallah ya bakalım hayırlısı olsun

Hocam iyi kotu bi puan alan kimse çime kampuse bakarak tercih yapmaz herhalde

• Forumdaki genel havaya göre bu sene ilk 2k tercihlerini mühendislik üzerine yaptıysa tıp sıralamaları herkesi çok şaşırtacak.Hatta hacettepe tıp bile oldukça gerileyebilir
  • selcukt S kullanıcısına yanıt
    Valla hocam mühendislikten çok tıp konusu var forumda herkes kendini tercihlerden sonraya saklamış

• Niso4 kullanıcısına yanıt
    Çim latifeydi,lakin çimin bulunduğu üniversitede Türkiyenin en iyi Dünyanın da sayılı Üniversitelerinden...İlk 1000 yine iddia ediyorum mühendislik ağırlıkta olacak,Tıp her zaman revaçta özellkle 2016 da tavan yapmış bir miktar gerileyeceğini düşünüyorum.Tıp yazanların % 20 si yıl tekrarı yapıyorlar
  • selcukt S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben daha 2k'da olup mühendislik yazan çok görmedim çevremde 10 kişi 7'si tıp. Boun EE tutmayan tıp yazdı resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMechanicalEngineer -- 1 Ağustos 2017; 11:53:31 >
    Ilk 1000 konusunda ben de size katiliyorum. Hatta diger dediklerinizde de haklisiniz. Sadece kimse 4 yil cime oturmak icin farkli meslek secmez heralde demistim Xjfjjxdufj

2829 alınacak son kişi olabilirisin kim bilir...
    ben de capa yazdim 2789 insallah gelir ama siralamalari cok yukselicek o yuzden olmiycak gibime geliyo
  • 2926.yim ankara ve gazi yazdim inşallah gazi gelir ankara cok zor diyor kuzenim 😁

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.