Şimdi Ara

Ankara- Ankamall MacFit 12 aylık Fitness Üyeliği (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
2
Favori
40.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ankyra yetkilileri seni bulup dava açmalılar benceİnsanın gideceği varsada şu mesajı gördükten sonra gitmez...Neden bu konunun altına kendince ankyranın reklamını yapma gereği hissettin???
  • yarın gelecek arkadaşlar kimler bakalım ?? :)))) bit tanıyalım bakalım birbirimzi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

yarın gelecek arkadaşlar kimler bakalım ?? :)))) bit tanıyalım bakalım birbirimzi

ben yarın aksam belki gelirim ama zor gozukuyor . içeri 2 hafta önce falan bi bakmıstım baya cafcaflı olmus:)) bakalım yoğunlukta olmazsa süper olacak bide fiyatlar sabit kalacak bizim için o da güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: faroo1453

quote:

yarın gelecek arkadaşlar kimler bakalım ?? :)))) bit tanıyalım bakalım birbirimzi

ben yarın aksam belki gelirim ama zor gozukuyor . içeri 2 hafta önce falan bi bakmıstım baya cafcaflı olmus:)) bakalım yoğunlukta olmazsa süper olacak bide fiyatlar sabit kalacak bizim için o da güzel

bende yarın öğleden sonra bi girip ilk sporumu yapacam.. aynen, fiyat konusu bizim için iyi oldu gerçekten
  • istanbulda var mı böyle ucuza mac veya herhangi bi spor salonu ?
  • quote:

Ben de Salı gününden itibaren başlarım galiba.Şu üşengeçliğimi bi atarsam inş :)
  • Bende Salı günü geleceğim. Ben aylık üyelik yaptımda arkadaşlar benden 90 TL katılım ücreti kesmediler ama orada yazıyor. Sizde de böyle bir durum oldu mu :)
  • Mc donaldsın yanında açsalardı bari :) bari tuvaletlerin ismide değişsin macşit olsun havuz olsa neyse de ankamalın o kalabalığına bunun için gidilir mi?
  • Gidenler var mı? İlk izlenimleriniz neler? Daha iki hafta uğrayamayacağım. Merak ettim.
  • Kampanya bitti mi? Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Değilse ne zaman bitecek? Bittiyse konuyu biten fırsatlara taşımak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar gelin görün, gayet güzel olmuş. ben saat 2-5 arası sporumu yaptım. Ancak % ten sonra kalabalık olmaya başladı.. Malum iş çıkışı...
  • İs cikisi biraz kalabalikti ama salon guzel olmus

• Salona giris isinlanma modulune girer gibi. Rezalet bir sey. Insanlar iceri girip cikamiyor. Cikarken gorevliye bu kapiyi degistirin, girip cikamiyoruz rezillik dedim. Gidince gorursunuz. Komedi :)

Salon guzel. Aletler yeterli. Kosu bandinda is cikisi yer bulmak mucize. Kosu bandinda sira bekleyenler vardi.

Agirliklar cok kaliteli. Sayisi yeterli

Ab flex tipi mekik cekilen aletler yok. Bu benim icin hayal kirikligi oldu

Personel sivil giyinmis. Arada dolaniyorlar. Macfit'in personel kiyafetini giyseler, ustunde trainer, staff yazsa iyi olmaz miydi??

Salonda kagit havlu yok. Tuvaletlerde ve duslarda basmali musluklar kullanilmis. Dus yaparken musluga surekli basmaniz lazim yoksa su kesiliyor!! Sicak-soguk su ayari da yapamiyorsunuz. Yani Insanlari illet edip dustan cabuk cikmak amaclanmis. Hem su tasarrufu, hem dus sirasini onlemek. Gidin gorun. Sinir bozucu.

Ayrica duslarda 1 tane aski var. Ondan bile tasarruf edilmis.

Tum bunlara ragmen soyunma odasi dizayni hos ve ferah. Musluk sorunu kesinlikle cozulmeli!

