Şimdi Ara

ANK/SAT Lumia 525 Uygun-Hediyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Nokia Modeller #Lumia 525
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar merhaba,

Arkadaşıma ait olan lumia 525 satılıktır.
    Şuan cihaz bende,yaklaşık 1 aydır kullanmaktayım ve isteği üzerine ilan açıyorum. Cihaz durumu,koşelerinde yıpranma var ve ekranda kılcal çizikler bulunmakta. Resimleri detaylı çekmeye çalıştım. Kutusu kayıp,faturası da vardı ve arkadaş bulmaya çalışıyor. Şarj aleti olarak samsung marka verilecek. 2014un haziran başı gibi alınmıştı aveadan yani yaklaşık 3,5-4 aylık garantisi var. Siyah renk,yanında bir adet beyaz kapak verilecek fakat kapakta nokia yazısının altında kalan kısmı kazınmış şekilde (oradaki avea yazısını silmek için-resimde göstermeye çalıştım) yoksa kapak zaten hiç kullanılmamış. Ayrıca yanında remax marka 3200 mah taşınabilir şarj cihazı hediye (şuan piyasa fiyatı 39₺) bu taşınabilir şarj ise toplamda 5-6 kere kullanıldı.

Bu kozmetik sıkıntılar dışında cihazın en ufak problemi yoktur. Üzerinde wm10 yukludur-istenirse 8.1e dondurulup gonderilir. Her detayı yazmaya çalıştım,Ankara içi elden satış öncelikli tercihimdir. Şehir dışına ise önce havale sonra kargo yapılır.

Fiyat: 230₺
    (ben harici şarjı istemem derseniz 215₺)
    Açık konuşmam gerekirse pazarlık sadece 5₺ ile yapılır,o da sünnet olduğu için,daha fazlasını düşünerek mesaj atmayalım lütfen (neticede bende aracıyım burada)
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j&j -- 7 Şubat 2016; 1:13:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.