Şimdi Ara

ANKARA BATIKENT AKKENT 3 KONUTLARI SAHİPLERİ PLATFORMU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
31.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enkznk

foruma katılım artmaya başladı, bu da güzel bi gelişme...Biz A blok sakinleri olacağız inşallah. katılan arkadaşlar blok ve daire numaralarını, mesleklerini ve çocuklu olup olmadıklarını belirtirlerse komşularımızı şimdiden tanımış ve sitenin insan profili hakkında bilgi sahibi oluruz diye düşünüyorum.

Bizim dairemiz A Blok 15 numara 3.kat. Eşimde, bende Jeoloji Mühendisiyiz. Biri 5 diğeri 1 yaşında 2 kızımız var. Komşularımıza şimdiden teşekkürler...

Biz de A Blok 4. Kat 17 Numaralı daire sahibiyiz. Eşim lise ingilizce öğretmeni, ben bilişim sistemleri üzerine çalışıyorum. 10 yaşında oğlum, 6 yaşında bir de kızım var.

Bu başlıkta devam edip genel site profilimizi yansıtalım arkadaşlar. Umarım yakın bir zamanda da ailelerimizle birlikte bir tanışma toplantısı düzenleriz.

• sizinle baya yakın komşu olacağız. çocuklarınızı allah bağışlasın...özellikle 6 yaşında kızınız olması beni çok mutlu etti benim büyük kızım şu an oturduğum sitede yaşıtı ve hemcinsi (belli yaşa kadar hemcinslerini arıyorlar) arkadaş olmamasından çok sıkıntı çekiyor, evde olduğu dönemlerde....umarım iyi anlaşır ve güzel arkadaşlıklar kurarlar...Tanışma toplantısı fikri güzel, ama biraz daha foruma katılımın artmasını beklesek daha verimli olur bence...teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enkznk -- 14 Ekim 2010; 12:01:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wisher

quote:

foruma katılım artmaya başladı, bu da güzel bi gelişme...Biz A blok sakinleri olacağız inşallah. katılan arkadaşlar blok ve daire numaralarını, mesleklerini ve çocuklu olup olmadıklarını belirtirlerse komşularımızı şimdiden tanımış ve sitenin insan profili hakkında bilgi sahibi oluruz diye düşünüyorum.

Bizim dairemiz A Blok 15 numara 3.kat. Eşimde, bende Jeoloji Mühendisiyiz. Biri 5 diğeri 1 yaşında 2 kızımız var. Komşularımıza şimdiden teşekkürler...

Biz de A Blok 4. Kat 17 Numaralı daire sahibiyiz. Eşim lise ingilizce öğretmeni, ben bilişim sistemleri üzerine çalışıyorum. 10 yaşında oğlum, 6 yaşında bir de kızım var.

Bu başlıkta devam edip genel site profilimizi yansıtalım arkadaşlar. Umarım yakın bir zamanda da ailelerimizle birlikte bir tanışma toplantısı düzenleriz.

A Blok 1. kat 6 numara.Eşim ev hn. ben kamu kurumunda çalışıyorum.11 yaşında kızım,1 yaşında oğlum var.

• Merhaba, biz de c bloktan bir daire aldık. Sizler gibi duyarlı komşularımızın olması bizi mutlu etti doğrusu.Güzel bir düşünce bu platform, düşünen komşumuza teşekkürler. İnşaatı en son bir hafta önce gördüm ,C blok 2. kata kadar gelmişti... biz torpilliyiz galiba eğer bir birliktelik oluşturabilir ve beraber hareket edersek projedeki eksiklik ve aksaklıkları daha ekonomik şekilde giderebiliriz. hepimize şimdiden hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar bir bakayım dedim daha 8 daire sahibi olmuşuz. Henüz sayımız çok az. Akkent 3 ün %60-70 i satılmış. Bu da önemli bir sayı olmalı. Umarım yakın zamanda bu forumumuzdan haberdar olurlar.
  • size katılıyorum...sayımız gerçekten henüz çok az...diğer daire sahiplerini forumdan haberdar etmek için bir yöntem bulunabilir mi diye düşünüyorum...fikri olan komşularımız var mı?
  • Bu ne læ?
  • Harbiden de bu nedir ? Hep yeni üyelik alıp girmiş insanlar. Enteresan, reklam kokusu sezmemek elde değil.
  • adam reklam yapıyor
  • İnternetle haşır neşir olmayanlar için bu forumu bulmak zor doğal olarak.

