Şimdi Ara

ANKARA TIP Morfoloji Binası 360° Sanal Tur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
2.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ANKARA TIP Morfoloji Binası 360° Sanal Tur ANKARA TIP Morfoloji Binası 360° Sanal Tur 

tüm hepsi olmasa da

okulumuzu gezebilirsiniz

http://www.medicine.ankara.edu.tr/wp-content/uploads/sites/121/2021/03/tip360tur/index.html

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tanıtım Videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 7 Mayıs 2021; 19:26:46 >

• okulumuzun tüm içi yok ama 3 kattan oluşmaktadır ve sağda ve solda bloklar bulunmakta biraz karmaşaık am muhteşem bir yapısı var

aşağı katta dönem1ler

orta katta dönem 2 ve ingilizce hocalarımızın odaları

3.katta dönem3 ve öğrenci işleri ve ilgili birimler bulunmakta

sağ yapıda labaratuvarlar biyokimya genetik gibi

sol yapıda ise dekanlıklar lab ve kütüphane bulunmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 7 Mayıs 2021; 0:59:9 >

• ord. prof. dr. abdülkadir noyan konferans salonu bulunmakta

• çukur amfi ve anatomi labları bulunmakta

3 büyük takımın derbileri de hocalarımız ile çukur amfide izleriz ANKARA TIP Morfoloji Binası 360° Sanal Tur 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 7 Mayıs 2021; 1:30:46 >

• morfoloji ile anatomi ana bilim dalını(çukur amfi ve anatominin olduğu yer) bağlayan orta bahçemiz

dışardan hiçbir yerden girişi yok sadece morfoloji ve anatomiden girişi olan bir alan

öğrencilik ilk yıllarında burayı bulmak için baya uğraşmıştık ANKARA TIP Morfoloji Binası 360° Sanal Tur 

• Sol taraftaki ankara tıp morfoloji içerisi kale gibi kapalı yer orta bahçemiz dışardan girişi olmayan çok güzel bir alan

sağ tarafta gördüğünüz hemen yolun karşısında hacettepe tıp ve hastaneleri

üst tarafta kızılay caddesinin karşısında olan ve çıkmayan yer ankara tıp ibni sina ve buraya yakın mesefeda ve yine bu haritada olmayan ankara tıp cebeci hastanesine sahibiz

sol tarafta olan yer de ankara yüksek ihtisis

ankara tıp morfolojide sadece dönem1,2 ve 3lerin bulunduğu alan ve hastalar falan yok bize ait küçük kampüsümüz

dönem 4,5 ve 6 lar ise ibni sina ve cebeci hastanelerinde eğitim görmekte o staj derslerine göre acil ise ibni sina gibi ikisi de ankara tıp fakültesine dahil

• her döneme ait 2 sınıfımız var bu ilk 3 temel eğitimde teorik derslerimizin olduğu sınıflar

rıdvan ege lab a falan giderken her masada 5-6 kişi olacak şekilde bölünüyor bu bölünen sınıfların da yarısı biyokimya labına girerken diğer yarısı da histo labına giriyor

rıdvan ege lab fotolarını bulamadım bulursam ekleyecem çok güzel binası var ve hemen morfonon bitişiğinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 7 Mayıs 2021; 1:27:44 >

• cebeci hastanesi burada ilk 3 temel yılında mesleksel derslerini ve iletişim derslerini almak için gidiyoru mesleksel için ayrı bir bina ve iletişim için ayrı binası var ve bölümlerin %60ı burada yer almakta çok büyük hastane içinde her bölümün kendine ait binaları yer almakta

ankara tıp morfolojide bulunan kantinimiz buna benzer şekilde cebeci yerleşkesinde de bulunmakta ama orada ortak alan burada morfo molada olduğu gibi sadece öğrenciler yok

morfo mola ve buranın sağındaki odalarda ise kulüp odalarımızın odaları bulunmakta ve alt katta da yemekhanemiz bulunmakta bura

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 7 Mayıs 2021; 1:33:56 >

• ANKARA TIP Morfoloji Binası 360° Sanal Tur

• Ankara tıp ibni sina hastanesi

Ankara tıp cebeci hastanesi ve buranın karşısındaki beyaz yapı ise ankara tıpın kardiyoloji kliniği

Ankara tıp morfoloji binası (asıl eğitim görülen yer) d1,2,3

ve ön manzarası tüm ankara gözükmekte özellikle sabahları güneşi tam karşıdan doğuşuna tanıklık edersiniz

Alt bahçemiz (orta bahçe ile karışmasın hemen morfo molonun önünden aşağı indiğimiz küçük bir bahçe)

• Çukur amfiyi Harry Potter'daki mahkemeye benzettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeviEfendi -- 7 Mayıs 2021; 1:6:40 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çukur amfi çok güzel duruyor. En asosyal adam bile sosyalleşir o amfide

• Çukur amfide ben düserim awk

• bina tbmm mimarisine benziyor hafiften ama çukur amfi güzelmiş ANKARA TIP Morfoloji Binası 360° Sanal Tur 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdeki Sinek -- 7 Mayıs 2021; 8:49:14 >
  • burak0- B kullanıcısına yanıt

normal sınıfta düşen gördüm çukur amfide görmedim ama orası çok fazla dik dikkat etmek gerek

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Siniflarda yükselti farkından dolayı sıcaklık farkı var mı

• Ankara tıpta muayene olmuştum 3 dakika içinde muayene tanı ve tedavi işlemleri yapıldı. İyi küfür yedi hastane.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak0- B kullanıcısına yanıt

yok hocam ya da ben daha fazla dikkat etmedim ama belirgin fark yoktu ama kışları duvar kenarları çok fazla sıcak oluyor orta yerlerde oturmak daha mantıklı

• Hacettepe ve Ankara Tıp

drone ile görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 7 Mayıs 2021; 19:30:12 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.