Şimdi Ara

ankara beltek kursları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar beltek kursuna yazılmak ıstıyorum onceden gıden varmı? tavsıye edermısınız artıları ve eksılerı neler ? bılgısayar desteklı elektronık devre kursuna gıdecem yardımcı olan cıkarsa cok sevınırım

• Ben daha önce bir kaç kursuna gittim.Şimdi ne kadar para yatırılıyor bilmiyorum ama benim zamanımda sadece 10 TL yatırıyordun kayıt olurken ve gayet de iyi eğitim veriyorlar. Zaten Gazi Üniversitesi'nin hocaları giriyor derslere. Ben gitmenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turan_y

Ben daha önce bir kaç kursuna gittim.Şimdi ne kadar para yatırılıyor bilmiyorum ama benim zamanımda sadece 10 TL yatırıyordun kayıt olurken ve gayet de iyi eğitim veriyorlar. Zaten Gazi Üniversitesi'nin hocaları giriyor derslere. Ben gitmenizi tavsiye ederim.

Sen hangi kurslara gitmiştin?
  • Ben web tasarım kursu,solidworks katı modelleme kursu ve mikrodenetleyiciler kursuna gitmiştim.
  • Merhaba

Bende Beltek kursuna katılmak istiyorum. Üniversite(Matematik) mezunuyum ve Bilgisayara giriş C++ gibi dersler aldım. Bu dersler bilişim teknolojideki kurslardaki ön şartı sağlarmı??

C++ Programlama
    Solidworks
    Dış Ticaret
    Bilgisayarlı Ön Muhasebe
    Web Tasarımcısı-1
    Görsel Programlama-1

Aklıma bu programlar takıldı. Bu programlardan hangisi yararlı iş alanında.Çünkü Sadece 2 veya 3 ayımı harcıyabilirim, almışken en iyisi hangisidir
    Sizin önerilerniz??
    Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum....

Çakışma olmadığı sürece aynı anda 2 kurs alabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mek38 -- 11 Kasım 2011; 1:30:52 >
  • quote:

Ben daha önce bir kaç kursuna gittim.Şimdi ne kadar para yatırılıyor bilmiyorum ama benim zamanımda sadece 10 TL yatırıyordun kayıt olurken ve gayet de iyi eğitim veriyorlar. Zaten Gazi Üniversitesi'nin hocaları giriyor derslere. Ben gitmenizi tavsiye ederim.

Ben Ankara Üniversitesinde okuyorum Web tasarım dersıne katılmayı dusundum ama farklı Universitelerden öğrencileri GAzi kabul ediyor mu ?
  • Bildiğim kadarıyla öyle bir sınırlama yok.Belli kriterler arıyorlar,onları sağlıyorsa herkesi alıyorlar diye biliyorum.
  • Kriter olarak temel bilgisayar dersleri yazıyor ben şuan o dersleri alıyorum heralde kabul ederler başvuru yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usperanza

quote:

Ben Ankara Üniversitesinde okuyorum Web tasarım dersıne katılmayı dusundum ama farklı Universitelerden öğrencileri GAzi kabul ediyor mu ?

Bildiğim kadarıyla üniversitede okuyup okumaman bile önemli değil. (Bu arada aynı okulda aynı bölümdeyiz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehanu

quote:

Orijinalden alıntı: usperanza

quote:

Bildiğim kadarıyla üniversitede okuyup okumaman bile önemli değil. (Bu arada aynı okulda aynı bölümdeyiz)

:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.