Eminim sizler de google da aratarak bulmuşsunuzdur.

Birde arada reklam, vs gibi dışarıdan yorumlar var. Mesajlarda bakıyorum sadece isteklerimizi toplu halde nasıl iletiriz ve komşularımızla tanışma konuları var. Akıllarına takılan nokta, neden forumun hep yeni üyeler bu platformda. Bu başlığı görüp katılmak isteyen üye oluyor. Bir de sistemde sorun var galiba. Mesaj yazdıkça mesaj sayacı artmıyor.

Kredi şu bu ile daha ortada olmayan bir daire sahibi olduk, bir de reklam yapacağız.

Tüm arkadaşlara güzel bir haftasonu diliyorum.
  • Bizde AKKENT 3'te B blokta 4+1 daireye girdik. 12 ve 14 yaşlarında 2 kızımız var. Evlerin planlarında değişiklik yapılacağını pek sanmıyoruz ama mutfağın salonla oturma odasının arasında olmasını arzu ederdim. Birde AKKENT 2 'deki tuvaleti banyoya katmışlar tuvalet önemli değil ama çamaşırlık yada kiler odası yapabilirlerdi.Aynı fikirleri paylaşacak komşularımız varsa belki dikkate alırlar. Bu forum için de teşekkür ederim. Herkese iyi günler dilerim.
  • bu hafta sonu itibariyle A blok 5.kata kadar çıkmıştı...bilgilerinize
  • her toplu konuç için bir konu açılacaksa burası emlak ofisine döner beyler, yapmayın...
  • FORUM KURALLARINA AYKIRI Bİ DURUM MU VAR.... KURALINA UYGUN HERŞEY İLE İLGİLİ FORUM AÇILABİLİYOR...BAKARSANIZ ARABA GALERİSİNEDE DÖNMÜŞ BURASI O ZAMAN...LÜTFEN BEYLER ASIL SİZ BUNU YAPMAYIN...BİLGİ PAYLAŞIMINDAN NEDEN BU KADAR RAHATSIZ OLUNUYO...
  • quote:

FORUM KURALLARINA AYKIRI Bİ DURUM MU VAR.... KURALINA UYGUN HERŞEY İLE İLGİLİ FORUM AÇILABİLİYOR...BAKARSANIZ ARABA GALERİSİNEDE DÖNMÜŞ BURASI O ZAMAN...LÜTFEN BEYLER ASIL SİZ BUNU YAPMAYIN...BİLGİ PAYLAŞIMINDAN NEDEN BU KADAR RAHATSIZ OLUNUYO...

Komşum bu paylaşımdan insanların neden rahatsız olduğunu anlamak zor.Neyse A blok 5.kata kadar gelinmiş olması güzel.Bu hafta sonu bende bir ziyaret yapacağım...
  • Merhabalar bizde B blok 8.kattan daire aldık.Ben Mali Müşavirim,eşim ev hanımı 2 yaşında bir kızımız var.Yeni evimizde oturacağımız günü heyecanla bekliyoruz.Forumda yazılan reklam konusuna gelince kesinlikle katılmıyoruz.Akpınar inş.gibi köklü bir firmanın zaten reklama ihtiyaç duymadan satışa çıkardığı dairelerinin büyük bir bölümünü sattığını biliyoruz.
    Bizim bu forumdaki amacımız komşularımızla tanışmak ve inşaatın gidişatı hakkında sanal ortamda bilgi alışverişinde bulunmak.
  • Merhaba,evleriniz hayırlı olsun konuyu pek okumadım zaten alakam da yok.Sadece sizin ankarayı iyi bildiğinizi düşünüp bir soru sorayım dedim.