Iceri girerken yogun bir kalabalik gordum. Melih gokcek halka naylon top dagitiyor sandim. Meger spinning sirasiymis. Randevulu gelenler ve gelmeyen olursa diye bekleyenler. Spinning onunde kalabalik. Ilginc... fakat spinning nerdeyse her gun var...

Ilk gun evde gibi spor yaptim. Gorevli bulmak zor. Trainerlar zaten sivil giyinmis, ev sahibi gibi gorunen 2 kisiye siz hoca misiniz diye sordum. Biri hoca cikti. Hoca bulmak icin biraz ozguven gerekiyor :)

Kosu bantlari guzel. Samsung kullansam da kosu bandinda Iphone sarj cihazinin dusunulmus olmasi guzel. Ama kosu bantlari bize soyledikleri sayi degil. Cok cok az. Gidin gorun...

Pazartesi gunu yogun olmasi normal. Burasi da cok yogundu. Ilk gunden bu kadar yogun olmasi gozumu korkuttu. Sanki daha iyi gunlerimizdeyiz gibi :)

Asma kilitsiz giderseniz benim gibi arabayi cuzdani allaha emanet edersiniz. Ya da 15 lira verip asma kilit alirsiniz. Ben 15 lira fiyati gorunce allaha emanet etmeyi tercih ettim :)

Salon guzel. Genis. Aletler bol. Alet duzeni Biraz sikisik ama olsun. Ilk gunde, Kosu bantlari ve mekik cihazlari disinda eksik goremedim. Dedigim gibi kalabalik. Muzik yayini guzel. Soyunma odalari guzel. Kagit havlu cimriligini sevmedim. Musluk olayi ise facia. Bu paraya bu salon. Varlik icinde yokluk :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 6 Ocak 2014; 22:48:19 >

• boombip kullanıcısına yanıt
    Serbest ağırlık alanı nasıl hocam. dumbeller , barlar falan yeterli mi ? çalışma alanı geniş mi
  • hocam ne beklıyosunuz daha salondan anlamadım. musluk tabıı kı basmalı olacak macfiti gectim panora macte bile basmalı. adam bu kadar uygun fıyata gayet guzel hızmet sunuyorsa belli ki bi yerlerden kısacak ki kar etsin. anlamak cok zor olmamalı. bu fiyata millet mahallesindeki dandik salona gidecegine buraya geliyor. aylık 40 lira verip daha ne bekliyorsunuz ücretsiz spa falan mı ? özellikle kilo vermek isteyenlerin ilacı kardiyonun kralı spinning dediğiniz nimeti bu fiyata bu kalitede baska bır yerde bulamazsınız. ancyranın 90lı yıllardan kalma bısıkletlerıyle izbe gibi bir köşede yapmaya calıstıgınız spinningi burada yeni bisikletlerle ve açık ara daha kaliteli eğitmenlerle yapmaya yeğlerseniz de diyeceğim bir şey yoktur. milleti alakasız soğutmaya gerek yok
  • Objektif gozlemlerimi yazdim. Isteyen sogur isteyen kosarak kayda gelir

• Aylik uye olsam ne kadar ucret oduyoruz ?

Yillik olmadan once 1 yada 2 ay deneme suresi gecirmem lazim :)

• Aylık deneme için kayıt olmayı düşünüyorum Kazandan bya uzaktan gelcem umarım hayal kırıklıgı olmaz :)
  • Fiyat değişmiş

72 tl aylık 60 tl den yıllık yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Objektif gozlemlerimi yazdim. Isteyen sogur isteyen kosarak kayda gelir

+1 katılıyorum

parası ucuz diye kalite yerlerde olmak zorunda değil?..ankamall da salon açmayı biliyorlar da arkadaşın yazdığı küçük hataları farkedemiyolar mı?

duş yaparken musluğa sürekli basmak ne demektir yahu? o beğenmediğiniz mahalle arasında bile yok bu dandik sistem..siz ankamallde süper lüks sporunuzun tadına çıkarmaya bakın mahalle arası salonlar bize yeter böyleyse
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.