Şimdi Ara

Androide attığım apk'ler yüklenmiyor [ÇÖZÜLDÜ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
51.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: no.bir

Sorunu çözmeye gelmiştim ama çözülmüş galiba

Bende gelmiştim ama çözülü vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Groot

quote:

Profilime girip yorum attigim konulara yorum mu atiyosun knka dkdkdjdj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

EVET
  • quote:

quote:

quote:

quote:

EVET

Bende arada yapiyorum.Feğahliyoğum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

EVET

Bende arada yapiyorum.Feğahliyoğum

Konuyu kirletmeyiniz aksi taktirde sizi banlayıp konuyu kapatacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: pisho

quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Aşağıdaki linklere bakınız. Genelde ekran parlaklığı ile alakalı diyenler var. Bir de garip ama bilinmeyen kaynakları seçin de deniyor.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2353190
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1542507
    http://androidtipguys.com/forum/unable-click-install-button-when-installing-apks-lg-optimus-pad-167.html

Hocam çok teşekkür ederim işime çok yaradı.

Sorunumu çözdüm..

Mavi ışık filtresi adında bir uygulama yüklemiştim,ekran ayarına müdahele eden uygulamaların "yükle" butonunu pasif Hale getirdiğinden dolayı uygulamayı saf dışı bırakıp indirdiğim apk dosyalarını kurmayı başardım.

telefonu kırmaktan son anda kurtardınız beni teşekkürler, benzer bi uygulama vardı ışığı ayarlayan

• Yardımcı olduğumu gördükçe yüzümde gülücükler oluşuyor.

• Merhaba Arkadaslar

Yenı baslık acmaktansa.bu baslık altında sorumu sorayım malum,sorun aynı sorun...

Telefona format attım ve herzamankı gıbı market dısı apk lerı yuklemeye baslamak ıstedım.Lakın ılk defa yukle ekranının farklı bır pencere oldugunu gordum.Yukle dıyorum,Uygulama sunlara erısecektır denılıyor ve sonrakı yazan yere tıkladıgımda hıc bır uyarı vermıyor.
    Bılınmeyen kaynaklar ıznı vs.acık bu arada .
    Sorunu cozmeme yardımcı olursanız sevınrım arkadaslar.
    Saygılar
  • Bende de S7 Edge de ayni sorunu yasiyordum, dokunmatik gerbilidirimini actim bakgim yuklenin oldugu yerde dokundugun belli oluyor, iptale basinca basiyor fakat yukle kesinlikle islemiyordu. Googleda arama sonucunda bu konuya ulastim ve bendeki yuvarlak kose ekrani yapan programi devre dışı birakinca yukle butonu calisti. Tesekkurler emegi gecenlere.

• Bende bu sorun var gerçi genelde apk dosyaları yükleme butonu pasif oluyor ve tıklanmıyor. ÇÖZÜM %100

ROOT: Bilmeyenler için söylüyorum root kök erişim olarak adlandırılan genelde android sisteminde tam yetkiye sahip olmak demektir. Root yüklendiğinde süpersu otomatik yüklenir (Root yetki kontrol uygulaması) Buxybox sisteme gecirir (Root yükleme) Knox veri tabanı silinir cihaz özel durumuna geçer ve artık tam erişime geçer Süpersu yetkisi verip root ile android cihazınızla istediğinizi yapabilirsiniz. Tabi root ile çalışan bazı uygulamalar var onlar olmadanda root ise yaramaz.

ROOT UYGULAMALARI ÖRNEĞİ: LuckyPatcher, Root browser, Android canavarı olan TİTANYUM BACKUP, WPA WPS TESTER Gibi root uygulamaları root ile kullanılır unutmayın root atmakla hiç birşey yapılamaz yapacağınız her işleme ait uygulamasını kurup yapabilirsiniz.

ÖRNEK: Oyunlara para hilesi, Google reklamları kaldırma, satın alımları bedava yapma, WiFi şifre kırma, hatta android sistem uygulamalarını kaldırma ve sistem uygulamasına dönüştürme, tam telefon yedeklemesi (uygulama verileri ve on bellek verileri dahil) yedeklediginiz herhangı uygulamanın yedek dosyalarını istediginiz yerde saklayın formattan etkilenmeyen kullanıcı uygulamaları gibi özellikler bulunur.

Arkadaşlar bu ozelliklerden bir taneside uygulama apk sını root ile yükleme altta anlattığım gibi :)

Bu sorunu çözmek için tabikide root'a ihtiyaç vardır eğer hiç birşey işe yaramaz ise ben çok şeyler denedim ama cihazıma apk yükleyemedim ama sorunu çözmek zor değildi.

Cihazıma root atıyım dedim attım ardından root yetkisi ile çalışan ve uygulama apk dosyalarını kendi bünyesinde yükleyen uygulamayla başladım uygulama paket yükleyici dışında çalışarak kendi kendine apk dosyasini yüklüyor fakat apk dosyasına tıklayınca yine pasif tabiki.

Veya aptoide denilen uygulama var play storeye girin yükleyin bu uygulamada aynı işlevi görür tabi play storede olmayan yayınlanmayan uygulamaları apk dosyasına gerek kalmadan indirip yüklüyor. Tabi bunu root kullanarak kendince yüklüyor. Root olmazsa paket yükleyiciyi çalıştırır yükleme butonu pasif olduğu için yüklenmez.

Arkadaşlar eğer root atmadan düzelmezse yapacak birşey yok garantisi var ise , bitmesini bekleyin ve root atıp bu işlemleri yapın

Herkeze Hayırlı Ramazanlar :) :)

• Mavi ekran filtre programları kullanıyorsanız pasif hâle getirin, bunlar yüzünden de yükle butonu basılmıyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.