Şimdi Ara

Ankara notebook tamiri tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
14.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar notebookumun ekranını değiştirebileceğim Ankarada güvenilir bir servis tavsiye edebilirmisiniz teşekkürler şimdiden

• Geç oldu yanıt ama diğer arkadaşlara yardımı olabilir. Saraç bilişime gidin güveneceğiniz ender firmalardan olmayan şeyler için sizden ücret almazlar. kısa sürede çözüm bulurlar. Cazip fiyatlara

Çankaya, Bayındır 1 Sk No:22, Ankara / Kızılay
    (0312) 431 0145
  • quote:

Orijinalden alıntı: yns41

arkadaşlar notebookumun ekranını değiştirebileceğim Ankarada güvenilir bir servis tavsiye edebilirmisiniz teşekkürler şimdiden

Türkiyenin dört bir yanına hizmet veren uğur express ile tanışma vakti gelmedimi sizcede o zaman ilgil konu muzabekliyoruz yada

http://forum.donanimhaber.com/m_99925788/f_//tm.htm#99925788 ilgili konu :)
    www.bionluk.com/ugurexpress
    www.ugurexpress.com

bekliyoruz görüşmek üzere.
  • Ekran değişimi genelde masraflı oluyor, eski notebooklarda ben önermiyorum. Eski bilgisayarı satıp yeni bilgisayar almanı öneririm.

Saygılarımla.

airportist
  • Bu dell'in kocsistem servisi ankarada nerde bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: racer007

Geç oldu yanıt ama diğer arkadaşlara yardımı olabilir. Saraç bilişime gidin güveneceğiniz ender firmalardan olmayan şeyler için sizden ücret almazlar. kısa sürede çözüm bulurlar. Cazip fiyatlara

Çankaya, Bayındır 1 Sk No:22, Ankara / Kızılay
    (0312) 431 0145

oraya gitsek laptopun yarısı kadar tamir ücreti çıkarırlar. bütçe dostu bir yer değil.
  • Selamlar Hocam Her türlü Bilgisayar Notebook laptop Tamiri için güvenilir, gerçek garantili, bir servis var.. öğrencilere ayrıca indirim de yapılıyor..

Ankara bilgisayar Hastanesi. üstelik sorunlu cihazları adresten alıp tekrar adresinize getiriyorlar..

Ayrıca yaptırmak istemezseniz arıza tespit ücretide alınmıyor...

Kızılay Kocatepe başta olmak üzere Ankara'nın bir iki yerinde şubeleri var.

Gönül rahatlığıyla bilgisayar teslim edebilirsiniz. köklü sağlam garantili iş yapan firmadır. telefonları 0312 807 55 65

web siteleri

www.ankarabilgisayarhastanesi.com

www.garantililaptoptamiri.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rex -- 16 Eylül 2018; 23:43:20 >
  • Arkadasim sana tek tavsiye edecegim guvenilir ve uygun fiyat cikartacak tek kisi hlm bilgisayardir. Gelir yerinde 15 dk da ekranini degistirir.

Arkadasimin ismi Hilmi. Web sitelerinde adreside teli de var. www.hlmbilgisayar.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bordomsys -- 14 Mart 2017; 23:23:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bilgisayar dan anlayın veya anlamayın, Ankara'nın en güvenilir bilgisayar servisi. 06 SERVİS BİLGİSAYAR.

Arızalı bilgisayarlarınızı gözü kapalı yaptırabilirsiniz..

Ayrıca iyi derecede laptop tamiri yaparlar 06 SERVİS BİLGİSAYAR
    www.06bilgisayar.com

www.06bilgisayar.com Ankara notebook tamiri tavsiye

http://www.06bilgisayar.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayos -- 17 Haziran 2017; 23:4:20 >
  • 06 servis Bilgisayar hastanesi HOCAM.. iyi derecede Notebook tamiri yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayos -- 19 Haziran 2017; 23:14:14 >
  • https://yandex.com.tr/harita/?orgpage%5Bid%5D=1237040691

