Şimdi Ara

[ANKARA]!!!!SATILDI!!!!Asus Gtx650Ti Boost 2GB 192Bit FullKutuFatura!!!!!SATILDI!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
2.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Lcd Monitörüm Kırıldığından Yerine geçici olarak kullandığım 1280x768 ile görüntü veren Crt Monitör İle Çok Fazla Performans Alamayacağımdan ve Yeni LCD Monitör Almak
    istemediğimden Satmayı Düşünüyorum Ankara içi Olmak üzere ,isteyen Evime Kadar Gelip İstediği Kadar Test Edebilir.Uygun Bir Zamanım Olursa Gerçek,Ciddi Alıcıların Evine kadar
    götürülüp,Memnun Kalırsa Satın alır.Satın Almayı Düşündüğünüz Ürünleri Lütfen PM ile Konuşarak İletişim Kurmanızı Rica Ediyorum SATIŞ SADECE ANKARA İÇİDİR.

Not:satış fiyatı (SATILDI) 3 yıl garantilidir ,ağustos\2013 faturalıdır.Ağustos\2016 tarihine kadar garantisi devam etmektedir hertürlü tekliflerinizi
    lütfen PM den iletmenizi rica ediyorum ve PM lerinizi bekliyorum
     [ANKARA]!!!!SATILDI!!!!Asus Gtx650Ti Boost 2GB 192Bit FullKutuFatura!!!!!SATILDI!!!!! [ANKARA]!!!!SATILDI!!!!Asus Gtx650Ti Boost 2GB 192Bit FullKutuFatura!!!!!SATILDI!!!!! [ANKARA]!!!!SATILDI!!!!Asus Gtx650Ti Boost 2GB 192Bit FullKutuFatura!!!!!SATILDI!!!!! [ANKARA]!!!!SATILDI!!!!Asus Gtx650Ti Boost 2GB 192Bit FullKutuFatura!!!!!SATILDI!!!!! [ANKARA]!!!!SATILDI!!!!Asus Gtx650Ti Boost 2GB 192Bit FullKutuFatura!!!!!SATILDI!!!!!

NOT:KART SATILIKTIR.ARTIK TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM İHTİYACIM OLAN EKRAN KARTINI FORUMDAN bbb_2 GÖRÜŞEREK, ELDEN SATIN ALMIŞ BULUNMAKTAYIM
    VE SATIŞ SADECE ANKARA İÇİ GÖRÜŞEREK ELDEN ALIŞVERİŞ İÇİN GEÇERLİDİR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 11 Mart 2014; 1:10:16 >

• pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayri34

pm

PM cevaplandı
  • pm yolladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

pm yolladım.

PM cevaplandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • PM Cevaplandı,Konu Güncel
  • pm
  • pm sapığı yapmışlar seni...kolaylıklar dilerim kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

pm sapığı yapmışlar seni...kolaylıklar dilerim kardeşim

teşekkür ederim ramazan abi sanada kolay gelsin ,düzgün iletişim kurmak büyük sanattır bu özellik sendede var.yeterki insanların kalbinde saygı ,sevgi olsun istedikleri kadar pm atsınlar arasinlar ,sorsunlar ben razıyım ramazan abi .

• Fiaytınız biraz yüksek gibi, ürünün sıfırı 400 lira civarı şuan, ayrıca ağustosta aldığınız da 350 den de ucuzdu bildiğim kadarıylan. Ben alamaya gitmiştim bunu Vatana, kalmamıştı yerine asus 660 dc2 yi 440 a almıştım çünkü. Biraz iyimser bir ilan olmuş sanırım. Bir gözden geçirin isterseniz. İlanınız yorumlara açık olduğundan bu yorumu yaptım. Rahatsızlık duyarsanız silerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Fiaytınız biraz yüksek gibi, ürünün sıfırı 400 lira civarı şuan, ayrıca ağustosta aldığınız da 350 den de ucuzdu bildiğim kadarıylan. Ben alamaya gitmiştim bunu Vatana, kalmamıştı yerine asus 660 dc2 yi 440 a almıştım çünkü. Biraz iyimser bir ilan olmuş sanırım. Bir gözden geçirin isterseniz. İlanınız yorumlara açık olduğundan bu yorumu yaptım. Rahatsızlık duyarsanız silerim.

hayır tabiki yorum yapabilirsiniz bu herkesin hakkıdır ,fakat yalan yanlış yorumlar yaparak bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak iftira,fitne,fücür tarzı davranışlar
    içerisine dahilolur ve ağustosta 350 tl dende ucuza almışsınızdır dediniz bu bir iftiradır. bunu nerden öğrendiniz acaba ? 402 tl yazıyor faturada önce keşke fiyatı
    benden öğrenipte 350 tl ye almışsındır deseydin,ve ayrıca ürünün sıfırı 400 tl civarı değil şuan indirimli vatanbilgisayar fiyatı 440-450 tldir ,sizden isteğim başka
    insanların açtığı konuları iyice okumanızı yorum yapmadan önce hangifiyata ve nekadara satıldığı hakkında bilgi sahib olmanızı ve ondan sonra yorum
    yapmanızı rica ederim ve yorumunuzu silmenize gerek yok bir yanlışlık olmadığını düşünüyor ve vicdanınız rahatsa bırakın kendi doğallığı içerisinde
    infilak edip kaybolsun.size iyigünler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 7 Şubat 2014; 16:27:30 >

