Şimdi Ara

ANKARA'DAKİLER!!! Lütfen konuya girin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Aktarma 75 kr.2 katlı otobüsler 3tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacaayt

..... yaptığımın oğlu diyoki normalde ego bilmem nekadar zarar ediyordu bu indirimle 40 küsür milyon tl zarar edecez. Adam milleti gerizekalı zannediyor normal koşullarda özel otobüslerle ego aynı fiyata taşıma yapıyor ego zarar ediyor özel otobüsler kar ediyor aklım almıyor ya bide özel otobüste 2 kişi çalışıyo şöför ve biletci artı ego otobüslerini coğu gazlı daha ucuza yakıt alıyolar. Bu melih insan üstün biri yani ego zarar edebiliyorsa helal osun ona 15 yıldır santim metro yapamadı sora ağlıyor ego zarar ediyor diye

Şunuda söyleyim Ankaranın parası sözde su sıkıntısı olunca melih kızılırmaktan su getirmek için paraları oraya saçtı şuan su bol diye kızılırmağı kullamıyoruz.
    İşte böyle sokağa gidiyor paralar

Uyan ankaralı uyan artık sömürülmeye dur demeliyiz

2 torba kömüre, 1 kutu erzağa oyunu satanlar olduğu sürece hiçbir şey olmaz bu memleketten. o sebeple de ilerleyemiyoruz. bi de Ab'ye grelim diye uğraşıyoru. bana göre Türkiye şu anki kafa yapısıyla iran'dan suriye'den farksız.

• izmirde öğrenci 85 kuruş mu ne oldu bir de 90 dk içinde sınırsız aktarma var.süper bir şey
  • Melih gökcek'le 1 gününü kullanma ben olsam 1 günümü jessica alba ile kullanırdım
  • Herkes hak ettiği gibi yönetilir,halk Gökçek'i bildiği halde gene seçti,kurunun yanında bizim gibi yaşlar da yandı.Bizim ülkede protesto felan sökmez ayrıca.Millet cahil,iki ayaklan yürü,halkı savun,hakkını ara;Aynı halk seni ,bunlar komunist diye döver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacaayt

..... yaptığımın oğlu diyoki normalde ego bilmem nekadar zarar ediyordu bu indirimle 40 küsür milyon tl zarar edecez. Adam milleti gerizekalı zannediyor normal koşullarda özel otobüslerle ego aynı fiyata taşıma yapıyor ego zarar ediyor özel otobüsler kar ediyor aklım almıyor ya bide özel otobüste 2 kişi çalışıyo şöför ve biletci artı ego otobüslerini coğu gazlı daha ucuza yakıt alıyolar. Bu melih insan üstün biri yani ego zarar edebiliyorsa helal osun ona 15 yıldır santim metro yapamadı sora ağlıyor ego zarar ediyor diye

Şunuda söyleyim Ankaranın parası sözde su sıkıntısı olunca melih kızılırmaktan su getirmek için paraları oraya saçtı şuan su bol diye kızılırmağı kullamıyoruz.
    İşte böyle sokağa gidiyor paralar

Uyan ankaralı uyan artık sömürülmeye dur demeliyiz

su bol diye kullanmamak gibi bişey yok. Kızılırmak suyunun içindeki kimyasal maddeleri hesaba katmadı şimdi o yaptırdığı boru hattı kimyasallardan dolayı kullanılamaz hale geldi böylece onca para boşa harcanmış oldu

• Olay bunların gitmesiyle düzelecekse hemen gelecek seçimde İ.melihe oy vermemeye hazırım.

Ama biliyoruzki bunun yerine gelen insanda en az bunun kadar zalim ve gaddar olacaktır.

Herkez aynı bu memlekette vatandaş inek onlarda sagıcıları.

Bu gün tam 1 saat otobüs bekledim bol bol küfür ettim. Bizim şuçumuz nedir bu şaçmalıklar nedir nerde yaşıyoruz ...

Hiçmi yasama yürütme dogru düzgün çalışmayacak bu ülkede hiçmi dogru işler yapılmayacak mal geldik malmı gidecegiz ...

Hep bi karmaşa hep bi belirsizlik. Vallahi Türkiye yaşan birey uzaya gitsin sadece oksijen versinler onla bile yaşamazsa bende insan degilim. Resmen kaos ve entrikalar ülkesinde bir karınca bir sümüklü böcek misali yaşamaya nefes almaya çalışıyoruz zor zanahat...Acıyorum ve üzülüyorum bu ülkede her saniye hava alan varlıklara.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

Olay bunların gitmesiyle düzelecekse hemen gelecek seçimde İ.melihe oy vermemeye hazırım.

Ama biliyoruzki bunun yerine gelen insanda en az bunun kadar zalim ve gaddar olacaktır.

Bu gün tam 1 saat otobüs bekledim bol bol küfür ettim. Bizim şuçumuz nedir bu şaçmalıklar nedir nerde yaşıyoruz ...

Hiçmi yasama yürütme dogru düzgün çalışmayacak bu ülkede hiçmi dogru işler yapılmayacak mal geldik malmı gidecegiz ...

Hep bi karmaşa hep bi belirsizlik. Vallahi Türkiye yaşan birey uzaya gitsin sadece oksijen versinler onla bile yaşamazsa bende insan degilim. Resmen kaos ve entrikalar ülkesinde bir karınca bir sümüklü böcek misali yaşamaya nefes almaya çalışıyoruz zor zanahat...Acıyorum ve üzülüyorum bu ülkede her saniye hava alan varlıklara.

Ahaha Gökçek'e oy verdin demek.Bir de diyorsun ki başkası gelse gene aynısını yapacaktı,bak başka şehirlerde başkası gelmiş neden en pahalı otobüs ücreti bizde? Nedeni basit senin gibiler yüzünden, ee zaten kim gelse aynı zihniyeti yüzünden!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

Olay bunların gitmesiyle düzelecekse hemen gelecek seçimde İ.melihe oy vermemeye hazırım.

Bu nasıl bir ironidir ? Hem sistemden memnun değilsin hem de aynı zamanda oy verdiğin kişiler bu sistemi oluşturan kişiler. Anlamıyorum senin gibi insanları. İnsan dedim farkındaysan.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.