cpu bilgisayarı öneririm.Adam senelerdir aynı yerinde.Ben 21 yaşındayım 8 9 yaşlarımdan beri oraya giderim.Abimler falan da oraya yaptırırdı bilgisayarlarını.Güvenilir yer.İşini temiz ve güzel yapıyor.Hem fiyatları da piyasaya göre uygun yapıyor.Bence buraya kesinlikle gitmelisin
  • Saraç Bilişim Dizüstü Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri en yeni teknolojilerle donatılmış laboratuvarı ve konusunda uzman,
    deneyimli kadrosuyla güvenilir servis hizmeti sunmaktadır.
    Marka ve Model aranmaksızın her türlü tamir bakım işleriniz zamanında ve güvenilir olarak yapılır zamanında teslim edilir.
    İletişim Bigileri:
    http://www.laptoptamiriankara.net
    Tel: 0312 431 01 44 – 45
    Adres: Bayındır-1 Sokak No: 22/5 – Kızılay / ANKARA
  • Saraç Bilişim Dizüstü Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri en yeni teknolojilerle donatılmış laboratuvarı ve konusunda uzman,
    deneyimli kadrosuyla güvenilir servis hizmeti sunmaktadır.
    Marka ve Model aranmaksızın her türlü tamir bakım işleriniz zamanında ve güvenilir olarak yapılır zamanında teslim edilir.
    İletişim Bigileri:
    http://www.laptoptamiriankara.net
    Tel: 0312 431 01 44 – 45
    Adres: Bayındır-1 Sokak No: 22/5 – Kızılay / ANKARA
  • Hort.

Reklam alanına dönmüş. Yok mu adam gibi bi servis acaba ?

• Aynı arayıştayım, Asus , Amerikadan alınan bilgisayarı para karşılığı da olsa faturası olmadan bakmıyormuş . 2 sene önceki Abd den alınan faturayı bulamayacağıma göre Ankarada sağlam firma arıyorum bende

• Hocam sürekli olarak gittiğim firma var arkadaşım önerdi bana da tüm marka ve modellere bakıyorlar özel servis. Asus laptop götürdüm menteşe ve ekranı değiştirdiler çokta temiz işçilik artı sohbeti çayı ilgilendiler sürekli. Hatta Sercan gönderdi derseniz eminim hatrımda geçer :) öyle tanıştık yani formu takip ediyolarmış sürekli onlarda.

Adresi demirtepe başkent doğalgazın olduğu sokakta. web sitesi ve bilgileri aşağıda dostum

https://www.revoser.com
    0(312) 229 79 70
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilginSSC

Hocam sürekli olarak gittiğim firma var arkadaşım önerdi bana da tüm marka ve modellere bakıyorlar özel servis. Asus laptop götürdüm menteşe ve ekranı değiştirdiler çokta temiz işçilik artı sohbeti çayı ilgilendiler sürekli. Hatta Sercan gönderdi derseniz eminim hatrımda geçer :) öyle tanıştık yani formu takip ediyolarmış sürekli onlarda.

Adresi demirtepe başkent doğalgazın olduğu sokakta. web sitesi ve bilgileri aşağıda dostum

https://www.revoser.com
    0(312) 229 79 70
    Bugün yorumunuza istinaden Revoser Bilgisayara şarj soketi kırılmış dizüstü bilgisayarımı götürdüm. gerçekten son derece düzgün bir firma ve işinin ehli çalışanlara sahip. 1 saat içerisinde cihazımı hakkıyla tamir edip teslim ettiler. Ücret olarak da ilk başta ne dedilerse o fiyata yaptılar. Sana o fiyat bana o fiyat demeksizin işin standardı bir ücret talep edip tamiri gerçekleştirdiler. bundan sonra tekrar tamir ihtiyacım olsa düşünmeden gideceğim yer Revoser Bilgisayar diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koplet

Bugün yorumunuza istinaden Revoser Bilgisayara şarj soketi kırılmış dizüstü bilgisayarımı götürdüm. gerçekten son derece düzgün bir firma ve işinin ehli çalışanlara sahip. 1 saat içerisinde cihazımı hakkıyla tamir edip teslim ettiler. Ücret olarak da ilk başta ne dedilerse o fiyata yaptılar. Sana o fiyat bana o fiyat demeksizin işin standardı bir ücret talep edip tamiri gerçekleştirdiler. bundan sonra tekrar tamir ihtiyacım olsa düşünmeden gideceğim yer Revoser Bilgisayar diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Alıntıları Göster
    Evet görüştüğümüzde bahsettiler. Ankara laptop tamiri için güvenle tercih edebileceğiniz bir yer ayrıca forumdan gelen sayısı da olmuş baya mesaj atanlarda oldu bana elimden geldiğince yönlendirdim.Ankara laptop tamiri
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.