Şimdi Ara

Ankara'da tunali, bahceli civari mac izlenecek yerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
22.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    tunali, bahceli gibi yerlerde kiz arkadasimla mac izleyebilecegim nezih mekan onerilerine ihtiyacim var.Bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim acil rezervasyon yaptirmam gerekiyor.
    Teşekkürler

• Her taraf maç izleme yeri burada 7. caddedeki herhangi bir mekan işinizi görecektir (ara sokaklardaki kahvehane benzeri yerler hariç - ki oralarda da kızlı erkekli oluyor insanlar ama nezih dediğiniz için gitmeyin bence). Ortaköy kafe ve Tabu fena sayılmaz, fiyatları da aşırı tuzlu değildir.

Kızılay'a hiç yolunuz düşmesin. Tunalı hakkında fikrim yok.

Çok lüks yerler istiyorsanız Park Caddesi'ni tavsiye ederim ama oldukça tuzludur.
  • Hocam maç izleyeceksin nezih bir yer arıyosun hemde bahçelide tunalıda İlla ki vardır ama yerler çoktan dolmuştur rezervasyon yapılmıştır yani yer bulursan bile gitmeni önermem şahsen ben olsam gitmezdim iğne atsan yere düşmicek çoğu mekanda bide kız arkadaşınla izleyecekmişsin boşver. Eğer digiturk web tv den satın alınıyorsa ordan al evde izleyin rahat rahat
  • Herhangi bır cafeye bir konuş maç yayını var mı ? diye. Kahvehane benzeri yerlerin olduğunu zannetmiyorum. Olmadi uydu alicinin markasini söyle bir sifresini veriyim idman tv'den seyret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twanche

Hocam maç izleyeceksin nezih bir yer arıyosun hemde bahçelide tunalıda İlla ki vardır ama yerler çoktan dolmuştur rezervasyon yapılmıştır yani yer bulursan bile gitmeni önermem şahsen ben olsam gitmezdim iğne atsan yere düşmicek çoğu mekanda bide kız arkadaşınla izleyecekmişsin boşver. Eğer digiturk web tv den satın alınıyorsa ordan al evde izleyin rahat rahat

Evde digiturk var fakat mac d smartta..Satin alma sansimiz varsa gercekten alayim hemen
    @zen man
    Hocam uydu alici yok malesef digiturk receiveriyla da imkansiz sanirim biss muhabbeyi falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

Her taraf maç izleme yeri burada 7. caddedeki herhangi bir mekan işinizi görecektir (ara sokaklardaki kahvehane benzeri yerler hariç - ki oralarda da kızlı erkekli oluyor insanlar ama nezih dediğiniz için gitmeyin bence). Ortaköy kafe ve Tabu fena sayılmaz, fiyatları da aşırı tuzlu değildir.

Çok lüks yerler istiyorsanız Park Caddesi'ni tavsiye ederim ama oldukça tuzludur.

Hocam park caddesi uzak kalir arac yok.bahcelide ozellikle tavsiye edebileceginiz yerler varmi? Tam isim olursa arayip rezervasyon yaptirayim diyorum
    Misal, brothers yayin yapiyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sueño Diseño

quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

Her taraf maç izleme yeri burada 7. caddedeki herhangi bir mekan işinizi görecektir (ara sokaklardaki kahvehane benzeri yerler hariç - ki oralarda da kızlı erkekli oluyor insanlar ama nezih dediğiniz için gitmeyin bence). Ortaköy kafe ve Tabu fena sayılmaz, fiyatları da aşırı tuzlu değildir.

Hocam park caddesi uzak kalir arac yok.bahcelide ozellikle tavsiye edebileceginiz yerler varmi? Tam isim olursa arayip rezervasyon yaptirayim diyorum
    Misal, brothers yayin yapiyormu?

Brothers'da maç yayını yok hocam. Siz en iyisi Ortaköy Kafe'ye gidin, maç zamanı 20 - 30 yaş arası kızlı erkekli gruplar oturur genelde. Mekanları iyi biliyorum da sıkı bir futbol izleyicisi olmadığım için hangisinde maç var hangisinde yok tam emin olamıyorum. Yoksa 7. caddede Ortaköy Kafe'den daha güzel mekanlar var yani. Kusura bakmayın tam yardımcı olamadığım için.

• Tunalı, Bahçeli değilde Kızılay'da Koliba var. Kız arkadaşınla rahatlıkla izleyebilirsin. Güzel mekandır tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.