Şimdi Ara

Ankara'dan Renault Megane 2 1.6 Dynamique Full

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhabalar,

Renault Megane marka aracım satılıktır. Detaylarını ilan sayfasında bulabilirsiniz. Fiyat olarak düşürmedim henüz sahibinden'de. O fiyatı kaale almayınız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-renault-megane-ii-dynamique-full-lpg-175372070/detay/

Ankara'dan Renault Megane 2 1.6 Dynamique Full

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerlee1907 -- 25 Ağustos 2014; 13:10:39 >

• Arkadaşlar söylemeyi unuttum. Yanında 4 adet de kışlık lastik vereceğim.
  • Almayı planladığım arabayı satın aldığım için ilan fiyatını düşürdüm arkadaşlar. Son fiyatım 25.000 TL'dir.
  • Hocam 25000 e sizin ki modelde veya 2005 temiz megane 2 sedanlar var..Bildiğiniz gibi sizin HB kasa megane 2 lerde tutulmadı,bundan dolayı istediğiniz fiyat yüksek kalacaktır,satıcı sizsiniz,hayırlı satışlar...
  • Yorumunuz için teşekkür ederim. Bundan bir kaç gün önce bir arkadaşım aynı model HB aracını daha düşük kilometreli olduğu için 25000'dem daha yüksek bir fiyata sattı. Sedan'ın tutma sebebi tamamen toplumumuzun eskiden gelen araba anlayışıdır. Megane konusunu biraz açıklayayım:

Bu aracı tanıyanlar bilir, Megane 2, oldukça kronik sorun barındırabilen bir araçtır. Servisle ve sanayideki ustalarla her konuşmamda, sıkıntıların çoğunlukla sedanlardan geldiğini söyledi. Aralarındaki fark şu, HB araçlar yurt dışı sedan araçlar ise yerli üretim. Aslında sattığım araç ithal bir araç. Sedanlardan iç hacim olarak hemen hemen hiç farkı yok. Tek farkı tabi ki bagaj hacmi.

Herşeye rağmen söylediğiniz doğru, HB araçlar ülkemizde daha az tutuluyor bu bir gerçek ama emin olun bu arabanın da alıcısı çok. Birazdan 2 kişi ciddi anlamda bakmaya gelecek. Muhtemelen 1-2 güne satılmış olur zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.