Şimdi Ara

Ankara'da göl kenarı restoran vs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ankara'da herhangi bir gölün kenarında kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği fark etmez için uygun güzel bir yer var mı bildiğiniz. Hangi göl olduğu da fark etmez

• Göksu olabilir ...
  • olabilir. Başka güzel yerler bilenler de olabilir
  • göksu yeterli bencede
  • Göksu var hocam,haftasonları kahvaltı yapmak güzel oluyor orda.
  • Göksuya lafımız yok canım yeter tabi de -benim evime 10dk- bi arkadaşı alıp gidicem göksu ona uzak kalıyo ve kalabalık olabilir diye çekiniyorum. Olmadı yine göksu.
    Teşekkür ederim
  • ey(ğ)mir
  • eymire biz girebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: THR

eymire biz girebiliyor muyuz?

taşıtsız evet
  • göksu ve gölbaşı benim en çok gittiğim yerler. gölbaşında kendin pişir kendin ye alanları da var -hoş göksuda da var ama gölbaşında daha göle yakın-. ayrıca gölbaşında olta atıp balıkta tutabilirsiniz.
  • gölmü çok komik a tabi istanbul değil orda deniz yok
    bi tane büyükçe leğen al suyu doldur yemek masasının yanına koy :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmannn94 -- 13 Nisan 2012; 1:27:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

gölmü çok komik a tabi istanbul değil orda deniz yok
    bi tane büyükçe leğen al suyu doldur yemek masasının yanına koy :D

komik mi.. Yaş kaç bi bitmediniz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ae_

göksu ve gölbaşı benim en çok gittiğim yerler. gölbaşında kendin pişir kendin ye alanları da var -hoş göksuda da var ama gölbaşında daha göle yakın-. ayrıca gölbaşında olta atıp balıkta tutabilirsiniz.

gölbaşında tam nereye düşüyo bu mekanlar, konya yolu tarafından mı giriyorz?

@Seviyeli Yarbay
    taşıtsız olması kötü oldu ya
  • şehir merkezinden konya yolu üzerinden giderken zaten gölbaşı dönüşünü görüyorsun. döndükten sonra hiç sapmadan gittiğin zaman bir 5-7 kilometre sonra yolda sayıştayın lokali var hemen sonraki kavşakta gölbaşının çevresinde kurulan mesire yerlerinin otoparkı var.
  • quote:

şehir merkezinden konya yolu üzerinden giderken zaten gölbaşı dönüşünü görüyorsun. döndükten sonra hiç sapmadan gittiğin zaman bir 5-7 kilometre sonra yolda sayıştayın lokali var hemen sonraki kavşakta gölbaşının çevresinde kurulan mesire yerlerinin otoparkı var.

çok teşekkür ederim çok makbule geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THR -- 13 Nisan 2012; 14:45:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THR

quote:

şehir merkezinden konya yolu üzerinden giderken zaten gölbaşı dönüşünü görüyorsun. döndükten sonra hiç sapmadan gittiğin zaman bir 5-7 kilometre sonra yolda sayıştayın lokali var hemen sonraki kavşakta gölbaşının çevresinde kurulan mesire yerlerinin otoparkı var.

çok teşekkür ederim çok makbule geçti

önemli değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.