Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: desarj45 , desarj45 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMarteniX

Merhaba arkadaşlar uydu alıcısı olarakta kullanabileceğim bir tv box varmıdır?Bütçe olarak çok çıkamam öneriniz varsa bekliyorum
    Spyboxlar gibi uydu özelliği ön planda olan kutularda çipset ve gpu performansı düşük ve and. sürümleri eski oluyor.
    Tv Box özelliği ön planda olan cihazlarda da receiver performansı düşük oluyor.
    Hibirt cihaz önermiyorum. Tv box kullanıp digital görüntü ve sesten sonra uydu seyretmek pek te cazip gelmiyor.
    Fiyatı düşük olan hibrid cihazların sorunları daha fazla oluyor.
    Mecool KII pro ve Magicsee C400 plus ın da fiyatları yüksek.
    Tv box düşünürseniz X96 max yada tanıx TX6 ya bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

4K da saniyede 30 kare gösterimi var.
    Yüksek çözünürlükte zorlanma, takılma yaşamadınız mı.

Zaten arkadaş için almıştım, 4K televizyonu da yok. Netflix ve iptv seyredecekmiş..
    Bende merak edip evde bir kaç gündür test ediyorum. Benim de 4K tv yok, sadece denemek için youtube 4K videoları açıyorum, 1080P ama çok daha net gösteriyor. Fazla aydınlık sahnelerde titreme yapmıyor.
    Eski sattığım wechip v8 de aynı işlemciliydi, ama soba gibi ısınıyordu. Mecool m8s w da iyi soğutma yapmışlar, hiç ısıtmıyor. Görüntü kalitesini, bünetlik ve renk dengesi olarak vontar h96 max+ dan çok daha kaliteli buldum. En çok150-180 lira civarı ucuz tv kutusu arayayanlara iyi seçenek bence..

Alıntıları Göster
    mecool lar kaliteli cihazlar. m8s modellerinde fazla sorun yaşanmıyor. 1080p içeriklerde zorlanmıyorsa bu kaliteye göre fiyatı oldukça cazip.

2/16 KM8 p de düşünülebilir.
    https://www.deviceranking.biz.tr/tvbox/7570/mecool-km8-p
    Aliexpress teki fiyatı
    https://tr.aliexpress.com/item/Mecool-KM8-P-2-GB-16-GB-1G-8G-TV-Kutusu-Amlogic-S912-Octa-ekirdek-Android/32957476124.html

• quote:

Orijinalden alıntı: brabber

Hocam arayüzün sorun olmayacagini dusunuyorum atv launcher ile düzelir bence ama tanix benimde dikkatimi ceken bir firma tx6 dusunuyordum lakin yeni nesil chipset nedeniyle fikrim x96 maxa kaymisti taki tanix tx5 maxı görenede kadar yeni bir cihaz ve bekleyeceğim hosuma gitti fiyatinida merak ediuorum banggoodda fp urünü olucak gibi sanki
    TX5 max, X96 max tan daha kaliteli bir cihaz. Harici anteni ile daha kararlı wıfı performansına sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahcndn

Hızım 25 megabit

Cihaz km9

Gerçekten sağlam kaliteli donma olmayan bir iptv önerecek var mı
    PM attım.
  • quote:

Sadece Ip tv seyrederken mi ?
    droid settings ten çözünürlük ayarlarına bakın 60Hz ise 50Hz seçeneğini seçip RGB yi işaretleyin.
    Yada kanalın çözünürlüğü yüksek ve internet sinyali zayıf ise bu sorun yaşanır.
    Bu sorun server ın gücü ve barındırılan kişi sayısı ile de ilgili olabilir.

Alıntıları Göster
    Evet sadece ip tv izlerken dediklerinizi yapıcam teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya da yakınları olanlar için Geekbuying Almanya deposu ;
    https://tr.geekbuying.com/germany
  • Banggood da H96 Max x2 64 GB romlusu 288 TL fiyat olarak çok iyi. Forumda pek fazla ilgi yok gibi neden dolayı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeaza

Banggood da H96 Max x2 64 GB romlusu 288 TL fiyat olarak çok iyi. Forumda pek fazla ilgi yok gibi neden dolayı?
    H96 lara biraz mesafeli durmalı fakat max X2 nin kullanıcı yorumları olumlu. H96 pro plus taaşırı ısınma sorunu, H96 max+ da ekranda yeşillenme sorunu vardı. Adaptör ve malzeme kalitesi düşüktü. max X2 nin kozmetiği kaliteli görünüyor. WeChip, Vontar gibi üreticilerin yanında değişik, atölyevari şeklinde üretim yapan firmalar da var.
    Örneğin, Üzerinde alfawise yazan H96 pro + alanlar çok memnun kalırken başka üreticinin ürününü alanların boxları ısınma ya da adaptör sorunundan dolayı pert oldu. Box ın hangi firma tarafından üretildiği ve ne kadar yazılım desteğinin olduğu önemli.

