Şimdi Ara

Android uygulamasından java kodlarına erişmek (classes.dex yok)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Yaptığım salaklık sonucu bilgisayarımı çökertmeyi başardım. Yedeğini almadığım projeminde dosyaları da öylece gitti. Elimde sadece tabletimdeki android studio ile run ettiğim uygulamam var. Bi kaç apk exporter tarzında uygulamalarla apkyı alıp classes.dex e erişmeyi denedim lakin apk içerisinde classes.dex yok. Yaklaşık iki saattir belki allah lütfeder de dex gelir diye apkyı açmış izliyorum. Gelir mi? Kodlara erişmemin başka bir yolu olmalı, olmasada olmak zorunda şu an. Nasıl olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmstg -- 11 Şubat 2017; 20:35:52 >

• Bu konuda hiçbir bilgim yok ama, projeyi kurtarsanız da kurtarmasanız da size önerim önce git veya benzeri bir versiyon kontrol sistemi öğrenin,bütün projelerinizi github gibi bir yere de postlayın. Bir daha böyle zor durumda kalmazsınız.
  • üşenip bugün yarın ertelediğim olaydır. şu an cefasını çekiyorum.
  • normalde kodlar classes.dex in içindedir o yoksa malesef bişey yapamazsın
    ama senin anlatımından sanki apk tabletinde yüklü anlıyorum apk varsa ve çalışıyorsa dex o apknin içindedir zaten ama rootsuz sa apkya erişmede sorun yaşayabilirsin
  • Gökşen PASLI G kullanıcısına yanıt
    Elimde apk yok aslında. Kurulu uygulamayı apk extract tarzı applerle elde ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmstg

Elimde apk yok aslında. Kurulu uygulamayı apk extract tarzı applerle elde ettim.

Farklı programlarla dneeyin bence. Belki sıkıntı ondandır. Es file manager apk yedekliyordu sanırım. Dneeyebilirsinz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zannediyorum uygulamayı sadece run ederek yüklediğim için görememekteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmstg

zannediyorum uygulamayı sadece run ederek yüklediğim için görememekteyim.

Şimdi aklıma geldi. Şöyle bir süre yaşamıştım. Cihazda eski sürüm app vardı. Yeni sürümü bende run ederek denedim. Gayet güzel çalışıyordu. Kesinlikle manuel yuklemedim. Android stüdyo üzerinden yeni sürüm yüklendi. Neyse bende PC yi kapattım. Birkaç saat sonra telefondan uygulamaya girince eski sürümün yüklü olduğunu gördüm. Yani run diyince geçici olarak çalıştırıyor olabilir. Belki de tam olarak yuklemiyordur.
    Kolay gelsin bu arada. İşin zor gibi gorunuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gecmis olsun. Versiyonlama sistemi olmadan proje gelistirilmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun. İnşallah kurtarırız bi şekilde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.