Şimdi Ara

[ANİME] Fairy Tail :: Spoiler Serbest :: (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
3
Favori
17.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [ANİME] Fairy Tail :: Spoiler Serbest ::

Son bölümün özeti

Aslında animenin özeti ama neyse
  • 5. bölüm idare ederdi. Erzanın sesi bana kalınlaşmış gibi geldi.
  • 6. bölümde klasik dostluk muhabbeti döndü. Ama bölüm genel olarak güzeldi.
  • Bugünkü bölümde lonca tekrar toplandı yeni master kim olacak acaba merak ediyorum. (spoiler vermeyin)
  • Son bölüm bilgilendiricilik açısından baya iyiydi.
  • Önceki sezonlardan daha sürükleyici ilerliyor. Her ne kadar kendini tekrar etse de severek izliyorum :) Manga bittiği için filler olmayacak galiba bu son sezonda.
  • Aynen güzel ilerliyor. Ama eğer ilerde natsu ile zeref vs atmazlarsa ve zerefi yenen kişi lucy falan olursa cıldırırım valla :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 11 Ocak 2019; 6:46:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Aynen güzel ilerliyor. Ama eğer ilerde natsu ile zeref vs atmazlarsa ve zerefi yenen kişi lucy falan olursa cıldırırım valla :D
    Mangasını okuyup bitirmiş biri olarak dikkat et hocam heryerde spoiler kaynıyor.
  • SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu yazarak sanki spoiler verdiniz gibi :)))
  • quote:

Hocam bunu yazarak sanki spoiler verdiniz gibi :)))
    Ne alakesi var yav :D Nereye girsem yorumların başı hep "ben mangayı okudum şöyle şöyle oluyor" o yüzden dedim :)

Bu arada Fairy tailin şimdiye kadarki imajı güçlülere karşı önce dayak yemek sonra dayak atmaktı. Dayak yemeden dayak atamıyorlar :)

Ezilmeden ezip geçtikleri bir bölüm varmıydı hatırlayamadım.

Favori sahnelerimden biriside Natsu'nun sabertooth loncasını bastığı kısımdı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 11 Ocak 2019; 14:33:17 >
  • SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    Aynen benimde sevdiğim bölümdür.
  • Bu animeye ilk başaldığımda severek izliyordum ama şuan bitsede gitsek modundayım. Bölümler beni çok baymaya başladı.
  • quote:

Bu animeye ilk başaldığımda severek izliyordum ama şuan bitsede gitsek modundayım. Bölümler beni çok baymaya başladı.
    Bende nedense bu son sezonu diğerlerine göre daha eğlenceli buldum :)
  • :)
  • Fairy Tail izlemeye değer bir seri mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

Fairy Tail izlemeye değer bir seri mi?
    Takipçisi biri olarak hayır diyorum. İzleyecek hiç anime bulamıyorsanız, bütün sağlam animeleri bitirdiyseniz belki o zaman izleyebilirsiiniz ( vakit geçirme amacıyla )
  • FunSociety kullanıcısına yanıt
    Kardeşim tüm bölümlerini,ovalarını,filmlerini izlemiş bir kişi olarak sakın izleme derim. He eğer çok fazla anime izledim izliyecek anime kalmadı dersen ozaman izleyebilirsin.
  • 323.bölüm: Acnologia konusunda
    epic bir fight bekliyodum o geçidi yırtıp falan gelmezse çok kolay harcamış olcaklar acnologiayı, saçma olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 25 Ağustos 2019; 23:48:42 >
  • Finale son 5 bölüm kaldı vay be... Bu zamana kadar izlediğim en boş animelerden biri olsada duygulandım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 27 Ağustos 2019; 23:9:23 >

• hocam mangayı okumadım ama geri gelecek bence. Eğer acnologiayı Natsu kesmezse ben bilekleri keserim. :==))
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.