• Peki arkadaşım, kusura bakma. Umarım satarsın bu fiyattan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Peki arkadaşım, kusura bakma. Umarım satarsın bu fiyattan..

temenni ettiğiniz için size teşekkür ederim ben bu işin tüccarlıgıni yapmiyorum hocam hem alıs veris yapma hem dost edinmek amacim satilmasi hic onemli degil ürünü sadece evime gelip veya satın almak isteyen kişinin evine götürülüp 4 veya 5 saat kadar nekadar istenilirse istenildigi programlarla test edilerek satmayı düşünüyorum beğenilirs satin alınacak beğenilmezse satılmayacak cünkü ürünüme son derece güveniyorum mağazadan sıfır alinmış gibi düsünülebilir ankara dışına kesinlikle satmayı düsünmüyorum güven problemi olmasını istemediğimden konuyada sabitledim elden alış veris olarak iyi günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 30 Ocak 2014; 14:28:02 >
  • Dostum gerçekten sana kolaylıklar diliyorum :) 450 tl ye 3 hafta önce almıştım bu kartı Vatandan fiyatı gayet iyi ve bunun fiyatı asla 400 altına düşmez arkadaşlar ASUS bu ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiğit262

Dostum gerçekten sana kolaylıklar diliyorum :) 450 tl ye 3 hafta önce almıştım bu kartı Vatandan fiyatı gayet iyi ve bunun fiyatı asla 400 altına düşmez arkadaşlar ASUS bu ;)

teşekkür ederim hocam söylediklerinize katılıyorum 3 yıl garanti olan bir ürün ve fiyati sonuna kadar hak eden bir performansı var

• Eyvallah ta bunlar gerçekler araştırıp bakabilirsiniz zaten bilgiler de beni doğruluyor.. Forumda bazı arkadaşlar cevap vermiş ve bu potansiyel alıcıları bile kaçırır :) Ürünü canlı görmedim fakat gayet temiz duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEARTR

340 TL gayet Normal kart 7850 den performanslı bunu unutmayın ve nvidia yani

2007 den beri üyenin 650ti den performansli demesini anlamıyorum. Yanlış bilgi vermeyelim.

Tartışmaya girmicem sadece

http://www.anandtech.com/bench/product/680?vs=549 bu sonuçlara bak. Battlefield da bile eşit nvidia oyunu

Sor cevaplayak yeni nesillere yanlış bilgi aktarma

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBilisim

quote:

Orijinalden alıntı: FEARTR

340 TL gayet Normal kart 7850 den performanslı bunu unutmayın ve nvidia yani

2007 den beri üyenin 650ti den performansli demesini anlamıyorum. Yanlış bilgi vermeyelim.

Tartışmaya girmicem sadece

http://www.anandtech.com/bench/product/680?vs=549 bu sonuçlara bak. Battlefield da bile eşit nvidia oyunu

Sor cevaplayak yeni nesillere yanlış bilgi aktarma

Zaten giremessin ki kardeşim :) Nvidia lardan belli ki pek anlamıyorsun

bu günki dersimiz saat hızları olsun güzel kardeşim ;) ti ile ti boost un saat hızlar ve bit leri farkldır.testlerin %90 ında nvidia 4-5 fps ile 7850 nin onundedir:) Lütfen Araştırıp öyle yorum yapınız bilmiyorsanızda susmak en iyisidir. (bu arada senin baktığın ti modeli saat hızlarından belli )

örnek
    http://images.hardwarecanucks.com/image//skymtl/GPU/GTX-650-BOOST-1212/GTX-650-BOOST-1212-30.jpg

örnek 1.2

http://tpucdn.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_650_Ti_Boost/images/bf3_1920_1200.gif

Aynen yeni nesillere yanlış biilgi vermeyelim yazmadan önce niye böyle diye sor ki yanlış bilgi aktarmayalım güzel kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FEARTR -- 15 Şubat 2014; 10:50:34 >

• http://forum.donanimhaber.com/m_87478429/f_//tm.htm#88021210

http://forum.donanimhaber.com/m_88005058/f_//tm.htm#88005753

http://forum.donanimhaber.com/m_86636104/f_//tm.htm#87988083

http://forum.donanimhaber.com/m_87755339/f_//tm.htm#87949838

http://forum.donanimhaber.com/m_87777049/f_//tm.htm#87778004

TeknoBilisim bak arkadaşım seninle tartışmaya girmiycem çünkü amacın tahrik edip istediğine ulaşacaksın kendine hakaret ettirerek hedefine ulaşacaksın senin bu forumda
    amacın nedir sadece ilanlara yorum yapip karalamak icinmi üye oldun ? beddua almak hoşunamı gidecek ? yapmış oldugun yorumlara bakıyorum paso ilan baltalama,karalama
    vs. hic alisveris yaptiginda yok nikine tiklandiginda görülüyor paso,fuzuli ikinciel karalama yorumlari konumun ismin cismin sehirin hic birsey yazmiyor profilinde kim oldugun belli
    degil daha fazla uzatmayarak ilanimi terketmeni ve bulunduğun durum içerisinden derhal çıkmanı istiyor ve emrediyorum simdilik kibar bir sekilde bunu ifade ediyorum saygı çerçevesinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 15 Şubat 2014; 17:37:43 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.