Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu çin siteleri bizdekilerden daha güvenli. Arızalı bir ürün çıkarsa dispute açılınca sorunu alıcı lehine çözüyorlar.

Engel EN1015K çok üstün bir kutu. Bu riske girmeye değer.

Kaliteli bir ürün olduğu için fazla bir sorun çıkacağını sanmam.

Otoritelerden aldığı puan 10 üzerinden 9.

Bidünya para verilerek alınan Nvdia Shields lerdeki garanti nasıl?
    Türkiyede servisi var mı?

MiBox ları bize dayatılan bir ürün olarak düşünüyorum.

Kullanım amacına göre alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 17 Şubat 2020; 0:54:25 >
  • Beelink GT1 mini-A ve mini-2 nin fiyatları.

Mini-2 nin bir ilanında NETFLIX 4 K gözüküyor. Yanlış yazılmış olabilir.

https://aliexpress.ru/af/beelink-gt1-mini-a.html?d=y&origin=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 17 Şubat 2020; 0:59:5 >
  • MiBox s almayı düşünenler ucuza alırım diye düşünüp ithalatçı garantili almamalılar.

Resmi garantisi olan ürünler PTT mağazalarında da satılmaya başladı.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Aslında sorun şu para birimiz değer kaybediyor.Misal Mi box. S 60 TL Nvidia Shields tv 230 TL Apple TV 4K 230 TL birim bazında oranla denk olsak ne alırsın tabiki Nvidia Shieds tv.Ekonomi TR mi box al diyor en ucuzu o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 17 Şubat 2020; 1:53:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.CN

merhaba hocam.
    31 ocakta sipariş verdim. ertesi günü sevk edildi ve takip numarası oluşturuldu. buradan bi arkadaş takip nosunu alıp sevk yapmıyorar demişti. Ancak şuanda menşe ülkesinden yola çıktı şeklinde siparişim. ptt içinde takip nosu verildi hatta. bakalım bekliyorum.

Alıntıları Göster
    kargo durumlarını merak eden arkadaşlar için.... 18. günde paketi teslim aldım.

daha sonra aldığım air mouse ta yola çıktı. muhtemelen virüsle ilgili kargo uçakları için bekleme falan yok

• T.CN kullanıcısına yanıt
    Kargo direkt çinden mi yoksa Avrupa üzerinden mi geldi.

Çin den kargo kısıtlaması kalktıysa bu iyi haber.
  • MiBox s için sahip olduğu sertifikalar dolayısıyla F/P ürünü diyebiliriz.

Fakat çevre birimlerinin yetersiz oluşu buna gölge düşürüyor.

Amerika da Jetstream 4K Ultra HD Android TV / Ematic AGT419 / AGT418 olarak satılan ;

Engel EN1015K ( Avrupa için ) , sahip olduğu çevre birimleriyle tam bir F/P ürünü.

MiBox S için ugreen marka kaliteli bir ethernet ve USB hub alınsa daha yüksek fiyata geliyor.

Engel EN1015K da ;

YouTube, Netflix, Google Play düğmesi için özel tuşlar var.

NETFLIX, Google ve Dolby sertifikasyonuna sahip.

Google Play yüklü geliyor.

Kutu And. 9 ile geliyor. ( MiBox ta PİE güncellemesinde sorunlar yaşanıyor.)

WIFI ac standardı ve BT 4.2 var.

Dahili depolama alanını genişletmeyi kolaylaştıran bir microSD kart okuyucuya sahip.

Olumsuz tarafları MiBox s te olduğu gibi video otomatik yenileme özelliği yok ve LAN 100 M.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Kargo direkt çinden mi yoksa Avrupa üzerinden mi geldi.

Çin den kargo kısıtlaması kalktıysa bu iyi haber.
    direkt Çin' den geldi hocam. daha sonra aldığım g30 da yolda.kargolarda sıkıntı yok gibi
  • T.CN kullanıcısına yanıt
    Ellerindeki stoklar artmıştır.

Özellikle s905X3 çipsetli yeni kutular piyasaya sürülmeye devam ediyor.

Rekabet oldukça fazla.

Bu da fiyatların düşmesine neden olacak.
  • Zidoo, Mınıx, Ugoos ve Beelink marka ürünler kaliteleri ile ön plana çıkıyor.

Ugoos AM6 Plus

Pro modellerinden farklı olarak s922X J uzantılı çipsete sahip.

2 ARM Cortex-A53 1.9 Ghz ,
    4 ARM Cortex-A73 2.2 Ghz çekirdek frekansına ulaşıyor.
    Ayrıca Dolby Vision ve Dolby atmos ses için donanım desteği var.

