Şimdi Ara

Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
102
Favori
131.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Cuma günü(07/07/2017) içerisinde Samsun'da çekimde olacağız, Cumartesi günü tekrar hizmet vermeye başlayacağız, iyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1984FilmFotoğrafSanat -- 6 Temmuz 2017; 18:11:48 >
  • Uşak'ta 8 tanesini 20 TLye cekildim. Fotografcilar odasi karar almis Uşak icinde her yerde ayni fiyat verilecek diye. Boyle esnaf kardeslerimizi sonuna kadar desteklememiz gerekir diye dusunuyorum. Ankara'ya yolum duserse lazim olmasa da cektirecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresarı

Uşak'ta 8 tanesini 20 TLye cekildim. Fotografcilar odasi karar almis Uşak icinde her yerde ayni fiyat verilecek diye. Boyle esnaf kardeslerimizi sonuna kadar desteklememiz gerekir diye dusunuyorum. Ankara'ya yolum duserse lazim olmasa da cektirecegim.

Aslında bu karar Ankara içerisinde de kısmen var, bu kampanya sadece bu platforma özeldir, iyi günler...
  • Dün çektirdim, herkese tavsiye ederim.
  • Hocam bugün acik misiniz? Vesikalık ne kadara cekiyorsunuz acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canınıyerim -- 10 Temmuz 2017; 12:23:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

Hocam bugün acik misiniz? Vesikalık ne kadara cekiyorsunuz acaba

Şu anda işletmedeyiz bekleriz sizi .
  • Ben de gelmeyi düşünüyorum bugün veya bu hafta içi ama hem gözlüklü hem gözlüksüz çekebilir miyiz? Ehliyet raporunda gözlük veya lens yazıyor ama şimdi sorun çıkarmasınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: JustCrew

Ben de gelmeyi düşünüyorum bugün veya bu hafta içi ama hem gözlüklü hem gözlüksüz çekebilir miyiz? Ehliyet raporunda gözlük veya lens yazıyor ama şimdi sorun çıkarmasınlar.

Tabi ki halledebiliriz, bekleriz sizi de , iyi günler...
  • merhaba ben birşey soracaktım fransaya giderken pasaport için biyometrik fotoğraf çektirmiştim. pasaport için olan fotoğrafla kimlik için olan fotoğrafın özellikleri aynı mı yeniden çektirmem gerekir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: electra_kku

merhaba ben birşey soracaktım fransaya giderken pasaport için biyometrik fotoğraf çektirmiştim. pasaport için olan fotoğrafla kimlik için olan fotoğrafın özellikleri aynı mı yeniden çektirmem gerekir mi?

ölçüleri doğru ise kullanılabilir, normalde 2 fotoğraf da aynı ölçüde olmak zorunda.Pasaport için çektirdiğiniz fotoğrafı kimlikte kullanabilirsiniz,ama elinizdeki vize fotoğrafı ise kullanılamaz.
  • Bugün çektirdim ben de gerçekten çok ilgili ve işinde usta bir kişi umarım başka işlerde de görüşürüz. Forumda da böyle konular görmek çok güzel gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Altındağ, Beşikkaya Mahallesinde Taş Fırın'ın yanında AVŞAR PHOTOPGRAPY 8 tl ye çekiyor bilginiz olsun.Öyle merdiven altı bir yer falan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Ankara Altındağ, Beşikkaya Mahallesinde Taş Fırın'ın yanında AVŞAR PHOTOPGRAPY 8 tl ye çekiyor bilginiz olsun.Öyle merdiven altı bir yer falan değil.

Lütfen en baştan mesajları okuyunuz, merdiven altı bir işletme değiliz, Ankara'nın göbeğinde vergimizi verip faturamızı keserek iş yapıyoruz,iyi günler...
  • Ben de az önce fotoğraf çektirdim. Selim kardeşim güzel bir sohbet eşliğinde fotoğrafları hazırladı. İşindeki becerisi ve kişilik olarak dört dörtlük bir insan. İlgisine teşekkür ediyorum, Cumartesi günü eşim ve çocukları da götüreceğim.
  • Hocam sadece son mesajları okuyanlar için teyit edeyim ben de 12 adet biyometrik foto 10 tl doğru mudur? Bir de stüdyonun olduğu sokak veya caddede otopark imkanı var mı ? Yarın ailemle birlikte gelmeyi düşünüyoruz gelmeden önce uygunluk durumunuz için arayabiliriz değil mi?İlginiz için teşekkürler bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veyselsinan -- 12 Temmuz 2017; 15:58:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselsinan

Hocam sadece son mesajları okuyanlar için teyit edeyim ben de 12 adet biyometrik foto 10 tl doğru mudur? Bir de stüdyonun olduğu sokak veya caddede otopark imkanı var mı ? Yarın ailemle birlikte gelmeyi düşünüyoruz gelmeden önce uygunluk durumunuz için arayabiliriz değil mi?İlginiz için teşekkürler bu arada

Sadece bu platforma özel 12 tane biometrik(vize fotoğrafı hariç) fotoğraf 10 lira, kendi otoparkımız mevcuttur.İyi günler...
  • Bugün fotoğraf cektirmeye gittim ben de.

Ilk sayfalarda yazıldığı gibi merdiven altı bir işletme değil kesinlikle

cok özenli çalışıyor ve sohbeti keyifli biri.

Fotograf cektireceksiniz buraya ugramanizi tavsiye ederim

• 1984FilmFotoğrafSanat kullanıcısına yanıt
    Sayın arkadaşım ben sana her hangi bir şey demedim.
    Kaldı ki konuyu açanda siz değilsiniz.Konu reklam konusu mu tanıtım konusumu onu bile algılayamadım...

Ben sadece evimin yanındaki fotoğrafçı dan bahsettim.Benim o bahsedilen yere gidip gelmem maliyet olarak 10 tl tutuyor.Benim gibi birisi varsa gelip güzelce 8 tl ye fotoğrafını çektirebilir.
  • ben de bugün çektirdim saolsun çok memnun kaldım tavsiye ederim
  • Gün içerisinde dış çekimde olacağız, iyi günler...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.