Şimdi Ara

Ankara'nın Dikmeni (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
5.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

Bir buna birde Mardin vb. güneydoğu şehirlerini taştan evler,eli keleşli aşiret elemanları vs. olarak gösteren dizilere kıl oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Ankarali olmasam izleyecegim yok. Oyunculuk vasat, kurgu vasat. Sirf reyting olsun destek olayim diye aciyorum. Bu kalitede giderse 1 ay icinde yayindan kalkar. Bir an once toparlanilmasi, disaridan ufak senaryo dokunuşlari olmasi lazim. Ben iyi bir dizi olacagina inaniyorum ama suana kadar gordugum en berbat dizilerden. Esprilerden midem kalkti yeminle.

Reytinglerde 2. sırada. Kolay kolay yayından kaldırılmaz. Show tv nin berbat dizilerini gördükten sonra kanal d nin en kötü dizisi bile izlenebilir geliyor. Tabii Arka Sokaklar izleyecek kadar da değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Ankarali olmasam izleyecegim yok. Oyunculuk vasat, kurgu vasat. Sirf reyting olsun destek olayim diye aciyorum. Bu kalitede giderse 1 ay icinde yayindan kalkar. Bir an once toparlanilmasi, disaridan ufak senaryo dokunuşlari olmasi lazim. Ben iyi bir dizi olacagina inaniyorum ama suana kadar gordugum en berbat dizilerden. Esprilerden midem kalkti yeminle.

Reytinglerde 2. sırada. Kolay kolay yayından kaldırılmaz. Show tv nin berbat dizilerini gördükten sonra kanal d nin en kötü dizisi bile izlenebilir geliyor. Tabii Arka Sokaklar izleyecek kadar da değil.

Gerci sıcak, samimi bir tarafi var. O da insanlari cekiyor. Yalniz ankaralilari dagli kör cahil gibi tanitmalari inanilir gibi degil. Gercek ankarali "calgi cengi" filmindekiler gibi olur. Tamam tatli bir mübalaga olabilir ama bunlar afedersiniz bokunu cıkarmış.

• quote:

quote:

quote:

Gerci sıcak, samimi bir tarafi var. O da insanlari cekiyor. Yalniz ankaralilari dagli kör cahil gibi tanitmalari inanilir gibi degil. Gercek ankarali "calgi cengi" filmindekiler gibi olur. Tamam tatli bir mübalaga olabilir ama bunlar afedersiniz bokunu cıkarmış.

Onu ben de hep diyorum hocam. Böyle Ankaralı çinçin de bile yoktur ya da vazgeçtim olsa olsa orada olur. Ben de Ankara'da yaşıyorum bizi görmemiş ve odun gibi göstermeleri tuhafıma gitse de mizahi açıdan öyle olması gerektiğini kabul ediyorum aslında. Abartmadıkları sürece problem yok bence.

• Arkadaşlar dizi sonuçta cahil gösteriyormuş falan boşverin. Izleyin geçin eğlenceli dizi bence. Dikmen ile Beste aşkı da iyi olacak. Beste bi acayip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşey tamam da o arap kız mağazadan o kadar giyindi bişey ödemeden çıktı göstere göstere alarmlı kapıdan çıktı gitti nasıl alarm ötmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

herşey tamam da o arap kız mağazadan o kadar giyindi bişey ödemeden çıktı göstere göstere alarmlı kapıdan çıktı gitti nasıl alarm ötmedi

O benim de aklıma geldi dizi falan tamam da bu kadarı da abartı oldu.
  • Bu akşamki bölüme denk geldim iyidi vallah güldürdü..
  • araplarla selfie
  • 15 belki 20 senedir kendilerini zerre kadar geliştirememiş üzerine bir gıdım bile koyamamış 2 yöentmen.

Biri Osman Sınav, diğeri Gani Müjde.
  • 1-2 bölüm izledim de fena değildi.
  • Ankara sanki dağ yeri, bu arkadaşda orada yetişmiş...İstanbullu tipler elit, okumuş etmiş, bu Ankara lı arkadaş çoğu şeyi ilk kez İstanbulda görüp şaşıran bir kara cahil, hödük bir tipleme...

Bu Gani Müjde de nasıl kafa var bilmemde , arada bir Ankara ya gelsin...Efendi, terbiyeli esnaf, insanları görsün...Spor salonu filanda var ha burada Gani, en lüksünden..Yani dizindeki tip uzay gemisine binmiş gibi şaşırıyorduda ondan...Hadi bi yürü git Gani
  • Çerezlik dizi
  • Kurt Seyit'ten iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3 Arrow

Çerezlik dizi

+

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok saçma bir dizi

• quote:

Günü çok iyi çarşamba günü izlenecek güzel bir şey yok zaten.

Kara para aşk var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Kara para aşk var.

Hiç bakmadım ona ama Tuba Büyüküstün'ün oynadığı tüm diziler sıkıcı gibi bi önyargıya sahip olduğum için izlemeyi de düşünmem.
  • quote:

quote:

quote:

Kara para aşk var.

Hiç bakmadım ona ama Tuba Büyüküstün'ün oynadığı tüm diziler sıkıcı gibi bi önyargıya sahip olduğum için izlemeyi de düşünmem.

Senaryo güzel aslında, şuan Snatch'e benzer bir durum oldu, 6 farklı gurup elmasların peşinde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kara para aşk var.

Senaryo güzel aslında, şuan Snatch'e benzer bir durum oldu, 6 farklı gurup elmasların peşinde

Spoiler verdiğine göre artık hiç izlemem.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.