İlginçtir, bazı kullanıcılar da sorun çıksa da çözüm araştırmaktan, sorunu çözmekten hoşlanıyorlar.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 19 Ocak 2019; 16:4:9 >

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Ürünü kendime alacak olsam bende araştırır sorunu çözerim ama bir arkadaşıma alacağı ve o pek anlamıyor bu işlerden ve sürekli olarakta evine gidemeyeceğim için daha sıkıntısız bir cihaz alacağım. 4 GB ram x96 Max T95q Tanix TX6 ve h96 Max x2 yerine gt1 mini 2gb olanı sipariş veriyorum hocam? IPTV, kodi, full HD movie gibi programlar kullanacak sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeaza -- 19 Ocak 2019; 16:57:52 >
  • quote:

PM attım.

Alıntıları Göster
    X96max cihazım yeni geldi. Bana da ip server tavsiyesi gönderebilir misiniz?
    bu konularda tecrübem yok.
  • Birkaç saat önce YouTube dan bir Rus YouTuber Tanix TX6 yı (4 GB ram) Beelink GT 1 mini (2 GB Ram) ve X96 Max (4 GB ram) modellerini ayrı ayrı incelemiş videolarını izledim. Tanix 55 derece altına inmezken GT1 mini 60 dereye ulaşmadı. Ve performansı hoşuma gitti az önce GT 1 miniyi (2 GB) sipariş ettim.

• Uygun fiyatlı, giriş modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: syar

X96max cihazım yeni geldi. Bana da ip server tavsiyesi gönderebilir misiniz?
    bu konularda tecrübem yok.

Alıntıları Göster
    PM attım. Burada işinize yarayacak programlar var.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136029813
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeaza

Birkaç saat önce YouTube dan bir Rus YouTuber Tanix TX6 yı (4 GB ram) Beelink GT 1 mini (2 GB Ram) ve X96 Max (4 GB ram) modellerini ayrı ayrı incelemiş videolarını izledim. Tanix 55 derece altına inmezken GT1 mini 60 dereye ulaşmadı. Ve performansı hoşuma gitti az önce GT 1 miniyi (2 GB) sipariş ettim.
    Kaliteli boxlarda fazla sorun yaşanmıyor ve kalitelerini hissettiriyorlar. Aşırı yüklenmedikten sonra 2Gb ram yeterli olur.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 20 Ocak 2019; 1:32:59 >
    Link ulaşılamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bekotechno1

Link ulaşılamıyor
    Bende açılıyor. And. Tv Box program ve uygulama paylaşımı konusu.
    Bana da atar mısın reyis bir de cihaz önerin var mı 300-400 tl arası

• Banggood dan vergiler dahil ve türkiye 7-15 günlü kargoyu seçtim Beelink Gt1 mini 4/64 versiyonu satın aldım ilk üyelik indirimiyle 450 ye geldi sizce hatamı ettim ? İncelemelerde hoşuma gitti ama ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sebastiansyzmanski

Banggood dan vergiler dahil ve türkiye 7-15 günlü kargoyu seçtim Beelink Gt1 mini 4/64 versiyonu satın aldım ilk üyelik indirimiyle 450 ye geldi sizce hatamı ettim ? İncelemelerde hoşuma gitti ama ?
    Süper ürün, iyi fiyata almışsın linkini at bnce almak isteyenler olabilir ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emrahcndn E kullanıcısına yanıt
    Sevindim öleyse :) Link ;

Beelink GT1 MINI Amlogic S905X2 4GB DDR4 RAM 64GB ROM 5.0G WIFI Android 8.1 4K Bluetooth 4.0 TV Kutuhttps://banggood.app.link/0B0zhPhPCT

• 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.