Şimdi Ara

[ANKA] Cataclysm Classic™ - Oyuncu ALIMLARI AÇILDI. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
10.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 3 bossta bol şanslar. Progress'te world 100'de olamasanızda oyuncu bulup raid yapabilmede kesinlikle ilk 100 içindesinizdir. Başarılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Son 3 bossta bol şanslar. Progress'te world 100'de olamasanızda oyuncu bulup raid yapabilmede kesinlikle ilk 100 içindesinizdir. Başarılar.

Doğrudur, teşekkür ederiz

• Classic WoW'da end content ve Naxxramas'ı oynamak isteyenlere kapımız açık aynı zamanda Classic TBC 2021 ihtimaline karşın first clear runlarda yer almak için zaman var

Daha fazla detayı için discord üzerinden /w Tedi ya da diğer Officerlarla iletişim kurmanızı bekleriz

• Classic WoW'un sonlarında olsak da bizimle oynamak isteyenlere kapımız açık. Classic TBC'de bizimle oynamayı düşünenleri de bekleriz  

• TBC Hazırlıklarımız son sürat devam ediyor. Buranın da bir tozunu alıp güncelledik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANKA Guild -- 2 Nisan 2021; 1:10:57 >
  • sizin serverda oyunu bırakmış hesabını satan bir hunter varmı? gold filan sitemiyorum sadece 60char arıyorum tbc için.

• sa, alımlarınız devam ediyyorsa dahil olabilirmyim size?

zamanında kaele kadar tüm bossları offtank olarak yapmıstım. simdi hunter oynamayı planlıyorum. serverınızda yeni char actım.

• Gehennas cok kalabalik bir server yalniz. cok bekletiyor

• @druen bize discord üzerinden ulaşabilirsin ve burdan herhangi bir şey sorabilirsin. Raider olmak istiyorsan Tedi ve Mardoth ile konuşabilirsin

@ariaven Elbette o yüzden Ashbringer'dayız. TBC geldiği anda rahatlıkla oynayabileceğimizden gayet eminiz.

TBC'de tüm türk guildlere başarılar  

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.