Şimdi Ara

[ANKA] Cataclysm Classic™ - Oyuncu ALIMLARI AÇILDI. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
10.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel
  • Güncel
  • https://twitter.com/anka_guild/status/1289909623336493062

Bang a Gong!

ANKA, Kadim Kale Ahn'Qiraj'a giden War Effort yolunda, Ashbringer Gong'unu çalacak seçkin guildler arasında yer almanın ve bunu başaran tek Türk guildi olmanın sevincini ve gururunu sizlerle paylaşıyoruz

[ANKA] Cataclysm Classic™ - Oyuncu ALIMLARI AÇILDI.

Edit:

Nihayet bitirdik! Türkiye'yi temsil etmekten gurur duyduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANKA Guild -- 12 Ağustos 2020; 15:57:11 >

• Merhaba guildiniz hala aktif mi acaba wow classicde devam etmek istiyorum, eğer yeni üyelere açıksa guildiniz katılmak isterim.
  • www.ankaguild.com adresinden başvurabilirsin.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 19 Eylül 2020; 15:9:1 >
  • Şaşırdık mı bu cevaba hayır :) he ya he hep öğledir :).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajınıza alıntı yapıyorum fakat silmişsiniz. Biraz ileri gittiğinizi düşündünüz(veya düşündüler) Bende iyi niyetinizden ötürü cevap olan kısmı siliyorum. AQ40'taki başarınızdan dolayı tebrik ediyorum. 40 kişi sabahın o saatinde toplayabilmek büyük başarı. Naxx'ta başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 31 Ağustos 2020; 18:44:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Mesajınıza alıntı yapıyorum fakat silmişsiniz. Biraz ileri gittiğinizi düşündünüz(veya düşündüler) Bende iyi niyetinizden ötürü cevap olan kısmı siliyorum. AQ40'taki başarınızdan dolayı tebrik ediyorum. 40 kişi sabahın o saatinde toplayabilmek büyük başarı. Naxx'ta başarılar.
    Teşekkürler, hala oynuyor musun classic?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3monHunter

Teşekkürler, hala oynuyor musun classic?

Alıntıları Göster
    Evet oynuyorum. Shadowlands pre patch gelince retail'e geçmeyi düşünüyorum. Çoğu oyuncuda böyle düşünüyor sanırım, realm'de oyuncu sayısı biraz azaldı gibi. Classic'teki bu düşüş 4-5 ay süreceğini düşünüyorum. Naxx geleceği zaman tekrar yükselişe geçip 2 ayın sonunda classic oyuncu sayısı dip yapar. TBC'de yine zirveye oynar umarım gelişi çok uzun sürmez.

• AQ40 ve BWL raidleri tek güne indirdik. 2. AQ40 ve BWL raidleri kurma konusunda hazırlıklara başladık. Tüm class alımlarımız vardır. Bizimle discord üzerinden iletişime geçin

• Alliance için böyle bir türk guildi var mı ? Çok sıkıldım yabancılarla oynamaktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mochi92

Alliance için böyle bir türk guildi var mı ? Çok sıkıldım yabancılarla oynamaktan
    Ally'i geçtim bildiğim kadarıyla classic'te progress yapan başka Türk guildi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mochi92

Alliance için böyle bir türk guildi var mı ? Çok sıkıldım yabancılarla oynamaktan
    Maalesef, Classic WoW'da daha fazla Türk guildi olsa harika olurdu. Türk oyuncu azlığından dolayı kaynaklandığını düşünmekle beraber Blizzard'ın € bazlı ödeme seçeneği etkilediğini düşünüyoruz. Umarım bu değişir ve Türk oyuncu - Türk guild sayısı artar. Türk Guild ile ilgili önyargılar da kırılır.
  • Shadowlands ertelenince Classic'de bizimle ile takılmaya gelin ya da Classic'i kalıcı oynamak üzere bize katılın. Yolunuz Ashbringer'a düşerse bekliyoruz. AQ40+BWL40 raidleri tek günde farmlıyoruz aynı zamanda ikinci 40 man raidi planlamak üzere tüm classlarımız açıktır.

Web:

https://www.ankaguild.com

Başvuru ve daha fazla bilgi almak için

https://discord.com/invite/X837d7H

Serverlarımız:

Classic WoW - Ashbringer EU (Horde - Semi Hardcore)

Retail WoW - Twisting Nether EU (Horde - geçici Social & Levelling * yeterli katılıma bağlı Semi Hardcore)

Retail WoW - Silvermoon EU (Alliance - Social & Levelling)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANKA Guild -- 15 Ekim 2020; 12:9:52 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.