Şimdi Ara

Ank/Sat. Corsair RM750X Tam modüler PSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Ank/Sat. Corsair RM750X Tam modüler PSU

Salonda televizyona bağlı olarak kullandığımız bilgisayardan söküldü. Çok uzun bir süre kullanılmadı, oldukça temiz durumda (Ekstradan temizlemedim, kasanın içinden bu kadar temiz çıktı).

Kutu ve fatura yok ama Boğaziçi'nin sayfasından sorgulayınca 23 Kasım 2017'de çıktığı görülüyor, 5 yıllık garantisi 23 Kasım 2022'de dolacak sanırım (Ekran görüntüsünü ekliyorum)

Ankara içinden deneyip test ederek alınmasını şiddetle tercih ederim. Önce havale sonra kargo olarak da gönderebilirim.

İlan, fiyat ve ürün her türlü ama her türlü yoruma açıktır. İkinci el fiyatlandırmalarından çok uzak kaldım, belirlediğim fiyat çok uçuk ise zaten yorum yapılır ama çok düşük ise de uyarmanızı rica ederim.

İyi forumlar dilerim.

Sırasıyla kablolar: Anakart beslemesi, CPU beslemesi, 2 tane 2x8pin GPU beslemesi, 1 tane 4'lü molex, 3 tane 3'lü SATA

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• sıfır yakın modeli

https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-corsair-rm750-cp-9020195-eu-750w-fiyati,632824454.html

76 tl daha pahalı sadece. bence fıyatta revızyon ıyı olur hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.