Şimdi Ara

Ankara'da Güvenilir ve Ucuz Foto Mak. Tamircisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canon A530 makinemin objektifinin içinde lekeler (sol kısımda dalmacıklar, üst kısımda ince siyah bir şerit) var. Üzerinde değil, içerisinde. Üst kısım tertemiz. Necatibey'de "B.urukay" var bilenler bilir. Bugün oraya götürdüm ama makinenin komple sökülmesi gerekiyormuş. 60 YTL'ye temizlerim dedi Murat Bey. Ben 25-30 bir şey verebilirim en fazla. Dediğim gibi sadece bir temizlik yapılması lazım. Tavsiye edebileceğiniz başka adresler, kişiler var mı?

4x zoom ile çekilmiş örnek foto. Zoomsuz çekince bu lekeler belirginliğini biraz kaybediyor.

• Yok mu arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz bir yer?
  • ben de b.urukay diyecektim :) erkayalara götür istersen bi..
  • yüksel caddesine çıkan metro durağının sol tarafında tekno camera var orası da işinin ehli bir yer ama dijital makinelere bakıyorlarmı bilmiyorum benim zoom çarkı kırılmış bir minoltam vardı tamir etmişlerdi ve çok da güzel olmuştu isterseniz bir uğrayın
  • ben de orayı önercektim murat bey cok para istemiş bencede sanki..bende de söyle bir sorun vardı.. garantili oldugu için yolladım erkayalara toz kacmıs dediler.. aynen zum yapınc böyle oluyor zumsuz bir sorun yoktu..

• link olmadı sanırım

TIKLAA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.