Şimdi Ara

Ankara kızılay matfen dershanesini bilen var mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
31.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ağlayan Koala

quote:

Orijinalden alıntı: shake06

senelik yenileniyor hocam çıkan konular yoktu bu sene kitaplarda.. bazı konular da var evet ösym ye güvenilmediğinden.. ki çıkardık dedikleri konudan yine sordular haklılardı biliyorsunuz..

Knk konu bakımından demiyorum kimya biyolojiler güzeldi ama fiziğin ygs lys ile alakası yoktu bence. Adamlar hep sözeli kasıp sayısalları en basit şekilde soruyolar ama dershane kitapları tam tersiydi.

+1 deneme sınavlarındaki fizik hiç güzel olmadı sene boyunca ayarlayamadılar sözel kısmını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ginflon

quote:

Orijinalden alıntı: Norman Finkelstein

quote:

Orijinalden alıntı: ginflon

Hocam önceden dışarıya satılıyormuş fakat sonradan satmamaya başlanmış. Şuan alamazsınız galiba

hiç alma şansımız yok mu hocam sadece coğrafya kitaplraını istiyorum o çok hoşuma gitmişti

Hocam bi sorun belki verebilirler

Hocam kızılayın neresinde şube acaba bi tarif eder misiniz

• Kızılay denemez tam olarak hocam, sıhhiye necatibey caddesini takip ediyorsunuz sonra çapdaş market var oradan sağa döneceksiniz orada. Atatürk anadolu lisesine 3-4 dk yürüme mesafesi

Edit: hocam siz kitap için soruypsunuz pardon ben dersaneyi tarif ettim, temel lise sıhhiye Atatürk anadolu lisesinin hemen karşısında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ginflon -- 2 Ağustos 2017; 14:30:53 >
  • Bana 2-3 sene önce mezundan 15k fiyat çekmişlerdi tanıdık olmasına rağmen 13k altı fiyat verirlerse gidin bana kalırsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11k biçtiler

• 38kdan 5kya çektim. Tavsiyem etrafa saçacak çok paranız yoksa dersaneye hiç gerek yok. Zaman ve para kaybı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.