Şimdi Ara

Ankara da 110bin e nereden ev alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankaraya yerlesmek istiyorum.cebecide 5 yıldır kaliyordum simdi ev almak istiyorum ancak cüzi bir miktar var elimde. Nereden ev alabilirim? Batikent te var mıdır mesela bu fiyata daire ?

• Bence o paraya istediğin yerden ev alabilirsin deniz manzarası olmadığı için pek fiyat geçirmezler
    sokaklarda dolaş emlakçıların camlarına bak

Ama eve bakmaya gittiğinde bi ses kontrolu yap hocam kağıt gibi duvarı olan binada oturmak istemessin
  • kadirtncs kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun hocam demetevlerdeki arkadaşım da öyle demişti
  • sonra komşuyla beraber ossırmalı sıçmalı
  • Biz İstanbulda 250 Milyara ev alamıyoruz, sizin ağzınız neler söylüyor.
  • renkli yazı
  • KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    Hocam burda deniz yok fiyatlar düşebiliyor, bu fiyat alt limit emin olun her semtte bulunmaz ki bulunan ev de merkeze yaklaştıkça eski hale bürünüyor
  • Hocam çinçinden alın hem elinize parada kalır:D:D
  • SirAlex kullanıcısına yanıt
    Hocam elimizde para kalır daha sonra elimizle beraber kaybederiz mazallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirtncs

Bence o paraya istediğin yerden ev alabilirsin deniz manzarası olmadığı için pek fiyat geçirmezler
    sokaklarda dolaş emlakçıların camlarına bak

Ama eve bakmaya gittiğinde bi ses kontrolu yap hocam kağıt gibi duvarı olan binada oturmak istemessin

sen nerede yaşıyorsun

Ankarada TOKİ evleri bile 150 bin tl üstünde o da balici ve uyuşturucu satılan yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirAlex

Hocam çinçinden alın hem elinize parada kalır:D:D

çoluğu çocuğu olan orada yaşamaz
  • Etimesgut
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

Biz İstanbulda 250 Milyara ev alamıyoruz, sizin ağzınız neler söylüyor.

Ankara da orta seviye 3+1 kullanışlı ev 250 - 350 bin tl

Arkadaş iyi sallamış
  • duygusal-adam kullanıcısına yanıt
    Hocam etimesguttaki evler gayet uygun, ulaşım konusunda banliyo tren ile kac dk?

Sahibinden girip aratin arkadaslar 110bin e alinacak evler mevcut.tabi ki yeni ev beklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

Hocam etimesguttaki evler gayet uygun, ulaşım konusunda banliyo tren ile kac dk?

Sahibinden girip aratin arkadaslar 110bin e alinacak evler mevcut.tabi ki yeni ev beklemeyin

30 dk civarı falandı galiba ben akderedeyim kızılay cebeci cok yakın 110 a da bulursun ama varoş semti o yüzden tavsiye etmiyorum
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    anladık tamam ankarada oturuyorsun

Ama biraz gezmeni tavsiye ederim hocam kendi oturduğun çevrenin fiyatları ile başka çevrelerin fiyatları aynı olacağı anlamına gelmez

istanbulda çok iyi olmayan ama sorunsuz bi semtten kadıköye 1 saate giden metroya yakın 70 bin tl ye 2+1 ev aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirtncs -- 3 Temmuz 2016; 2:13:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirtncs

anladık tamam ankarada oturuyorsun

Ama biraz gezmeni tavsiye ederim hocam kendi oturduğun çevrenin fiyatları ile başka çevrelerin fiyatları aynı olacağı anlamına gelmez

istanbulda çok iyi olmayan ama sorunsuz bi semtten kadıköye 1 saate giden metroya yakın 70 bin tl ye 2+1 ev aldım
    Etimesgut taraflarına bak veya şentepe demet

• kadirtncs kullanıcısına yanıt
    hocam dediğiniz evi kaç senesinde almışsınız bide ev kaç senelik ti?
  • 4 sene önce aldık

99 depremini görmüş

Orada söylediğim temsiliydi arayan bulur anlamında yazmıştım

Satıcıya acil para lazımdır vb. vb. vb.
  • Ümitsizliğe kapılmamak lazım bir yerlerden çıkıyor az da olsa misal çankaya da suan 10 15 tane buldum iclerinden 2-3 tanesi ideal duruyor

Hur..yet emlak tavsiyemdir digerlerine bakmaniza dahi gerek yok bunu anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3_majestik -- 3 Temmuz 2016; 3:25:00 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.