Ben önümüzdeki yaz kısmetse ankaraya okumaya geleceğim ve bana 1+1,2+1 ne olursa kiralık ev lazım.300-400 e temiz ev var mıdır ankarada?Merkeze uzaklığı çok farketmez otobüs,metro güzergahı üzerinde olduğu sürece.Güzel semtler söyler misiniz ev bakmak için?Sahibinden com da bakıyorum bir sürü 200 liraya toki evlerini kiraya veriyorlar tam benim istediğim gibi site içinde sessiz sakin temiz evler 200 de çok iyi ama toki anlaşmasında bir madde varmış ev kiralanamaz diye ondan vazgeçtim sokak ortasında kalmayalım bi anda.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkentliyiz

Merhabalar bizde B blok 8.kattan daire aldık.Ben Mali Müşavirim,eşim ev hanımı 2 yaşında bir kızımız var.Yeni evimizde oturacağımız günü heyecanla bekliyoruz.Forumda yazılan reklam konusuna gelince kesinlikle katılmıyoruz.Akpınar inş.gibi köklü bir firmanın zaten reklama ihtiyaç duymadan satışa çıkardığı dairelerinin büyük bir bölümünü sattığını biliyoruz.
    Bizim bu forumdaki amacımız komşularımızla tanışmak ve inşaatın gidişatı hakkında sanal ortamda bilgi alışverişinde bulunmak.

bıdı bıdı bıdı

reklama ihtiyacı falanda yokmuş...

yesinler sizi...

sizin inş. sahipleri fakir mi?

niçin böyle bedava reklam yöntemini seçiyorlar?

Bak ne güzel açılan pencereler var...

Boy boy reklamlarınızı gururla yayınlarsınız orada...

yapmayın beyler, yapmayın dh tayfası zekidir yemezler böyle tezgahları...

• Bu başlığı, inşaat sahiplerinin daire sahiplerine bir tanışma toplantısını çok görmesi ve bilgi akışı sağlamaması nedeni ile , henüz inşaatı devam eden bir sitedeki gelecekteki komşularımızın şimdiden tanışıp ileride oluşabilecek veya şimdiden olumsuz bulduğumuz durumları toplu olarak ilgililere bildirme bakımından daha etkili olabiliriz amacı ile açmıştım.

Ayrıca komşularımızın bu başlıktan haberdar olup sayımız artınca bir tanışma buluşmasının gündeme gelmesi ise diğer bir hedefimiz.
    Sonuçta çoğumuz elimizde ne varsa elden çıkarıp daha hesaplı ev sahibi olabilmek adına böylesi bir yolu tercih ettik.

Sitenin reklamını yapmak için bu foruma giren varsa çok mantıklı gelmiyor. Çünkü inşaatın ileri seviyelerinde kimbilir ne şikayetlerimiz olacaktır. Eğer bu kendi içine kapalı formu dışardan sosyal anlamda ilginç bularak takip etmek isyenler varsa hiç sorun yok. Ancak hem forumu takip edip hem de sürekli reklam, vs gibi suçlamalar yöneltilmesi iyi niyetli olan tüm katılımcıları olumsuz etkiliyor. "Şikayet Et" butonu ile düşüncelerinizi DH yönetimine iletebilirsiniz. Olumlu bulurlarsa formumuzu zaten kitleyeceklerdir.

Zamanla, görev çıkartıp, şirket çalışanları aramıza giremez mi? Tabiki olabilir ancak tavırlardan bu durum hemen anlaşılacaktır.

Tüm komşularımıza iyi bir hafta diliyorum.

• bıdı bıdı bıdı

reklama ihtiyacı falanda yokmuş...

yesinler sizi...

sizin inş. sahipleri fakir mi?

niçin böyle bedava reklam yöntemini seçiyorlar?

Bak ne güzel açılan pencereler var...

Boy boy reklamlarınızı gururla yayınlarsınız orada...

yapmayın beyler, yapmayın dh tayfası zekidir yemezler böyle tezgahları...

HODRİ MEYDAN detaylı bilgi almak istersen ve yazılanların doğruluğunu tepit etmek istersen buyrun ilgili firmaya beraber gidelim.

EĞER SÖYLENENLER BİZİM DEDİĞİMİZ GİBİ İSE BURADAKİ FORUM KOMŞULARIMIZDAN ÖZÜR DİLEYECEKSİNİZ.
    AMA SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ REKLAM YAPIYORSAK O ZAMAN BEN ŞAHSIM ADINA BURADA REKLAM YAPTIĞIMI İTİRAF EDECEĞİM.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.