16nm'de üretilen GPU, OpenGL ES 3.2 ve Vulkan 1.0 ile uyumlu PUBG
    ve benzeri güçlü oyunları çalıştırmamıza izin veren maksimum 846MHz hıza
    sahip bir ARM Mali-G52 MP6.

4GB LPDDR4 ve depolama, microSD kart okuyucu sayesinde 32GB genişletilebilir kapasiteye sahip eMMc 5.1.

Ugoos AM6 Plus'da iki harici antenli Çift Bant WiFi ve Bluetooth, arayüz seviyesinde, 1 USB 3.0 bağlantı noktası, üç USB 2.0 , Gigabit Ethernet konektörü, WIFI ac MİMO 2x2, BT 5.0, SPDIF dijital ses çıkışı, bir HDMI 2.1 ve plastik kutunun çevresinde analog ses ve video için 3,5 mm jak bulunmakta.

https://tr.aliexpress.com/item/4000668145950.html

• Aliexpress te,

Para iade garantili, 60 Günlük Alıcı Koruma Programı var.

https://sale.aliexpress.com/tr/__pc/v8Yr8f629D.htm

• selam elimde eachlink x3 mini var son 2 adet kaldı fiyatım 400 tl 4gb ram 32gb hafızası var s905x3 işlemcili

ihtiyacı olan varsa s905x3 işlemcili türkiyede hazır cihaz 4k performansı ve oyun performansı harika pubg falan kasmadan oynar. netflix 540p hd olarak gösterir full hd isteyenler engel cihazına ve mi box s e baksın. işinize gelmez malesef.

ayrıca kartla ödemek isteyen olursa sahibindenin üzerine koyduğu yüzde 10 u ekleyerek get açtım taksitle ödeyebilirsiniz
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-tv-box-s905x3-eachlink-x3-mini-netflix-youtube-4k-787430739/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canakan -- 19 Şubat 2020; 11:6:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: canakan

selam elimde eachlink x3 mini var son 2 adet kaldı fiyatım 400 tl 4gb ram 32gb hafızası var s905x3 işlemcili

ihtiyacı olan varsa s905x3 işlemcili türkiyede hazır cihaz 4k performansı ve oyun performansı harika pubg falan kasmadan oynar. netflix 540p hd olarak gösterir full hd isteyenler engel cihazına ve mi box s e baksın. işinize gelmez malesef.

ayrıca kartla ödemek isteyen olursa sahibindenin üzerine koyduğu yüzde 10 u ekleyerek get açtım taksitle ödeyebilirsiniz
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-tv-box-s905x3-eachlink-x3-mini-netflix-youtube-4k-787430739/detay
    "netflix 540p hd olarak gösterir full hd isteyenler engel cihazına ve mi box s e baksın" demişsiniz. Amazon Fire Tv Stick'e bakmasınlar mı? Bence netflix, youtube ve iptv için fire tv'ler tam bir fiyat/performans ürünü.

• Atakan A kullanıcısına yanıt
    Fire Stickler için F/P ürünü diyebiliriz. Özellikle 4K modelinin CPU ve GPU performansı çok iyi.

Esasında Nvdia Shields, ROKU, Amazon Fire cihazları Amerika kullanımı için tasarlanmış olup ya Amazon hesabı istiyorlar ya da
    cihaz Amerikadaymış gibi gösterilmeli. Geforce NOW gibi programları açmada sıkıntılar yaşanabiliyor. Bazı programlar hesap açılmasını ya da kredi kartı numarası istiyor. Bu da insanı tedirgin eden bir durum.

Engel ve MiBox bulunduğumuz coğrafyanın kullanımına uygun.
  • arkadaşlar selam yaklaşık 2 haftadır HK1 X3 kullanıyorum tabi oyun falan kurup denemedim de internet tarayıcısından film izlemek için ve isterseniz apk dan isterseniz yine tarayıcıdan maç izlemek için ideal yani kasma donma takılma yok sadece arayüzünü sevmedim açık uygulamaları görüp kapatamıyoruz ram temizleme tuşu da açık programları sonlandırmıyor bunun için nova launcher kurdum ama onu da tam anlamadım tavsiye edebileceğiniz android telefonlara benzer bir launcher var mıdır
  • Beelink, J uzantılı çipsete sahip ürün çıkarmakta geç kaldı.

MINIX NEO U22-XJ ,

https://tr.aliexpress.com/item/4000670652612.html
  • Progressivity kullanıcısına yanıt
    Açık uygulamaları kapamak için uygulamayı kurun Sorununuz çözülecek aktif olan tüm uygulamaları listeler tektek veya çoklu kapatabilirsiniz.Google play store Background Apps and Process List adlı uygulama ile arka planda çalışan uygulamaları buluyor kapatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 19 Şubat 2020; 17:58:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Progressivity kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.