Şimdi Ara

Androidde Nasıl Film İndirilir. Android dizi film indirme. Anlatım %100 Reklamsız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
56.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çok teşekkürler, gerçekten işe yarıyor. Şimdiden 3 film, bir dizi indirdim. Wayword pines 2 sezon başlamış sitede gezerken gördüm, buda çok iyi oldu. Tekrar teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık bazı siteler altyazıyı gömmüyor. Yabancı dizi vs. indirince sıkıntı oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada yabancı dizi indirebileceğim siteler önerebilirseniz harika olur. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 21:57:47 >
  • Up, hala çok güzel çalışan bi yöntem

• Up

• Terrarium tv+ADM de mükemmel ikili. Terrarium tv de indirme seçeniğini direk adm olarak ayarlayabilirsiniz. Tüm diziler ve filmler mevcut.

Çalışma mantığı ise siz filme tıklıyorsunuz, o da sizin reklamlı girdiğiniz sitelerdeki direk kaynaklara ulaşıyor. Ardından da androiddeki şüphesiz en iyi oynatıcı olan Mx player ile oynatmaya başlıyor. Altyazıları ise opensubtitles'tan seçmek mümkün.

Adm'nin en iyi yanlarından birisi de başlama ve bitiş zamanı ayarlayabilme. 30 gb'lık dosyayı saat 10'da sıraya koyup inme zamanını 02.00-08.00 yaparsanız gece 2 de otomatik başlayıp eğer bitmediyse sabah 8 de tekrar duruyor. Gece kotadan eksilmeme olayından bu şekilde çok rahat yararlanabilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• uc browsera alternatif bir uygulama yada tarayıcı varmı? arka planda çalişip tüm verileri çaliyor ram tüketiyor iğrenç bir uygulama.tek güzel yani film indirebilmesi
  • Bir de şunu deneyin. Baya iyidir. Popcorn time.

Altyaziyi ise mx playerden oynatma esnasinda online aratip indiriyorum.

https://yadi.sk/d/C2BZ-N2vtEfcE

• Eline Saglık
  • Birçok kez denedim ama bütün adımları izlemek zordu.Finally tüm yeni filmler için Terrarium tv uygulaması kullanıyorumhttps://terrariumtvforpc.com/
  • Faydalı bir konu. Paylaşım için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Opera mobil ile direkt indirebilirsiniz. Youtube haric video izlerken uzerine basili tutup indir secenegine basabilirsiniz. Hatta dahili playeri ile oynattigi videolara direk indirme butonuda geliyor

Cm browser da da var hocam indirme özelliği ama her sitede çalışmıyor arkadaşın dediği daha genel herhalde

• Hala güncel dizipubdan indirdim dizimi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.